Сб. Ноя 27th, 2021
  Купити підлогові горщики для квітів

  Підлогові горщики для квітів

  Традиційний образ, що з’являється при згадці рослин, що ростуть у кімнатних умовах, — кактус біля комп’ютера або герань, що стоїть на підвіконні. Однак для розміщення можна підбирати далеко не лише звичайні місця. Якщо придбати для квітів горщик для підлоги, кімнатна рослина заграє в інтер’єрі новими фарбами і наповнить його життям!

  Чому необхідно вибрати горщик для підлоги

  Насамперед підлогові горщики для квітів потрібні, якщо Ви запланували поставити рослину на вулиці або у відкритому місці, наприклад, на балконі, закритій терасі або терасі. Однак подібне рішення підійде і для інтер’єрів — як домашніх, так і комерційних.

  Придбати підлоговий горщик для квітів варто з багатьох причин:

  • у дизайн вноситься різноманіття — виникає яскравий акцент, пікантність;
  • вільний простір (кути, ніші тощо.д.) заповнюються, що робить інтер’єр більш збалансованим;
  • можливість приховати ті чи інші недоліки інтер’єру (нерівномірна стіна, пляма на об’ємних шпалерах і т.п.п.).

  Крім того, застосовуючи підлогові горщики, можна змінити умови утримання рослин, що ростуть у кімнатних умовах. Наприклад, виникає можливість сховати від сонячних променів ті з них, які сприйнятливі до ультрафіолетового випромінювання, або прибрати ніжну квітку подалі від вікна та протягів.

  Придбати великі горщики для підлоги можуть стати в нагоді і з іншої причини — бажання завести велику рослину. Деякі популярні квіти які ростуть у кімнатних умовах та декоративні дерева просто не помістяться на підвіконня чи полицю.

  Асортимент горщиків для підлоги в магазині Elsa-Shop

  Наш онлайн-магазин пропонує придбати для квітів підлогові кашпо із пластику. Це практичний, міцний, стійкий до іржі та легкий матеріал, за рахунок чого ви зможете легко переміщати вазон при збиранні.

  Ми готові запропонувати більше десятка незвичайних колекцій, до яких входять такі моделі:

  • універсальні вазони;
  • спеціалізовані — для квітів, розташованих на балконі або терасі.

  У каталозі можна вибрати моделі об’ємом від 3 до 63 літрів. Це означає, що в магазині Elsa-Shop ви зможете знайти як великі, так і невеликі горщики для квітів різного розміру — як відносно невеликих орхідей, так і великих декоративних дерев.

  Щодо дизайну, нашим покупцям доступні як традиційні, так і креативні рішення! Круглі, квадратні, трапецієподібні вазони спокійних або яскравих відтінків — вибирайте в каталозі Elsa-Shop рішення, що ідеально підходить саме для вашого інтер’єру!

  Джерело: elsa.com.ua