Сб. Ноя 27th, 2021

  Новорічні вироби з матеріалів, які завжди під рукою: ТОП-20 ідей

  Напередодні новорічних свят прикраси на ялинку власними руками з матеріалів, які завжди під рукою стають дуже популярними. Велика різноманітність дає можливість виконати незвичайні та незвичайні іграшки на ялинку.

  Кулі, сніговики, об’ємні сніжинки, гномики зі шкарпеток, ялинки із соснових шишок — це лише маленький список оригінальних виробів з усякої всячини, які можна зробити одночасно з дітьми.

  Балерина на ялинку з прищіпки

  10 хвилин вільного часу — і вдасться цікавий новорічний виріб із матеріалів, які завжди під рукою на новий 2019 рік.

  Інструменти та матеріали:

  • дерев’яні прищіпки;
  • сніжинка із вати;
  • дерев’яна бусинка;
  • тюль;
  • маркер;
  • гарячий клей;
  • ножиці.

  Процес виготовлення поступово:

  1. Взяти прищіпку та зняти з неї металеву сполучну пружинку. Отримані частини склеїти разом.
  2. Квадрат із тюлі скласти кілька разів надвоє і відрізати верхню половину, щоб вийшла частина знизу спіднички.
  3. Підспідник необхідно приклеїти до середини прищіпки гарячим клеєм.
  4. Ножицями зробити прокол у середині сніжинки та одягнути її на основу – вдасться верхня частина спідниці.
  5. Руки необхідно зробити з дроту, обкрученого пухнастим дощем. Між долоньками слід помістити намистинку.

  Після закінчення роботи потрібно зобразити очі, ніс, рот і розфарбувати взуття. Найкраще це робити чорним маркером.

  Ялинки з кольорового паперу

  Ошатні новорічні ялинки можна зробити з різнокольорового картону або паперу для скрапбукінгу, котушок від ниток, бамбукових шпажек з використанням гарячого клею.

  Інструкція до виконання ялинок з паперу:

  1. Для великого дерева необхідно вирізати кола діаметром 6, 5, 4, 3 см, для маленьких ялинок кола в діаметрі повинні бути 5, 4, 3 см.
  2. Далі кожне коло необхідно зігнути в середині, добре прогладити згин, зігнути ще раз, знову прогладити. Зрештою має вийти 16 згинів — щоб їх отримати, знадобиться 8 згинань.
  3. Низ кола необхідно підрізати з двох сторін, щоб унизу вийшов дзвіночок.
  4. Усі дії повторюються з іншими колами.
  5. Потім взяти шпажку, нанизати ними кружки, рівномірно розподіляючи крону. Щоб закріпити круги з паперу, потрібно скористатися гарячим клеєм.

  Щоб надати виробу стійкість, можна у вигляді основи застосовувати котушки від ниток або невеликі свічники.

  Гноміки з шишок

  Різдвяні гномики стануть найкращою прикрасою на ялинку, їх можна презентувати друзям.

  Для роботи знадобляться:

  • соснові шишки, що розкрилися;
  • 2 намистини — для обличчя та на ковпак;
  • нитки для волосся;
  • повстяна тканина;
  • гарячий клей;
  • нитки та голки;
  • ножиці;
  • маркери.

  До виконання роботи можна залучити малюків, їм буде цікаво займатися виготовленням різдвяних гномиків.

  1. На великій намистиці слід зобразити очі, носик та рот. Потім з червоної повсті вирізати ковпак по діаметру намистини, вигнути його у формі конуса. До верху ковпака пришити маленьку бусинку. Вийшли маленькі капелюшки.
  2. До намистини потрібно приклеїти кіски з ниток, застосовуючи гарячий клей. Замість ниток можна застосовувати джутовий шпагат. На волосся приклеїти ковпак.
  3. Далі верхівку шишки промазати гарячим клеєм та приклеїти до нього голову гноміка.
  4. Місце стику голови та шишки закрити шарфом, зробленим зі смуги повсті.

  Наприкінці до ковпака слід пришити петельку для того, щоб повісити виріб на ялинку.

  Ялинка з валика від паперу для туалету

  Об’ємну 3D ялинку можна виконати з непридатного матеріалу. Не варто викидати картонну трубку (серцевину від рулону паперу для туалету), оскільки вона буде гарною підставкою для новорічного деревця. Сама красуня робиться із зеленого пресованого картону, а прикрасити її можна блискітками, пухнастими кульками, маленькими помпончиками з ниток.

  1. З зеленого картону або кольорового паперу потрібно вирізати 2 квадрати і скласти їх у вигляді трикутників.
  2. Потім отримані трикутники з’єднати так, щоб у середині з’явилося багато місця для вставки серцевини-втулки з паперу для туалету.

  Процес закінчено, тепер залишилося прикрасити лісову красуню кольоровими кулями.

  Іграшки зі шпагату та картону

  Іграшки до нового року зі шпагату та картону виглядають повітряними та легкими, дарують настрій свята. Їх легко виконати, тому до творчого процесу рекомендується залучити дітей.

  Інструменти та матеріали для роботи:

  • шаблон у вигляді півмісяця з картону;
  • товстий шпагат;
  • ПВА;
  • блакитна водоемульсійна фарба на основі поліакрилату (можна взяти інший колір);
  • фольга;
  • шматочок губки.
  1. За шаблоном необхідно вирізати кілька заготовок, промазати кожен півмісяць клеєм (з двох сторін) та обмотувати по колу шпагатом. Так зробити до самого кінця, потім відрізати нитку і приклеїти її кінчик до картону.
  2. Залишилось зробити петельку зі шпагату. Для цього потрібно взяти шпагат, скласти його вдвічі, прикласти до місяця зверху, щільно закріпити і зав’язати петельку. Весь місяць намазати полівінілацетатним клеєм, щоб нитки скріпилися між собою.
  3. Тепер на фольгу слід помістити мінімальну кількість блакитної водоемульсійної фарби на основі поліакрилату (якщо є біла, то до неї рекомендується додати синій колір і добре розмішати). Тепер нанести фарбу на губку і розфарбувати півмісяць у блакитний або бірюзовий колір.
  4. Прикрашати півмісяць можна за допомогою бусинок, стрічок, помпончиків та листочків.

  Отримані іграшки на ялинку виглядають незвично, їх не можна придбати в жодному магазині, тому вироби з непридатного матеріалу на Новий рік все більше стали дуже популярними, їх роблять навіть для участі в конкурсах.

  Ялинки з картону та газетних трубочок

  Цікаві іграшки виходять із газетних трубочок. Можна застосовувати сторінки з журналів, тоді ялинки можна буде не розфарбовувати фарбами, вони й так виходять яскравими.

  Матеріали для роботи:

  • заготовки ялинок з картону — 3 шт.;
  • газетні трубки;
  • ПВА клей;
  • смуги різнокольорової повсті або стрічки.
  1. Після вирізування самих ялинок їх необхідно намазати полівінілацетатним клеєм і приклеїти до одного боку газетні трубки, розташовуючи їх у горизонтальному напрямку — крона ялинки, і у вертикальному — стовбур новорічного деревця.
  2. Після висушування необхідно розфарбувати дерево гуашшю (колір на вибір).
  3. Далі слід прикрасити новорічних красунь. Для цього потрібно вирізати з повсті нешироку смугу і скрутити її у вигляді трояндочки. Можна застосовувати різнокольорову повсть, тоді трояндочки будуть переливатись усіма кольорами веселки. Усередині трояндочки рекомендується приклеїти або пришити бусинку, відмінного від самої трояндочки кольору, щоб створити контраст.

  Прикрашати можна за допомогою грубої мішковини, стрічок, застосовувати статуетки фруктів та овочів.

  Ялинкова іграшка з газетних трубочок

  Такі іграшки можна приготувати для участі у проекті. Їхнє виготовлення не займає багато часу, а виглядають вони незвичайно.

  Матеріали для роботи:

  • газета;
  • довгі бамбукові шпажки;
  • клей олівець.
  1. З глянцевих листів з журналу потрібно вирізати прямокутники (довжина на всю сторінку, ширина — 10 см). Тепер необхідно взяти шпажку, покласти під кут на прямокутник і, промазуючи лист клеєм, згортати його в трубочку.
  2. Коли всі заготовки виконані, потрібно вставити одну трубочку в іншу, щоб вийшла довга смужка. Всередину трубки необхідно вставити дріт. Довжину дроту вибрати таку, щоб із неї вийшло гарне серце.
  3. Потім потрібно пофарбувати трубки в червоний колір, зробити основу у вигляді серця і обкрутити її виточками з трубок в хаотичному порядку.

  Після виконання деякі серця можна з балончика пофарбувати у білий, золотистий кольори. У вигляді декору рекомендується застосовувати стрічки, бантики, бусинки.

  Новорічні кулі зі шпагату

  Кулі для ялинки власними руками з матеріалів, які завжди під рукою легко зробити в побутових умовах. Для цього необхідно взяти шпагат та силікатний клей. Щоб вийшла куля, необхідно надути повітряну кульку і щільно зав’язати шийку ниткою, щоб не сходило повітря.

  Баночку з силікатним клеєм проколоти шилом наскрізь і протягнути шпагат, щоб він одним кінцем увійшов у пляшку з клеєм, а якщо дивитися інакше можна було його тягнути і накручувати на кульку.

  Коли на кульку буде намотана велика кількість шпагату, потрібно зав’язати кінчик і залишити кульку до повного висихання.

  Потім необхідно проколоти кульку і акуратно витягти її. Прикрасити іграшку можна бантиком. Вгорі необхідно прикріпити петельку.

  Із шишок

  Дивовижна ялинка, що іскриста вогниками, може вийти з соснової шишки, що розкрилася.

  • Соснова шишка;
  • біла водоемульсійна фарба на основі поліакрилату;
  • губка;
  • клей-пістолет;
  • красива блискуча тканина;
  • рулончик картону від паперу для туалету;
  • білі перли.
  1. Красиву та рівномірно пропорційну шишку пофарбувати за допомогою губки та білої фарби. Залазити в середину не варто, фарбувати стільки, скільки візьме губка.
  2. Потім рулончик частково розрізати і обмотати його красивим блискучим матеріалом, приклеїти гарячим клеєм. З використанням клею необхідно буде об’єднати саму шишку та основу-підставку.
  3. Далі слід прикрасити кожну гілочку бусинами з перлів, приклеївши їх гарячим клеєм.

  Такий гарний подарунок стане чудовим подарунком рідним та близьким до новорічних свят.

  Гноми зі шкарпеток та шматочків хутра

  Для виробництва гномиків знадобляться: стара пара шкарпеток (краще виглядають вовняні, товсті), гарячий клей, шматочок білого хутра та світло-коричневий матеріал для носа.

  Шкарпетки необхідно розрізати частково. З нижньої частини вдасться тулуб. Щоб надати об’єм, потрібно в пакет із целофану насипати будь-яку крупу або пісок, зав’язати на вузлик і вставити в середину шкарпетки. Вдасться кругле тіло гнома.

  Далі з матеріалу зробити ніс, наповнити його ватою та прив’язати до основи. Сюди ж закріпити бороду зі шматочка хутра.

  Насамкінець зробити ковпак. Для цього необхідно вивернути носок на виворот, прошити навскіс швом вперед голку, знову вивернути, тільки вже на лицьову сторону і одягнути ковпак на основу. Усі вільні ділянки приклеїти гарячим клеєм. Усі — гномики готові!

  З апельсинової шкірки

  Цікаві та дешеві вироби на ялинку виходять з апельсинової шкірки, яку перед застосуванням слід добре висушити.

  Потім, придивившись до розміру шкірки, можна зобразити різні статуетки: зірочки, ялинки, кульки, ромбики та квадрати. Вирізати необхідно надто гострими ножицями, тому що апельсинова шкірка дуже крихка. У самому верху статуетки зробити дірочку, протягнути нитку і повісити на ялинку.

  Ялинка з кори дерева або гілочок

  Натуральний матеріал у всі часи був цікавим щодо ідей для виробництва новорічних виробів.

  Для ялинки з кори або гілочок необхідно зібрати кору дерев, тонкі гілки, добре висушити.

  Як підставку до новорічної ялинки можна застосовувати маленький кругляшок з деревини. А далі слід клеїти гілочка до гілочки або шматочок кори до кори, щоб вийшла ялинка. На верхівці закріпити зірочку.

  Ялинка зі старих журналів

  Цікава, але важка ялинка виходить із старих журналів. Але результат виправдає очікування, і ялинка стане приємним подарунком до різдвяних свят.

  1. Спочатку необхідно нарізати багато квадратів, різних за величиною. Наприклад, 20 штук зі сторонами 10 см, 20 штук зі сторонами 9 см і т.д.
  2. Потім необхідно моделювати та приклеювати квадрати між собою так, щоб вийшла об’ємна лісова гостя.

  Прикрашати не варто тільки як прикрасу можна зробити зірку на верхівці.

  Зірочки із залишків бісеру та намистин

  У такому форматі можна зробити не лише зірочки, красивими виходять ангелочки, півмісяць, серця, новорічні кулі на ялинку. Фантазії немає кордонів.

  Процес виготовлення зірочок:

  1. З пресованого картону, бажано білого кольору, потрібно вирізати зірочки, різні за величиною.
  2. Тепер кожен сантиметр поверхні з одного боку промазати гарячим клеєм та розсипати бісер або залишки бусинок.

  Щоб повісити іграшку на ялинку, важливо приробити петельку. Крім намистин можна застосовувати дощик, дрібно нарізавши його і розмістивши в просвітах між намистинами.

  Листівка з тасьми

  Таку листівку можна подарувати як подарунок батькам або бабусі з дідусем, можна вітати вчительку чи виховательку.

  Для виробництва потрібно взяти пресований картон, скласти його частково, щоб усередині можна було б написати побажання на Новий рік.

  Далі необхідно взяти стрічку, намітити на картоні верх ялинки та приклеїти один кінець тасьми до картону. А далі все просто. Потрібно звивати стрічку «змійкою» або «вісімкою», як будь-кому і клеїти до картону в середині, не чіпаючи вільні кінці. По обидва боки ялинка має бути пишною.

  З пробок

  Здається, зовсім непотрібний матеріал, проте для виробництва виробів доведеться «попрацювати» та зібрати багато пробок.

  1. Ялинка з пробок. Зробити її дуже просто. На початку кілька пробок пофарбувати в червоний, коричневий, зелений кольори, щоб деревце виглядало ошатніше. Коли пробки просохнуть, їх клеять між собою гарячим клеєм. Добре приклеює ПВА клей. Ялинки повинні мати трикутну форму. На верхівку бажано закріпити бант із ниток.
  2. Бублик. З картону необхідно виконати основу та до неї приклеїти різні за розмірами пробки. За допомогою петельки виріб можна повісити на ялинку.
  3. Квітка — семибарвиця. Склеївши пробки між собою, залишається порожньою середина. Всередину можна помістити сніжинку. До верхньої частини закріпити тасьму, щоб вироб можна було повісити на ялинку.
  4. Гноміки. Потрібно 2 пробки, червоний бант. З пробок зробити обличчя, зобразити очі, рот, ніс чорним та червоним маркером. Ніс можна зробити з червоної половинчастої намистини. На голові зав’язати червоний бантик. Такі гноміки стануть приємним подарунком для дітей у дитсадок.

  Якщо приступати до моделювання із пробок від вина одночасно з малюками, вони самі можуть вигадати багато ідей для створення гарних виробів на Новий рік.

  З картону та ажурних серветок

  Білі мереживні серветки виглядають святково та повітряно. Якщо деякі зіпсувалися, не варто викидати матеріал, адже ними можна прикрашати новорічні кулі на ялинку.

  Матеріали для роботи:

  • ажурна серветка;
  • ПВА клей;
  • пресований картон.

  Процес виготовлення іграшки:

  1. Щоб вирізати гарне коло, важливо скористатися шаблоном. Можна скористатися циркулем — це спрощений варіант, виходять красиві та рівні кулі різноманітних розмірів. У кого немає креслярського інструменту, можна вибрати круглі предмети побуту, наприклад, кухлі та склянки, щоб зобразити рівні кола.
  2. Брати можна різнобарвний картон, тільки дивитися, щоб біла серветка добре поєдналася з підібраним кольором.
  3. Потім потрібно прикласти серветку до низу, приклеїти, а коли просохне — відрізати зайвий матеріал.

  Ялинкова іграшка з непридатного матеріалу виходить красивою та повітряною, мереживні візерунки надають легкість новорічним прикрасам.

  З шматочків тканини чи фетру

  Ялинка з білого фетру з червоними бусинками — чудове деревце, дуже святково виглядає.

  Щоб вирізати ялинку з фетру, спочатку необхідно зобразити деревце на картоні, вирізати шаблон і додати до матеріалу. Обвести можна крейдою. Якщо крейда не стане помітною на фоні білого кольору, можна застосовувати шматочок простого мила теж добре малює.

  Вирізану фігурку необхідно прикрасити червоними бусинками, пришивши їх до матеріалу.

  Сніговики з упаковки яєць

  Сучасних сніговиків-тінейджерів можна виконати з упаковки для яєць.

  Інструменти та матеріали для роботи:

  • картон;
  • упаковки від яєць із картону;
  • клей;
  • ножиці;
  • біла та блакитна фарби;
  • смуги фетру (червоні та чорні);
  • маркер;
  • різнокольоровий картон;
  • помпончики;
  • бусинки для очей.

  1. Спочатку потрібно виконати фон. Для цього необхідно взяти картонний лист і розфарбувати його білою та блакитною фарбами, створюючи кучугури снігу або просто снігову погоду. Дітям подобається застосовувати губку для малювання, тоді візерунки виходять ще цікавішими.
  2. Для виробництва одного сніговика потрібно відрізати 3 картонні упаковки від яєць. Якщо упаковка світло-коричнева, можна розфарбувати її у білий колір.
  3. Вирізавши заготовки для 2 сніговиків, важливо красиво розмістити їх на аркуші картону, щоб вийшла гарна композиція.
  4. З червоного фетру зав’язати шарф, із чорного виконати руки. Носик вирізати з червоного кольорового паперу, очі — чорні гудзики, можна зобразити маркером. На одязі гудзики також зобразити маркером.

  У вигляді декору можна зробити красиві утеплені шапочки у вигляді навушників. Для цього необхідно взяти помпони, розмістити їх в області вух, а між помпонами закріпити смужку із чорного фетру. Ось такі вийшли сучасні сніговички!

  Велика сніжинка з валиків від паперу

  Зі втулок від паперу для туалету виходять класні ялинки, як на фото. Для початку необхідно взяти втулку, можна застосовувати від рушників з паперу, і притиснути її (іншими словами, сплюснути).

  На будь-якій стороні належить виконати мітки по 1 см вздовж. Об’єднати смужками намічені деталі, а потім відрізати їх. Вдасться багато невеликих за розмірами кілець.

  Тепер клеєм необхідно приклеїти кільця один до одного, щоб зрештою вийшла гарна квітка.

  Далі потрібно взяти такі ж смуги, скласти їх удвічі, намазати краї клеєм та приклеїти між пелюстками отриманої квітки.

  Перед склейкою можна кожну деталь-пелюсток занурити в блискітки, а потім склеїти між собою. Гарні сніжинки можна повісити на ялинку, можна повісити по кімнаті.

  Новорічні вироби з матеріалів, які завжди під рукою, — чудовий спосіб прикрасити будинок до Нового року та Різдва. Такі вироби будуть просто чудовим подарунком для близьких та рідних, їх можна зробити одночасно з дитиною та віднести до школи або до садка для дітей для прикраси ялинки.

  Джерело: www.toysew.ru

  Як зробити прикраси на ялинку власноруч (майстер-клас)

  Хоча тепер у магазинах продемонстровано пристойну кількість досить різних ялинкових прикрас, у більшості сімей також жива традиція робити їх перед настанням Нового Року власними руками. Це насправді допомагає відчути атмосферу свята, що наближається, додає відмінного настрою, до того ж виготовлення ялинкових іграшок – це дуже цікаве заняття. І ви самі в цьому зараз зможете переконатись, коли прочитаєте наш майстер-клас.

  Що необхідно, щоб зробити новорічні прикраси – кульки власними руками

  Зробити гарну ялинкову іграшку дуже легко. Для цього не потрібні якісь особливі матеріали чи пристрої. Все, що вам буде не зайвим, майже завжди знаходиться у вас під рукою. Так, для виробництва незвичайних ялинкових кульок вам потрібні:

  • традиційні повітряні кулі – кілька штук;
  • різнокольорова бавовняна пряжа або пряжа білого кольору і кілька балончиків з аерозольною фарбою;
  • ПВА клей;
  • цукор – 2 чайні ложки;
  • вода – 50 мл;
  • ножиці;
  • захисні рукавички.

  Прикраси на ялинку власноруч. Новорічні кулі – майстер-клас

  Спочатку беріть повітряну кульку і трохи її надуйте. Від його розміру залежить розмір нашої ялинкової прикраси.

  У відповідну ємність вилийте воду, ПВА клей і додайте цукор. Все ретельно перемішайте. Покладіть в даний розчин пряжу, що є у вас, і зачекайте, поки вона добре просочиться.

  Беріть вашу кульку і починайте обмотувати її ниткою. Робіть це так, щоб кулька виявилася покрита нитками з кожного боку. і в різних напрямках. Кінчик нитки акуратно заправте під шар намотування.

  Тепер необхідно почекати, поки нитки, якими ви обмотали вашу кульку, повністю просохнуть. Як правило, для цього достатньо однієї ночі. Після цього необхідно випустити повітря з повітряної кульки та витягти його. Можна проколоти кульку голкою, а можна спробувати розв’язати.

  Тепер залишилося найбільш приємне – прикрасити нашу ниткову кульку. Пофарбуйте його фарбою з балончика, дайте просохнути. Нанесіть на поверхню ниток трохи клею та обсипте їх блискітками. Можна ще приклеїти паєтки та намистини. Ялинкова прикраса власноруч готова.

  Як створити самостійно ялинкову прикрасу – шишку

  Зробити зі звичайної ялинової шишки ялинкова прикраса дуже і дуже просто. Беріть балончик із золотою або срібною фарбою і пофарбуйте шишку за допомогою розпилювача. Можна ще пофарбувати шишку будь-якою іншою фарбою, наприклад – білою, а потім прикрасити її блискітками за допомогою клею, намистинами та паєтками. Все залежить виключно від вашої особистої фантазії. Тепер необхідно лише прив’язати до шишки ниткову петельку і повісити її на вашу ялинку.

  Як зробити солодкі прикраси на ялинку власними руками – майстер-клас

  Щоб перетворити на аксесуари для ялинки традиційні цукерки теж не треба особливої ​​винахідливості. Цукерки у блискучих обгортках відіграють роль самостійного прикраси. А можна зробити і гарну бонбоньєрку.

  Вам для цього знадобляться:

  • кілька квадратних листів щільного золотистого паперу;
  • кілька паперових листів будь-якого іншого кольору;
  • декоративна стрічка;
  • стрічка для петельки;

  Беріть квадратний лист золотистого паперу і змайструйте з нього конус, загорнувши кульком, а потім відрізавши все непотрібне. Приклейте конус, акуратно притиснувши його краї.

  по зовнішньому краю конуса наклейте декоративну стрічку, наприклад, бархатисту. Закріпіть петельку зі стрічки. Наша бонбоньєрка готова. Можете наповнити її цукерками, які неможливо повісити якимось іншим чином чи солодким печивом.

  Як зробити прикраси на ялинку одночасно з дітьми

  Мабуть, всі знають, що діти чекають на особливе нетерпіння наступ Нового року. Для них це поки що справжнє казкове свято. Тому ви доставите їм багато радості, якщо дозволите власними руками робити різні прикраси на ялинку. Діти з величезним задоволенням ріжуть з паперу сніжинки, клеять ялинкові паперові гірлянди, але ви повністю можете доручити їм та інші прості операції, показуючи, як звичайна ялина шишка або шматок кольорового паперу може перетворитися на красиву ялинкову прикрасу.

  І це не страшно, якщо у дітей не все вдаватиметься так, як необхідно. Дозвольте їм ставити досліди та висловлювати свою фантазію. Все, що вам необхідно для цього, майже завжди знаходиться у вас під рукою — клаптики різних тканин, різнокольорові гудзики, голки, нитки, намистини, кольоровий папір, вата. З клаптя білої тканини в горошок можна вирізати симпатичного сніговика і приклеїти його на основу картону. Складіть віялом клаптик іншої тканини і пришийте до нього яскравий гудзик – готова інша ялинкова прикраса. Зібравши на нитку гармошку звичайної стрічки з паперу можна отримати гарний ліхтарик. На Новий рік при прикрасі ялинки немає жодних правил чи обмежень. Все, що вам потрібне для цього, тільки ваш приємний настрій.

  Джерело: www.astromeridian.ru

  Як зробити іграшки на ялинку на Новий рік 2020 року власними руками

  На Новий рік 2020 можна приготуватися, не набуваючи прикрас в магазинах. Набагато цікавіше виглядатимуть іграшки на ялинку, зроблені власними руками.

  Прикраса прозорими кулями

  Одні з чудових прикрас виходять під час використання прозорих пластмасових куль. Вони продаються в магазинах рукоділля, книжкових, Aliexpress. Куля поділяється на дві половинки, у середину можна покласти подарунки чи деталі прикраси.

  Куля з леттерингом та стрічкою

  Зробити аналогічну прикрасу можна лише за 5 хвилин.

  Для створення потрібно:

  • прозора куля 10 см;
  • смугаста стрічка для бантика;
  • наповнювач для кулі, у цьому прикладі золота стрічка;
  • блискучий матеріал для петельки (можна взяти обрізок новорічного дощу);
  • перманентний маркер, оптимальний для пластику або водоемульсійна фарба на основі поліакрилату з пензлем.
  1. Насамперед на кулю необхідно обов’язково нанести напис. Можна використовувати "Let It Snow", як у прикладі на фото, але підійдуть і будь-які інші новорічні або просто надихаючі написи: "Merry Christmas", "Jingle Bells", "Love", "Happiness". Рекомендується застосовувати чорну фарбу або маркер, вони будуть помітнішими на прозорому тлі.
  2. Після висушування написи заповнити кулю золотою стрічкою та закрити. Замість стрічки можна застосовувати інші наповнювачі: мішуру, дощик, конфетті, намисто. Щоб кулю можна було повісити на ялинку, слід просмикнути через вушко стрічку чи мотузку та закріпити, застосовуючи надійний вузол чи клей-пістолет.
  3. Останній штрих – бантик. Можна обрізати бантик із уже не потрібною в першій половині 20-х років двадцять першого століття ялинкової іграшки, створити самостійно зі стрічки або взяти готовий бант. Підійде навіть довгий і неширокий обрізок тканини. Бантик фіксується до вушку прозорим клеєм.

  Смачна прикраса з какао

  Так як пластикові кулі чудово тримаються і абсолютно герметичні в зібраному стані, потрібно спробувати зробити «смачну» кулю. Один із найпопулярніших зимових атрибутів, як мінімум, на Заході — какао або гарячий шоколад з маршмеллоу. Ці компоненти, тобто якесь порошок і зефір, і можна помістити в середину кулі.

  Другий варіант — тематичний принт: олень, як на фото вище, сніжинка, риси ялинки. Здібностями малювання володіти не треба, і для напису, і для принта потрібно тільки знайти трафарет.

  Далі куля прикрашається бантом, який клеїться до вуха за допомогою клейового пістолета, і доповнюється стрічкою або мотузкою для підвішування. Найкраще виглядає червоно-біла або синьо-біла мотузка. Можна звити її без сторонньої допомоги з двох тонших.

  Прикраси з фетру

  Фетр — міцна, м’яка, легка у користуванні тканина. Вона чудово ріжеться, не кришиться, і може застосовуватися для створення новорічних іграшок різних форм.

  Зірка з намистом

  Щоб власними руками вийшла така об’ємна ялинкова іграшка на Новий рік 2020, не будуть потрібні нитки. Необхідний лише надійний клей.

  Також необхідно приготувати:

  • червоний фетр;
  • ножиці;
  • олівець або крейда для тканини;
  • прозору намистину;
  • стрічку для створення петельки.
  1. З фетру вирізається основа — червона п’ятикутна зірочка. Далі з такої самої тканини вирізаються п’ять пелюсток. За розмірами вони повинні підходити променям зірки, але бути при цьому іншої форми — у вигляді загостреного листа. Далі кожен з 5 листів необхідно склеїти біля самої основи, склавши його подовжньо надвоє. Це додасть елементу обсягу.
  2. Листи приклеюються або пришиваються до основи, в самому центрі необхідно залишити місце під намистину. Крім прозорої намистини, підійдуть і інші декоративні елементи: гудзики, невеликі дерев’яні сніжинки, помпони, дзвіночки.
  3. Останній штрих – закріпити на задній стороні стрічку. Тепер прикрасу можна вішати на ялинку.

  Імбирний пряник

  Ця новорічна іграшка 2020 року може застосовуватися не лише як ялинкова. Вона підійде і у вигляді невеликого святкового подарунка, а хтось може взяти її для декору подарункової коробки.

  Для виробництва необхідно приготувати:

  • фетр коричневого відтінку;
  • білі стрічки (за їх допомогою будуть створені смуги на руках та ногах);
  • намистини для очей;
  • білі нитки та голку;
  • синтепон;
  • бантик;
  • клей;
  • стрічку для петельки.
  1. З фетру вирізаються дві статуетки з контурами імбирного пряника. Вони повинні бути схожими — це буде перед і спинка. Шаблони слід покласти віч-на-віч, розмістивши між шарами складену надвоє стрічку для петельки, і прошити вздовж периметра білими нитками. Потрібні звичайні стібки, ховати їх не потрібно, навпаки, вони стануть елементом прикраси. Важливо залишити внизу отвір, через який іграшка нав’язуватиметься синтепоном.
  2. Тепер потрібно приклеїти або пришити очі намистини, прошити 5-6 стібками білих ниток рота, закріпити білу стрічку на кінцівки, і ще бантик. Останній крок – вставити наповнювач і зашити пряник до кінця.

  Новорічна гірлянда власноруч

  Начебто зробити аналогічну прикрасу буде не легко. Але насправді із завданням упорається навіть дитина.

  Для виробу необхідно зробити:

  • мотузку;
  • бантики (замість них можна застосовувати помпони, щоб заповнити прогалини між іграшками на мотузці);
  • білий та червоний фетр;
  • білі та червоні великі нитки;
  • гудзики;
  • синтепон;
  • ножиці;
  • трафарети зірок та блакитний маркер.

  Покрокове виконання ялинкової іграшки з фото:

  1. Для початку на паперовому носії необхідно створити трафарети для іграшок: кола, зірки, собачку. Собаку можна поміняти на символ року, який настає, сніжинку, ялинку — варіанти не обмежені. Далі трафаретом вирізаються передні і задні частини кожної іграшки. Рекомендується вирізати заготовки так, щоб на гірлянді кольори чергувалися, а не йшли дві одноколірні іграшки поспіль.
  2. Задня і передня частина прикладаються, кріпляться шпильками та прошиваються вздовж периметра великою протилежною ниткою. Між деталями повинна лежати стрічка, яка стане в нагоді для підвішування іграшки. Коли іграшка буде практично прошита, в отвір, що залишився, вставити синтепон. Аналогічним способом створюються зірки, які можна відразу повісити на мотузку або додатково прикрасити гудзиком.
  3. Кола виконуються по-іншому, набивання для них не потрібно. Під кожну іграшку вирізається одне біле коло, можна пошити разом два, якщо фетр тонкий і не тримає форму. Трафаретом на фетрі малюється зірка. Можна застосовувати фарбу на акриловій основі, але найкомфортніше в користуванні перманентні маркери.
  4. Уздовж периметра клеїться червона стрічка, щоб надати форми, яку можна заздалегідь відрізати ножицями для тканини. Ззаду прикріплюється стрічка.

  Прикраси з деревини

  Іграшки на ялинку з натурального матеріалу в моді протягом кількох років. Дерево — найекологічніший вибір. Створювати іграшки на ялинку власноруч на Новий рік 2020 з нуля з дерева складно, потрібно особливий інструмент. На щастя, у магазинах рукоділля існує дуже багато дешевих основ під різні прикраси. Залишається лише вигадати, як прикрасити їх під ялинку на новий рік.

  Шишки-металік

  Шишки не обов’язково шукати у магазинах рукоділля. Їх не проблема знайти на своїй дачній ділянці, в лісі, що розташувався поруч, або в міському сквері. Підійдуть шишки різного розміру, але великі виглядатимуть дуже чудово.

  Щоб рівномірно пофарбувати шишку, краще взяти не баночний акрил, а балончик із фарбою. Шишки чистяться від бруду і частин, що хитаються, підвішуються на нитці і обробляються фарбою з балончика.

  Щоб надати додаткового блиску шишки можна обсипати блискітками, поки фарба ще не обсохла, або вже після висушування лаком покрити з гліттером. А як подати їх у кінцевому варіанті, підбирати господареві:

  • нанизати на мотузку та застосовувати для гірлянди;
  • приробити прищіпки;
  • прикрасити бантом та незвичайною петелькою.

  Сніжинка з дерев’яних прищіпок

  У будь-якому госп. магазині приблизно за 100 р. можна купити набір з 24 дерев’яних прищіпок. Вони чудово підходять для новорічного декору, адже з подібного набору можна створити одразу 3 стильні дерев’яні сніжинки.

  Як створити незвичайну ялинкову прикрасу на Новий рік 2020 року власними руками:

  1. Зняти з прищіпок металеву пружину. Половинки виявляться розділені. Тепер їх необхідно перевернути внутрішньою (опуклою) стороною назовні і склеїти, промазавши клеєм по плоскій стороні. З одного прищіпки виходить один промінь сніжинки.
  2. Коли будуть склеєні зворотними сторонами 8 прищіпок, об’єднати їх у загальну систему. Знову знадобиться клей. На початку необхідно скріпити хрестом 4 ключові промені, потім додати ще 4. Найкраще скористатися клейовим пістолетом.
  3. Застосовуючи ватяний диск, акуратно втерти в дерево морилку. Цей крок можна пропустити, але з покриттям дерево виглядатиме ефектніше, проступить його натуральний малюнок.
  4. На тонкий дріт нанизати червоні намисто і помістити їх по центру зірки. Закріпити клеєм.
  5. На ще один дріт начепити пару дрібних дзвіночків, а також помістити дріт по центру.
  6. Додатково, щоб закрити місце склеювання, можна закріпити дерев’яну сніжинку до центру. Такі заготовки продаються в магазинах декору.

  Зруби з леттерингом

  Ця прикраса робиться за пару хвилин, єдина складність — створення отвору для шпагату. Щоб зробити його в зрубі з дерева, знадобиться дриль. Якщо інструмент під рукою немає, можна приклеїти стрічку на тильну сторону іграшки, застосовуючи будівельний клей.

  Такі дерев’яні зруби продаються в магазинах рукоділля. Вони вже очищені та оброблені, але підійдуть для додаткового фарбування. У цьому випадку потрібно зробити чорний фон, застосовуючи фарбу на акриловій основі.

  Коли чорне тло просохне, можна нанести напис. Для цього знадобиться тонкий пензлик та біла водоемульсійна фарба на основі поліакрилату. Якщо зрубів кілька, можна, наприклад, кожному написати ім’я члена сім’ї.

  Важливу роль відіграє добре обраний шпагат. Можна придбати традиційний, бежевого відтінку, але ефектніше виглядатиме червоно-білий. Шпагат просочується в отвір і зав’язується біля його підстави. Другий вузол робиться зверху петельки.

  Щоб ялинкову іграшку можна іноді витирати вологою ганчіркою, не боячись стерти малюнок, додатково рекомендується покрити зруб прозорим лаком. Тоді ялинкова іграшка, яка створена власноруч до Нового 2020 року, прослужить і ще кілька свят.

  Бонус

  Отже, застосовуючи підручні засоби та дешеві заготовки з магазину рукоділля, можна протягом декількох хвилин створити самостійно наступні іграшки на ялинку на Новий рік 2020:

  1. Прості кульки з красивими написами або смачним заповненням.
  2. Фетрові іграшки: зірки, гірлянди, пряники з імбиром.
  3. Оригінальні дерев’яні сніжинки, золоті, срібні та бронзові шишки, зруби з каліграфічними написами.

  Оцініть автора матеріалу. Статтю вже оцінили 2 особи.

  5.00 з 5 .
  Подобається 2
  Не сподобається 0

  А які іграшки на ялинку робите ви? 3

  50%
  50%
  у ДНІ Підписатися

  Х’ю Джекман та Дебора-Лі Фернесс

  Підпишись на журнал Kleo.ru в соцмережах:

  • Партнерам
  • Рекламодавцям
  • Контакти
  • Редакція
  • Блог редакції
  • Користувача угода
  • Політика конфіденційності
  • Умови застосування матеріалів
  • Бліц
  • Фото
  • Літконкурс
  • Про тебе
  • Мода
  • Краса
  • Здоров’я
  • Кохання
  • будинок
  • Діти
  • Бомонд
  • Новини
  • Клуб
  • Тести
  • Консультації
  • Гороскопи
  • Форум
  • Листівки
  • Сонник
  • Дві думки
  • Рекламодавцям
  • Контакти
  • Редакція
  • Блог редакції
  • Користувача угода
  • Політика конфіденційності
  • Умови застосування матеріалів
  • Бліц
  • Фото
  • Літконкурс
  • Про тебе
  • Мода
  • Краса
  • Здоров’я
  • Кохання
  • будинок
  • Діти
  • Бомонд
  • Новини
  • Клуб
  • Тести
  • Консультації
  • Гороскопи
  • Форум
  • Листівки
  • Сонник
  • Дві думки

  Усі права на матеріали, розміщені в жіночому інтернет-журналі «Клео.ру», захищені законодавством про авторське право та сусідні права. Матеріали жіночого порталу не використовують без активного посилання на джерело «Клео.ру». За зміст маркетингових матеріалів на жіночому сайті редакція відповідальності не несе. Користувач сайту kleo.jw.org uk гарантує, що розміщення представлених ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їхній честі та гідності. Користувач сайту kleo.jw.org uk, надсилаючи матеріали, таким чином зацікавлений у їх публікації на ресурсі та висловлює власну згоду на їхнє подальше застосування господарями сайту kleo.ru.

  Мережеве видання «KLEO.RU» (Клео.РУ) Реєстраційний номер серії № ФС 77-74583, виданий Федслужбою з нагляду в галузі зв’язку, IT та масових комунікацій (Роскомнагляд) 14 грудня 2018 року. 18+

  Співзасновник: Ісмагілов Євгеній Рамільєвич Головред: Ісмагілов Євгеній Рамільєвич

  Дані контактів редакції для державних органів (також, для Роскомнагляду): [email#160;protected], +79677638370

  Джерело: www.kleo.ru

  Прикраси на ялинку з паперу власними руками – оригінально та чудово!

  Доброго дня, шановні читачі! Красива, струнка і яскрава ялинка є обов’язковим атрибутом новорічної урочистості, а щоб ялинка вражала власною красою, її слід тому прикрасити. До цього довгоочікуваного свята магазинні прилавки в прямому сенсі ломляться від різноманітних ялинкових прикрас, проте якщо душа просить чогось ексклюзивного, виконаного власноруч, тоді ця стаття Вам буде особливо цікава. У цьому огляді я хочу пред’явити Вам майстер-класи, основою яких є застосування всім доступного матеріалу — паперу! Почнемо…

  Іграшки на ялинку з паперу власноруч.

  Під час виготовлення представлених нижче ялинкових іграшок загалом потрібно: щільний папір, ножиці, клей, простий олівець, а також елементи декору — стрази, атласні та подарункові стрічки, заклепки, паєтки, бісер, намистини, черепашки.

  Зірка з паперу.

  Для роботи знадобиться: щільний папір, ножиці, олівець, лінійка, клей, балончик з фарбою, дрібні декоративні намистини.

  Іграшки на ялинку з паперу фото

  Перемальовуємо заготовлений шаблон (фото опубліковано нижче), його можна надрукувати на принтері. Подібних заготовок потрібно приготувати дві штуки.е. на виготовлення однієї зірки підуть дві представлені заготовки. Краще взяти цупкий папір.

  Вирізаємо наші заготовки.

  Згинаємо заготівлю надвоє.

  Згинаємо заготівлю надвоє від вирізів (див. фото).

  Згинаємо праве крило зірки.

  Згинаємо ліве крило зірки.

  Також чинимо з другою заготівлею, в результаті у нас виходить дві половинки однієї зірки.

  Об’єднуємо половинки зірки разом, одягаючи їх у вирізані пази (див. фото).

  Фарбуємо зірку фарбою з аерозольного балончика, після її висихання клеїмо в хаотичному порядку кілька дрібних намистин або страз (цей пункт не обов’язковий, зірка виходить дуже з красивим ефектом).

  Лижі з паперу.

  Для роботи потрібно приготувати: щільний папір білого та в червоному кольорі, ножиці, клей, олівець, дві зубочистки, дві чорні паєтки, дві маленькі намистини, декоративну стрічку.

  Іграшки на ялинку з паперу фото

  Беремо щільний папір двох відтінків – білий та червоний. Вирізаємо дві смуги з білого паперу шириною 8 мм, довжиною 6 см, і ще дві смуги із червоного паперу, шириною 8 мм, довжиною 4 см.

  Малюємо на кінцях заготовок півкола (носова та задня частини майбутніх лиж).

  Вирізаємо заготовки лиж із округлими кінцями.

  Клеєм червоні смуги паперу під білі паперові відрізки так, щоб червоні смуги виходили назовні приблизно на 2,5 см.

  Беремо зубочистки, надягаємо на їхні кінці чорні дрібні паєтки. А зверху зубочисток (майбутніх лижних палиць) клеїмо дрібні золоті намистини. Склеюємо лижі разом хрест на хрест, зверху до основи лиж клеїмо лижні палиці, що вийшли. фото).

  До зворотної частини лиж приклеюємо мотузку.

  Декоруємо лижі стрічкою. Прикраса виглядає досить ефектно, до того ж, абсолютно відповідає тематиці Нового року.

  Іграшки на ялинку з паперу — сноуборд.

  Потрібно приготувати: щільний папір, ножиці, олівець, тонку подарункову стрічку, кілька намистин або страз, клей, фарбу в балончику.

  Беремо цупкий папір, вирізаємо відрізок довжиною 10 см, шириною 1,5 см. Закруглюємо кінці майбутнього сноуборду.

  Вирізаємо шаблон ножного кріплення, і вже по ньому вирізаємо головні кріплення (відбитки ступнів).

  Приклеюємо до «кріплень для ніг» стрічки (див. фото).

  Приклеюємо «кріплення для ніг» до основи сноуборду приблизно в самому центрі на відстані один від одного. Після цього фарбуємо сноуборд фарбою з балончика, розпорошуючи фарбу з великої відстані, так, щоб на поверхні виробу осіло лише кілька крапель фарби (бризки).

  З правого краю виробу клеїмо кілька дрібних намистин. З лівого боку клеїмо кілька відтінків подарункових кучерявих стрічок.

  Зі зворотного боку сноуборду клеїмо мотузку.

  Тематичний виріб виглядає дійсно модно!

  Будиночок з паперу декорований лаковими квітами.

  Для виробництва виробу знадобиться: щільний папір, олівець, клей, ножиці, балончик з фарбою, сіре мереживо, золотаві намистинки, білий бісер, тонкий дріт, лак для нігтів – білого, сірого та в червоному кольорі.

  Іграшки на ялинку з паперу фото

  Перемалюємо шаблон будиночка, вирізаємо, склеюємо з нього майбутній будиночок.

  Фарбуємо будиночок золотою фарбою з балончика.

  Приклеюємо на дах виробу шматочок сірого мережива.

  Клеїмо мереживо по низу будинку та його середині.

  З кожного боку будиночка клеїмо дрібні золоті намистини, кладемо квіточки з бісеру, а на дах будинку клеїмо квіточки з дроту та лаку для нігтів, як зробити такі квіти Ви можете дізнатися зі статті «Сакура з лаку для нігтів та дроту».

  Проколюємо голкою дах будинку в самому центрі наскрізь, простягаємо в отвори нитку, зав’язуємо вузлик.

  Ялинковий будиночок готовий!

  Паперовий будиночок, декорований черепашкою та бісером.

  Потрібно приготувати: цупкий папір, клей, олівець, ножиці, рожеву фарбу в балончику, рожевий бісер, одну цілу та одну биту черепашку (пофарбовані фарбою сріблястого кольору), бант із подарункової стрічки.

  Іграшки на ялинку з паперу фото

  Перемальовуємо шаблон будиночка, вирізаємо його.

  Склеюємо його в одне ціле.

  Фарбуємо рожевою фарбою з балончика.

  Дах будиночка обклеюємо рожевим бісером, а по самому центру даху з його торцевої частини приклеюємо маленьку черепашку, пофарбовану фарбою кольору. Наклеюємо на поверхню стін виробу бісер, шматочки черепашки (кольору хром) та стрази.

  На даху будиночка кріпимо бант із подарункової стрічки. Продаємо мотузку в заздалегідь зроблені для неї отвори. Новорічний будиночок готовий!

  Сріблясті сани з паперу.

  Для роботи знадобиться: щільний папір, олівець, ножиці, срібляста фарба в балончику, клей, чорні паєтки, лакові квіти, висушена трава (наприклад низка), бант з атласної стрічки.

  Іграшки на ялинку з паперу фото

  Перемальовуємо на цупкий папір шаблон саней.

  Вирізаємо всі важливі частини санчат, і фарбуємо їх сріблястою фарбою з балончика.

  Склеюємо сани в одне ціле (див. фото).

  Обклеюємо сани по краю чорними паєтками.

  Створюємо лакові квіти, як їх зробити можна дізнатися тут. Після цього фарбуємо суху траву фарбою з балончика (я застосувала траву низки) і зав’язуємо дуже маленький бант з атласної стрічки. Усі елементи декору приклеюємо до зовнішніх частин саней.

  Золоті сані з паперу.

  Потрібно приготувати: щільний папір, ножиці, клей, олівець, відрізок червоної тканини, нитки, волоський горіх, золоту фарбу в балончику, подарункову стрічку, кілька страз.

  Перемальовуємо шаблон на цупкий папір.

  Вирізаємо сани Діда Мороза.

  Згинаємо виріб по пунктирних лініях, склеюємо.

  Фарбуємо санки золотою фарбою з балончика кулевизатора. Приклеюємо до бокових частин виробу дрібні стрази.

  Шиємо з червоної тканини мішок Діда Мороза, в середину кладемо невеликий волоський горіх, а на його горловину пов’язуємо стрічку.

  З обох боків саней створюємо проколи голкою, в які продаємо нитки, з кожного кінця зав’язуємо вузлики, як на фото опубліковано нижче.

  Лягаємо мішок Діда Мороза в сани і захоплюємося результатом. Потрібно відзначити, сани виглядають просто дивовижно!

  Стародавній ключ з паперу.

  Для роботи потрібно приготувати: щільний папір, свічку, сірники або запальничку, ножиці, олівець, ніж, балончик із золотою фарбою, нитка золотистих намистин, червону атласну стрічку.

  Перемальовуємо шаблон ключа на цупкий папір. Дуже не простий шаблон не потрібно брати, краще набагато простіше, інакше віск свічки буде легко розподіляти.

  Вирізаємо паперовий ключ.

  Покриваємо паперовий ключик воском свічки, що горить, просто капаємо воском по поверхні ключа. Залишки воску можна прибрати ножиком, краще це зробити, поки віск недостатньо затвердів. Те саме проробляємо з іншого боку паперового ключика.

  Отже обсягу ми досягли, наш ключ набув достатньої товщини і результату старовини, фарбуємо його золотою фарбою з балончика кулевізатора. Чекаємо, коли фарба остаточно висохне.

  Декоруємо ключ ланцюжком або декоративними намистами, і ще пов’язуємо бант із атласної стрічки. Ключ виходить просто вражаючий!

  Кулі для ялинки з паперу (відео):

  Дорогі читачі, сьогодні Ви з’ясували, як зробити іграшки на ялинку з паперу, сподіваюсь представлені ідеї Вам сподобалися! Здається, що чудового може вдасться з подібного найпростішого матеріалу, як папір, але сьогоднішній огляд довів той момент, що папір дуже м’який матеріал, який за умови доповнення його іншими компонентами декору помітно змінюється! Прикраси на ялинку з паперу виглядають дуже свіжо та цікаво, вони стануть гарним доповненням не тільки новорічного деревця, а й інтер’єру.

  Друзі, а як Ви прикрашаєте ялинку? Поділіться відгуками у коментарях, і ще не забувайте підписатися на отримання новин з сайту «Домашній затишок».

  Джерело: uytvdome.ru