Сб. Ноя 27th, 2021
  Інтер'єр ванної кімнати з туалетом (150 фото)

  Інтер’єр ванної кімнати з туалетом

  Часто у зв’язку з невеликими розмірами ванної та санвузла, дизайнери вдаються до такого рішення, як об’єднання таких двох різних, але при цьому, дуже важливих кімнат. Та й створити справді стильний інтер’єрний дизайн можливо лише у приміщенні, яке має багато простору та місця для реалізації задуманих ідей. Створити цікавий та оригінальний інтер’єр туалету та ванни куди легше, ніж оформляти ці кімнати окремо.

  Фото інтер’єру

  • «

  Прикраса дизайну ванної кімнати та санвузла:

  • Вся сантехніка в інтер’єрі ванної кімнати та санвузла повинна бути правильно обрана та підходити до одного певного стилю.
  • У дизайні поєднаної ванної кімнати також є меблі, які зобов’язані доповнювати весь інтер’єр і поєднуватися з іншими елементами, включаючи сантехніку.
  • Для прикраси дизайну ванної та санвузла радять застосовувати м’які теплі тони. Якщо ж ви хочете змінити інтер’єр свіжішими відтінками, застосуйте неяскраві блакитні та зелені.
  • Як матеріал, який застосовується для обробки підлоги та стін, зазвичай застосовується плитка з кераміки.

  Цікаві фото ванної кімнати та санвузла ви можете подивитись нижче.

  Що стосується підбору сантехнічних приладів, ви зіткнетеся з дуже великою різноманітністю унітазів, кабінок для душу, ванн, рукомийників, пісуарів, і навіть біде. Так що, основне — це заздалегідь вирішити і визначитися, які предмети ви хочете бачити у власній ванній. Переглянути фотографії ремонту ванної та санвузла ви можете у галереї сайту.

  Дизайн у класичному стилі ванної кімнати

  У розумінні сьогоднішньої людини, ванна кімната — це не просто місце для проведення різноманітних.

  Чорно-біла ванна кімната

  Ванна кімната – найважливіше місце в будинку. Тут починається ранок кожного члена сім’ї. І.

  Ванна кімната сірого кольору

  В інтер’єрі ванної кімнати не часто застосовують сірий колір або його відтінки. Хтось боїться, що.

  Стильні ванні приміщення

  Для приміщень ванної кімнати поняття стилю досить неоднозначне. Адже сама специфіка ванної кімнати дуже обмежує.

  Килимки для ванної кімнати

  Що ж робить нашу ванну кімнату по-справжньому теплою, затишною і «приємною на дотик»? Це не.

  Мозаїка в інтер’єрі ванної кімнати

  Серед усіх популярних сучасних матеріалів для оздоблення ванної кімнати, мозаїка займає досить значуще місце.

  Екрани для ванної кімнати

  При оздобленні ванної кімнати часто залишається без відповіді два питання: як віддекорувати ванну і куди.

  Інтер’єр ванної кімнати бірюзового кольору

  Бірюза підійде для однієї з частин ванної кімнати. Можна зробити підлогу, але більш темних, насиченого відтінку.

  Фіолетова ванна

  Фіолетовий інтер’єр дуже часто застосовують дизайнери і якщо мова піде про ванну кімнату, можна відразу.

  copy; HouseDiz 2021 Інтер’єрний дизайн у фото. Копіювання матеріалів може бути лише з активним посиланням на джерело.

  Джерело: housediz.com

  30 інтер’єрів ванних приміщень, з’єднаних із туалетом

  До сьогодні багато хто намагався розділити сантехнічний вузол на 2 приміщення. Сенс такого рішення полягає у зручному доступі до будь-якої з кімнат. Проте тенденції сучасності закликають повернутися до застосування загального практичного простору.

  uarr; 1. Найкращі планування

  Для зручності експлуатації єдиного простору, потрібно зробити грамотне розташування сантехніки. При проведенні ремонту приміщення візьміть на замітку рекомендації професіоналів, вони обов’язково створять не лише стильний, але й універсальний інтер’єр.

  uarr; Рекомендації при розміщенні обладнання та меблів:

  • Найкращий варіант планування — монтаж ванни навпроти зовнішніх дверей, комунікації при цьому мають уздовж іншої стіни. Таким чином, спрощується встановлення труб. Для економії вільного місця замість ванни можна поставити душову кабіну та пральну шафу;

  • Стиралку можна розташувати під раковиною. Цей варіант підходить не завжди, оскільки рівень раковини стає вищим;

  • Заощадити площу приміщення можна за рахунок встановлення моделей кутового типу сантехніки. Такі ж унітази та раковини дозволяють звільнити близько 300 мм простору.

  Перегородка зі скла сприяє зручній експлуатації з’єднаного простору.

  Підлога різного рівня дає можливість з’єднати два простори, правильно розділяючи площу.

  Монтаж інсталяції чудовий зоровий прийом, що створює ефект легкості у приміщенні.

  Головного освітлення над раковиною, переважно, недостатньо, додаткові джерела розміщують залежно від підібраного планування.

  Використання дерева в оформленні інтер’єру ванної кімнати є одним з найбільш затребуваних рішень.

  uarr; 2. Поєднання з туалетом, площа 3 кв.м.

  Невеликі сантехнічні вузли краще оснащувати кабінками для душу. Переважний напрямок стилю мінімалізм, кожна інтер’єрна деталь повинна бути максимально практична.

  Застосуйте невелику сантехніку та меблі для комфортного перебування в об’єднаному сантехнічному вузлі.

  Остерігайтеся яскравих відтінків, що візуально зменшують площу в невеликих приміщеннях.

  uarr; 3. Поєднані сантехнічні вузли 4 кв.м

  Невеликий кутовий унітаз.

  uarr; 4. Сантехнічні вузли 5 кв.м

  Вбудовані ніші не займають корисну площу і практично заповнюють інтер’єр.

  uarr; 5. 6 кв.м і більше

  Модерний стиль інтер’єру об’єднаного туалету. Відмінні параметри: суворі лінії, прості форми у предметах сантехніки та меблів

  Неокласика у просторі ванної кімнати, з’єднаної з туалетом. Плавні кольоропереходи та справжня палітра кольорів властиві для цього стилю.

  uarr; 6. Особливості поєднання

  uarr; Переваги інтер’єру об’єднаного туалету:

  • Корисна площа приміщення збільшується, починає збільшуватися місця для зручного розподілу сантехніки, можна поставити пральну машину та додаткові меблі;

  Дизайн об’єднаного приміщення найрізноманітніший. У такому сантехнічному вузлі можна ставити досліди із встановленням сантехнічної техніки оригінальної форми, заповнювати інтер’єр цікавими предметами

  Джерело: v-vannoy.com

  Ванна, яка має і туалет — 145 фото сучасних проектів та ідеї оформлення інтер’єрного дизайну

  Квартири старих будівель не відрізняються просторими санітарними вузлами та ванними кімнатами. Завдяки цьому дуже багато власників виносять рішення про знесення перегородки між цими кімнатами та об’єднання їх в одне приміщення.

  Ванна, поєднана з туалетом у хрущовці, дає можливість надати приміщенню простору та функціональності. Як розпланувати це приміщення, щоб воно було зручним, зручним та практичним одночасно? Про це матеріал цієї статті.

  Зміст

  Особливості планування

  Якщо після об’єднання ванної кімнати з туалетом, ви отримали приблизно 4 кв. м, то місця буде достатньо лише для розміщення необхідного обладнання та меблевих виробів. У такому помешканні вдасться розмістити кабінку для душу, раковину, унітаз та машину для прання. Якщо ж поо6 кв. м, можна включати фантазію та виконувати задумане.

  Планування ванної, поєднаної з туалетом, вимагає правильного підходу та виконання наступних дій:

  1. Поєднану ванну потрібно оснащувати вентиляційною системою, що дозволяє подавати щонайменше 50 куб.м./година свіжого повітря. Для зниження великої вологості має сенс скористатися простою сушаркою для рушників. Її можна на додаток застосовувати для вішалки або тримачів замість гачків. При можливості зробіть провітрювання в режимі автомат, об’єднавши вмикач витяжки з вмикачем освітлення.
  2. Приберіть на вигляд усі флакони та баночки. Розставлені речі створять незручний та неакуратний зовнішній вигляд приміщення. Для цього є сенс використовувати полиці закритого типу, ящики або шафи. Залишіть зовні лише найпотрібніше. Флакончик рідкого мила можна поміняти на шикарний стильний дозатор, виконаний на палітрі кольорів із приміщенням. Він не тільки створить комфорт, а й стане дизайнерським акцентом.
  3. Зробіть поділ. Прекрасним варіантом для цієї мети буде застосування різної плитки. Територію туалету виділіть темними відтінками кольору, а ванною – світлими. Темна плитка поблизу раковини буде причиною виникнення на плитці плям від води.
  4. Розплануйте місце для зберігання інвентарю та побутових речовин. Важливо, щоб нічого не було на увазі. Для цього підійдуть стінні шафи або порожній простір під ванною.
  5. Розмістіть корзину для білизни. Подібне рішення підходить для тих, хто займається пранням білизни не повсякденно.
  6. Встановіть необхідну кількість розеток
  7. Обміркуйте освітлення так, щоб з’явилася можливість освітлення виключно потрібної зони, а не всього приміщення.
  8. Зафіксуйте кронштейни та гачки для рушників.
  9. Досить часто в суміщеній ванній кімнаті мало місця для прання. У цьому випадку помістіть її під стільницею замість шафки. За бажання її можна приховати за підвісними дверцятами.

  Стилістичне оформлення

  Стиль «Art Deco». Цей стиль прийшов до нас із Франції пару сотень років тому. Застосування такого стильового напрямку передбачає наявність африканських або американських мотивів, застосування як декоративних елементів дзеркал, обрамлених витонченими рамами, безлічі вертикальних смуг і ламаних ліній.

  Ванною в дусі «Art Deco» характерне комбінування одночасно двох кольорів — бежевого і шоколадного. Розбавити це комбінування допоможуть аксесуари, зроблені у яскравих відтінках. Під час використання традиційного стильового оформлення застосовують білий та чорний кольори.

  Визначити стиль можна за хитромудрим візерунком на поверхні, монохромним поєднанням кольорів і криволінійним дзеркалам.

  Стиль у тематиці класицизму. Йому відмінне застосування природних матеріалів, наявність плавних точних ліній, застосування строгих відтінків кольорів та додавання витончених шикарних декоративних елементів.

  На фото показано застосування цілісного гарнітуру, що підкреслює традиційну стилістику. У вигляді матеріалу дуже часто застосовується деревина дуба, модрини або горіха. Для збільшення якості матеріалу та терміну його експлуатації, потрібно покрити поверхні спеціалізованими вологовідштовхувальними складами та лаком.

  Під час використання стилю класик ампір або бароко прекрасним рішенням буде встановлення ванни у формі овалу з витонченими ніжками.

  Під час вибору раковини віддавайте власну перевагу вбудованим над шафкою варіантам або сучасним раковинам у вигляді тюльпану. Доповнити композицію зможе змішувач, виконаний із компонентами «старовини».

  Скандинавський стиль. Такому стилю властиві світлі тони, плитка керамограніту під дерево, візерунки геометричної форми та велика функціональність.

  До особливостей стилю належать:

  • мінімалізм;
  • світлі відтінки в оформленні поверхонь;
  • плитка керамограніту;
  • раковина у формі кола, монтована у стільницю;
  • ванна, виготовлена ​​у вигляді чаші;
  • геометричні орнаменти.

  Під час вибору меблевих виробів наголос робиться на функціональність, пам’ятаючи про мінімалізм. Місце під раковиною прийнято залишати вільним. Буде достатньо установки тумбочки із вбудованою раковиною, навісного дзеркала, кабіни для душу або ванни, унітазу та мінімальна кількість декоративних елементів.

  Особливості дизайн-проекту

  Оформлення дизайнером ванної кімнати з туалетом залежить від параметрів приміщення. У широких кімнатах можна дати волю фантазіям. Однак, важливо не перестаратися і не виконати приміщення тісним та некомфортним. Оформити малогабаритні ванні кімнати з туалетом допоможуть такі маленькі хитрощі:

  • навісний унітаз, що сприяє економії місця;
  • встановити над унітазом навісну шафу, яка допоможе розташувати в ній потрібні та важливі речі чи засоби та дасть можливість обійтися без встановлення шафи;
  • застосовувати для обробки стіни та підлоги глянсову світлу плитку. Вона додасть приміщенню достатку світла і візуально приміщення зробить більше;
  • замінити ванну кабінкою для душу.

  Обмірковуючи планування сумісної ванни та туалету важливо взяти до уваги всі особливості приміщення. Важливо заздалегідь розрахувати наявність сантехоустаткування, електричних приладів, побутової техніки. Під час вибору стилю важливо вибрати варіант, що поєднується зі стилістикою всього житлового приміщення.

  Джерело: planirovkamaster.ru

  Дизайн ванної, з’єднаної з туалетом: 20+ прийомів, 70 фото

  Покажіть власному декоратору: добірка класних прийомів у декорі та плануванні ванної кімнати, з’єднаної з туалетом

  Душова, інтегрована у ванну

  Конструкція з ванни з краєм душового огородження, що «напливає» на неї, підійде для невеликого сантехнічного вузла суміщеного типу, коли не хочеться підбирати між двома рішеннями.

  Дизайн: Антон Базалійський, Олена Базалійська

  Дизайн: Антон Базалійський, Олена Базалійська

  Душова/ванна з рукомийником у спальній кімнаті + відокремлений сантехнічний вузол

  Цей гарний готельний прийом багатий на варіанти. Наприклад, можна поставити в спальну окрему ванну або вбудувати її в подіум, розрахувати перегородку зі скла зі шторкою, як на фото, або зробити вікно між зонами ванної і спальні — теж зі шторкою. Подібний прийом легко здійснити у будинках за містом та приміщеннях.

  Дизайн: бюро «Юдін та Новіков

  Дизайн: бюро «Юдін та Новіков

  Унітаз та біде в ніші або індивідуальному напівприміщенні

  Щоб відокремити унітаз і біде, цей прийом — один з дуже вдалих.

  Дизайн: Анна Сахарова

  Дизайн: Анна Сахарова

  Підсилити межі можна за допомогою стельового плінтуса.

  Дизайн: Олексій Голуб

  Підсилити межі можна за допомогою стельового плінтуса.

  Дизайн: Олексій Голуб

  Дизайн: Маша Кунякіна

  Дизайн: Маша Кунякіна

  Рішення можна доповнити скляними дверцятами з напівпрозорого темного скла.

  Дизайн: Cheyne Terrace

  Дизайн: Cheyne Terrace

  Дизайн: Марія Махоніна

  Дизайн: Марія Махоніна

  Дизайн: Костянтин Новіков, Дар’я Єгорова, Олександр Кривоносов

  Дизайн: Костянтин Новіков, Дар’я Єгорова, Олександр Кривоносов

  Якщо простір маленький, альтернативою стане звичайна перегородка на висоту стіни чи половину.

  Слабке світло у зоні санвузла також допоможе у зонуванні.

  Дизайн: Павло Бурмакін, Катерина Васильєва

  Слабке світло у зоні санвузла також допоможе у зонуванні.

  Дизайн: Павло Бурмакін, Катерина Васильєва

  Унітаз у зоні душовій

  Для даного прийому важливо ізолювати мокру зону душовою огорожею — це допоможе врятувати туалетний папір і залишити сухий рушник біля унітазу, якщо для нього передбачається душ біде.

  Дизайн: Олександра Федорова, Сергій Калюта, Олена Губська

  Дизайн: Олександра Федорова, Сергій Калюта, Олена Губська

  Важливо передбачати багато місця по обидва боки від унітазу хоча б на відстань ліктя зігнутої руки.

  Дизайн: Іван Качалов, Ігор Метелкін

  Важливо передбачати багато місця по обидва боки від унітазу хоча б на відстань ліктя зігнутої руки.

  Дизайн: Іван Качалов, Ігор Метелкін

  Якщо душова зона маленька, а унітаз помістити більше нікуди, дизайнери відокремлюють унітаз від душової лише частково, перегородкою зі скла або тканинною шторкою.

  Перегородки шириною 90 сантиметрів цілком вистачить, щоб звести до мінімуму кількість бризок.

  Перегородки шириною 90 сантиметрів цілком вистачить, щоб звести до мінімуму кількість бризок.

  Якщо в сантехнічному вузлі на близькій відстані до душової розміщені шафи та тумбочка, краще замінити тканинну шторку на огорожу зі скла: пряме попадання води може зашкодити меблі.

  Якщо в сантехнічному вузлі на близькій відстані до душової розміщені шафи та тумбочка, краще замінити тканинну шторку на огорожу зі скла: пряме попадання води може зашкодити меблі.

  Дизайн: Андрій Барінов

  Дизайн: Андрій Барінов

  Подвійні рукомийники

  З естетикою ясно: пара схожих умивальників зроблять інтер’єр ефектнішим і зорово дорожчим. З точки зору зручності бонуси вагоміші: у кожного з подружжя буде по своєму рукомийнику, шафці та килимку, а індивідуальний простір у парі — неоціненний.

  Дизайн: Антон Петров (Unique Home)

  Дизайн: Антон Петров (Unique Home)

  Дизайн: Надія Дворецька, Ганна Новікова

  Дизайн: Надія Дворецька, Ганна Новікова

  Дизайн: Вікторія Баранівська

  Дизайн: Вікторія Баранівська

  Поєднати подвійний сантехнічний набір та меблів допомагає святкова люстра по самому центру.

  Дизайн: AB Architects

  Поєднати подвійний сантехнічний набір та меблів допомагає святкова люстра по самому центру.

  Дизайн: AB Architects

  Плитка, камінь, штукатурка — для мокрих зон, фарба, шпалери — для сухих

  На цю тему в інтер’єрних глянцях є маса проектів і фото: дизайн ванних приміщень, з’єднаних з туалетом, вимагає поділу і просто хороших рішень, а зробити це за допомогою різних видів обробки — один з дуже популярних варіантів. Здійснити його можна дуже по-різному: від типових проектів із білою прямокутною плиткою у комбінуванні з яскравою фарбою до складних комбінацій із кількома різновидами шпалер та мозаїкою.

  Фарбу в даному проекті нанесли під саму стелю, там, де бризки не дістануть до покриття.

  Фарбу в даному проекті нанесли під саму стелю, там, де бризки не дістануть до покриття.

  Крім того, темної фарби у ванній пропорційно дуже мало, і приміщення не здається темним.

  Дизайн: Надя Зотова

  Крім того, темної фарби у ванній пропорційно дуже мало, і приміщення не здається темним.

  Дизайн: Надя Зотова

  Краще не ризикувати з обклеюванням звичайних шпалер у ванній кімнаті та пошукати спеціалізовані вологостійкі серії у закордонних виробників. Також дуже важливо передбачати правильну систему вентиляції в приміщенні, і завжди тримати двері у ванну трохи прочиненою.

  Дизайн: Анна Разумєєва-Смирнова

  Краще не ризикувати з обклеюванням звичайних шпалер у ванній кімнаті та пошукати спеціалізовані вологостійкі серії у закордонних виробників. Також дуже важливо передбачати правильну систему вентиляції в приміщенні, і завжди тримати двері у ванну трохи прочиненою.

  Дизайн: Анна Разумєєва-Смирнова

  Різні оздоблювальні варіанти — маст-хев у білій ванній.

  Дизайн: Сергій Сірих хижаків

  Різні оздоблювальні варіанти — маст-хев у білій ванній.

  Дизайн: Сергій Сірих хижаків

  У цьому проекті різні оздоблювальні варіанти «завели» на поверхню стель, а сірий керамічний граніт — ще й на підлогу.

  Дизайн: INT2 architecture

  У цьому проекті різні оздоблювальні варіанти «завели» на поверхню стель, а сірий керамічний граніт — ще й на підлогу.

  Дизайн: INT2 architecture

  Темні відтінки

  Прийом чудово працює на контрастності з білою сантехкерамікою. Для особливої ​​виразності можна пофарбувати під тон стінам стелю або скомпонувати кілька текстур в одному відтінку (наприклад, глянсових з матовими).

  Дизайн: Geometrix Design

  Дизайн: Geometrix Design

  Наповнюючи простір сполученою ванною кольором і темними відтінками, важливо пам’ятати залишити світлими одну-дві площини, інакше колір почне «тиснути.

  Наповнюючи простір сполученою ванною кольором і темними відтінками, важливо пам’ятати залишити світлими одну-дві площини, інакше колір почне «тиснути.

  Прінтована плитка і яскрава тумбочка під рукомийник додають ритму в тони темного кольору.

  Дизайн: UB Design

  Принтована плитка та яскрава тумбочка під рукомийник додають ритму в тони темного кольору.

  Дизайн: UB Design

  Чорні стіни відважний прийом. У цьому проекті колір заповнений не тільки світлими площинами, а також лінійним підсвічуванням.

  Дизайн: Buro 19.23

  Чорні стіни відважний прийом. У цьому проекті колір заповнений не тільки світлими площинами, а також лінійним підсвічуванням.

  Дизайн: Buro 19.23

  Масштабне плиткове панно

  Допоможе візуально з’єднати різноманітні зони. Та й розглядати малюнки великих розмірів на поверхні стін краще на невеликій відстані від них.

  Дизайн: Іван Качалов, Ігор Метелкін

  Дизайн: Іван Качалов, Ігор Метелкін

  Замість одного цілісного панно можна включати в інтер’єр відразу два, проте в одній темі, в зоні умивальника та в зоні душовій.

  Замість одного цілісного панно можна включати в інтер’єр відразу два, проте в одній темі, в зоні умивальника та в зоні душовій.

  Модель люстри в даному проекті обрана недаремно: її дизайн перегукується з формою листя панно.

  Дизайн: Katerina Viz

  Модель люстри в даному проекті обрана недаремно: її дизайн перегукується з формою листя панно.

  Дизайн: Katerina Viz

  Яскрава стінка

  З кольором можна робити дуже різноманітні оптичні трюки: наблизити довгу стінку, вирівняти пропорції, сфокусувати увагу на цікавих дизайн-прийомах, відволікти від недоліків планування.

  Дизайн: Андрій Бєлімов-Гущин

  Дизайн: Андрій Бєлімов-Гущин

  Простий спосіб нескучно оформити мінімалістський сантехнічний вузол: білим кольором вирішити основний простір, яскравою зону душової.

  Дизайн: Юлій Черевко

  Простий спосіб ненудно оформити мінімалістський сантехнічний вузол: білим кольором вирішити основний простір, яскравою зону душової.

  Дизайн: Юлій Черевко

  Акцентне світло на рукомийник

  Акцентне світло класично виставляють біля дзеркала та рукомийника. Це може бути симетричний підвіс або підсвічування за контуром дзеркала, якщо сантехнічний вузол оформлений у модерністських стилях, і пара бра або святкова люстра, якщо у традиційних.

  Дизайн: Олександра Хелмінська-Леонтьєва

  Дизайн: Олександра Хелмінська-Леонтьєва

  Дизайн: Костянтин Новіков, Дар’я Єгорова, Олександр Кривоносов

  Дизайн: Костянтин Новіков, Дар’я Єгорова, Олександр Кривоносов

  Дизайн: Aiya Design

  Дизайн: Aiya Design

  Плитка з глянсовою поверхнею чудово відбиває світло, роблячи простір трохи світлішим, ніж могло бути задумане від самого початку.

  Дизайн: Home Emotions

  Плитка з глянсовою поверхнею чудово відбиває світло, роблячи простір трохи світлішим, ніж могло бути задумане від самого початку.

  Дизайн: Home Emotions

  Щоб розділити за допомогою світла інші зони, можна застосовувати перепади стельових висот, організувавши світло приглушеним над унітазом та біде, і більш концентрованим – у душовій та над ванній.

  Дизайн: Галина Микулик

  Дизайн: Галина Микулик

  Ненастирливо зібрати світло в зоні умивальника допоможуть блискучі глянцеві метали.

  Ненастирливо зібрати світло в зоні умивальника допоможуть блискучі глянцеві метали.

  Акцентне світло на ванну або душову

  Люстра над ванною виглядає шикарно, але для даного прийому важливо, щоб стелі були висотою від трьох метрів, а сама люстра — малих розмірів, щоб не зачіпати її головою.

  Дизайн: Дмитро Барашко

  Дизайн: Дмитро Барашко

  Як і шпалери у ванну, люстру теж потрібно вибирати спеціалізовану, що витримує дуже високу вологу та зі спеціальним рівнем яскравості.

  Дизайн: Влада Юр’єва

  Як і шпалери у ванну, люстру теж потрібно вибирати спеціалізовану, що витримує дуже високу вологу та зі спеціальним рівнем яскравості.

  Дизайн: Влада Юр’єва

  Інший клювання спосіб підсвітити ці зони — застосовувати слеби оніксу. Крім красивих природних малюнків, їхня головна фішка — світлопропускну здатність. Якщо в дизайн-проекті сантехнічного вузла суміщеного типу розрахована площина з оніксом, що підсвічується всередині, в інших зонах обійдіться світильниками для стелі і неяскравим підсвічуванням, інакше буде перебір.

  Стінка з оніксу у ванній перетягне на себе всю увагу, тому всю решту обстановки краще виконати фоновою.

  Дизайн: Дмитро та Злата Мудрогеленко

  Стінка з оніксу у ванній перетягне на себе всю увагу, тому всю решту обстановки краще виконати фоновою.

  Дизайн: Дмитро та Злата Мудрогеленко

  Елементи із дзеркала в інтер’єрі ванної та санвузла

  Щоб зважитися на поверхні з дзеркала в об’єднаному сантехнічному вузлі де-небудь ще, крім дзеркала над рукомийником, знадобиться певна хоробрість та послуги хатньої робітниці — оздоблення такого типу потребує регулярного догляду.

  Дизайн: Анна Сморгонська, Наталія Білявська

  Дизайн: Анна Сморгонська, Наталія Білявська

  Дизайн: Оксана Лобанова, Світлана Жданова (Курочкіна)

  Дизайн: Оксана Лобанова, Світлана Жданова (Курочкіна)

  Плюс поверхонь із дзеркалами у ванній ще багато світла.

  Дизайн: Марія Махоніна, Олександра Казаковцева

  Плюс поверхонь із дзеркалами у ванній ще багато світла.

  Дизайн: Марія Махоніна, Олександра Казаковцева

  Якщо не хочеться відчувати себе в Задзеркаллі, обміркуйте дзеркальною одну маленьку стінку, як у цьому проекті.

  Дизайн: Арам Геворкян

  Якщо не хочеться відчувати себе в Задзеркаллі, обміркуйте дзеркальною одну маленьку стінку, як у цьому проекті.

  Дизайн: Арам Геворкян

  Однак це варте того: великі поверхні з дзеркала — ключ до експресивної та яскравої обстановки, до того ж вони збільшать простір маленького туалету, візуально додадуть йому кілька квадратних метрів.

  Дизайн: Павло Миронов, Анна Куликова

  Дизайн: Павло Миронов, Ганна Куликова

  Красивий, святковий прийом доповнити поверхні із дзеркала декоративними ґратами.

  Дизайн: Марина Філіппова

  Красивий, святковий прийом доповнити поверхні із дзеркала декоративними ґратами.

  Дизайн: Марина Філіппова

  Люстра-шандельєра, що відображається у дзеркальній стіні, створить почуття святкового анафіладного планування у ванній.

  Дизайн: Костянтин Новіков

  Люстра-шандельєра, що відображається у дзеркальній стіні, створить почуття святкового анафіладного планування у ванній.

  Дизайн: Костянтин Новіков

  5 помилок у плануванні та декорі сантехнічного вузла суміщеного типу

  Не розрахувати ергономіку та траєкторію пересування. Якщо навіть планування виглядає гармонійним на рендері або фото, ремонт ванни та санвузла — якщо він виконаний правильно — передбачає комфортно сплановане розташування предметів та умовних маршрутів, якими пересуватимуться господарі та гості.

  Якщо дані моменти проігнорувати або вирахувати невірно, сантехнічний вузол може вийти незручним: хтось буде регулярно вдарятися об кути, тягнутися за рушником з душу виявиться занадто далеко або ще щось.

  Дизайн: Тетяна Іванова, Станіслав Клюєв

  Дизайн: Тетяна Іванова, Станіслав Клюєв

  Дизайн: Вікторія Лазарєва

  Дизайн: Вікторія Лазарєва

  Вибрати рукомийник, унітаз, біде або ванну занадто незграбних форм. Стильні гострі кути деяких мінімалістських серій сантехкераміки також загрожують травмами.

  Дизайн: Вадим Вяльцев, Тетяна Борзіна, Наталія Кандаурова

  Дизайн: Вадим Вяльцев, Тетяна Борзіна, Наталія Кандаурова

  Дизайн: Оксана Олійник

  Дизайн: Оксана Олійник

  Це правило дуже важливо дотримуватися в невеликих сантехнічних вузлах, де будь-який предмет розташований близько один до одного.

  Дизайн: Тетяна Черненко

  Це правило дуже важливо дотримуватися в невеликих сантехнічних вузлах, де будь-який предмет розташований близько один до одного.

  Дизайн: Тетяна Черненко

  Передбачати мало закритих шаф та полиць для зберігання. Баночки, пляшки та інші ємності з косметикою та домашньою хімією на умивальнику або бортах ванни зіпсують весь дизайн, затьмарять красиву плитку та стильні змішувачі. Ідентична ситуація зі пральною, якщо місце для неї знайшли тільки у ванній кімнаті: оптимально приховати її у стінну шафу або купейну шафу.

  Дизайн: UB design

  Дизайн: UB design

  Дизайн: Оксана Турчак

  Дизайн: Оксана Турчак

  Для дрібниць на кшталт патчів для очей, маленьких пляшечок з маслами на ефірній основі, прикрас та всього, що має бути під рукою, передбачайте невеликий лоток з високими бортами, інтер’єр приміщення, що продовжує.

  Дизайн: Олексій Іванов, Павло Герасимов, Ольга Плотнікова

  Для дрібниць на кшталт патчів для очей, маленьких пляшечок з маслами на ефірній основі, прикрас та всього, що має бути під рукою, передбачайте невеликий лоток з високими бортами, інтер’єр приміщення, що продовжує.

  Дизайн: Олексій Іванов, Павло Герасимов, Ольга Плотнікова

  Користуватися «різнокаліберними» рушниками. Чудово, якщо всі рушники білі. А щоб не плутатися, замовте на кожному рушнику вишивку з першою літерою імені господаря або з іншим розпізнавальним знаком.

  Дизайн: Вадим Вяльцев, Тетяна Борзіна, Наталія Кандаурова

  Дизайн: Вадим Вяльцев, Тетяна Борзіна, Наталія Кандаурова

  Рушники білого кольору не відволікають від дизайну ванної, а також додають відчуття чистоти, гігієнічності.

  Дизайн: Алла Полєнова, Наталія Лаврик

  Рушники білого кольору не відволікають від дизайну ванної, а також додають відчуття чистоти, гігієнічності.

  Дизайн: Алла Полєнова, Наталія Лаврик

  Не розрахувати освітлення. Потімні кути в будь-якому просторі табу, тому однією лампочкою, як у роздільному сантехнічному вузлі, точно навряд чи можна обійтися.

  Дизайн: Анна Ішутова

  Дизайн: Анна Ішутова

  Світлодіодних спотів, підсвічування, бра, люстри вибір для організації неяскравого, і при цьому комфортабельного світла, широкий і багатобразен.

  Дизайн: Арам Геворгян

  Світлодіодних спотів, підсвічування, бра, люстри вибір для організації неяскравого, і при цьому комфортабельного світла, широкий і багатобразен.

  Дизайн: Арам Геворгян

  Розкажемо, як швидко «переформатувати» власні офісні звички у стилі нової реальності. На порядку денному такі питання: гарне самопочуття, психологічний комфорт і навіть глобальна користь для планети.

  Дізналися у профі, за що вони люблять таку технологію, як застосовують і що взяти до уваги під час встановлення системи.

  Новий проект студії «Деталі» — барвистий сучасний інтер’єр з графікою в дусі поп-арт, яскравими наголосами та меблями — іконами дизайну.

  Вішати штори чи ні? Розміщувати мийку навпроти вікна чи не варто? Які рішення ідеальні для малогабаритних кухонь? Відповіді на ці та інші питання дізналися у дизайнерів.

  Ви професійний архітектор чи дизайнер?

  Ви професійний архітектор чи дизайнер?

  SALON-interior — авторитетний російський журнал про дизайн та архітектуру. Все нове в декорі інтер’єрів, унікальне в архітектурі, неповторне в інтер’єрі, що створюється в країні та світі, знаходить своє відображення в журналі, допомагаючи читачам завжди бути в курсі сучасних течій архітектури та дизайну.

  Події в архітектурній обстановці, світові виставки декору, огляди аксесуарів, стилів в архітектурі, будівлі історії, інтерв’ю зі світовими зірками в галузі інтер’єрного дизайну, ландшафтні та флористичні рішення — всі теми журналу покликані максимально повідомляти повідомляти вимогливого читача про захоплюючий та творчий світ приватної дизайну.

  Джерело: salon.ru

  Інтер’єр ванної кімнати з туалетом — 115 фото ідей сучасного дизайну

  Будинок – це фортеця. Невже є такі люди, хто ще не говорив подібних слів?! При цьому навіть фортеця дуже грізна, ванна, яка має і туалет потрібні «по-любому». У сьогоднішньому світі вони потрібні також і для того, щоб робити санітарно-гігієнічні процедури.

  Адже тут кожен з нас починає і закінчує день. Всі ми заряджаємось у цій кімнаті настроєм на майбутній день, і ще розслабляємось і налаштовуємось на сон.

  Якщо врахувати, що тут ми по кілька разів на день, інтер’єр ванної кімнати з туалетом відіграє велику роль.

  Дизайн сантехнічного вузла суміщеного типу: принципи планування та поділу

  Всі знають, як бувають не комфортні і катастрофічно виглядають старі квартири з окремим сантехнічним вузлом та ванною. То, колінки в туалеті впираються у двері, то у ванній нікуди встановити пральну машину не кажучи вже про шафки, які потрібні для того, щоб зберігати речі. І ось тоді єдиним рішенням буває перепланувальна робота та поєднання туалету з приміщенням ванни.

  • Можна зробити невелику гіпсокартонну перегородку, відокремивши при цьому сантехнічний вузол від ванної. Можна обкласти її плиткою, щоб захистити від вологи.
  • Поділ за допомогою обробки. Виділити зони різноманітними кольорами плитки.
  • Якщо приміщення дає можливість, можна розташувати ванну або душову по один бік, а санвузол і зону зберігання — з іншого боку кімнати. При цьому не знадобиться поділ різноманітними кольорами.
  • Можна розділити за допомогою раковини, вона буде бар’єром між ванною та унітазом. Візуально можна зробити більше кімнату, встановивши дзеркала.
  • Якщо по один бік розташувати ванну, а з іншого боку — раковину і зону зберігання, то розділити ці зони можна встановивши унітаз. Це буде виглядати ідеально.

  Починаючи проектування сантехнічного вузла суміщеного типу з ванною, потрібно пам’ятати про вентиляцію. Так як гігієнічні приладдя будуть розташовані поруч із туалетом, потрібно передбачати правильну систему вентиляції.

  З чого починається оформлення?

  Як же оформити цей простір? А це вже залежить багато від чого. Приміщення можуть бути різними, великими/маленькими, роздільними/сумісними. Тут важливі матеріали, які використовуються для обробки поверхонь, підібрана кольорова гама, меблі/аксесуари, що використовуються, світильні прилади, сантехніка.

  • Потрібно визначитися з розташуванням унітазу, ванни, рукомийника.
  • Вирішіть, як будуть розміщені шафи/пенал, полиці, вішалки/гачки, сушарки для рушника та інші предмети, які тут обов’язково необхідні.

  Ідеальний матеріал для обробки тут — плитка. Вона досить міцна, абсолютно не боїться вологи, а мити її досить легко. На даний час до того ж, пропонується широке різноманіття подібних матеріалів, що виділяється фактурою, палітрою кольорів, розмірами, якістю.

  Тут не рекомендується використовувати шпон, пористий камінь, справжні тканини, тому що вони не тільки регулярно вбиратимуть вологу в себе, від цього ще й пліснява утворюється!

  Джерелами освітлення відкриті варіанти джерел освітлення будуть погані варіанти. Адже на них може летіти вода, коли Ви включатимете кран.

  Якщо встановити акцентне освітлення, приміщення провітрювати потрібно дуже часто, інакше воно перегорятиме через високий рівень вологості.

  Завдяки найширшому меблевому вибору, аксесуарів, концепції дизайнера тут можуть бути втілені дуже різні. Важливо триматися головного правила. Стиль, підібраний для квартирного оформлення, має бути у всіх приміщеннях.

  Щодо сантехніки, її підбирати рекомендується у світлій тональності. Як виглядають такі ж оформлення, можна побачити на фото інтер’єру ванної кімнати з’єднаної з туалетом, представлених у статті.

  Грамотний вибір сантехніки

  Придбати сантехніку для ванної та санвузла краще в одному місці. Так легко можна вибрати сантехніку в єдиному стилі, за кольором та формою. Це буде ідеально виглядати між собою. Обов’язково необхідно брати до уваги матеріали, з яких зроблена сантехніка. Тоді вона служитиме досить довго.

  Ванни можуть бути чавунними, акриловими, сталевими або фарфоровими. Ванни з чавуну довго зберігають тепло і служитимуть дуже довго. Сталеві та фарфорові ванни найменш міцні. Ванни з акрилу нещодавно прийшли на вітчизняний ринок із Голландії. Вони приємні на дотик і довго зберігають тепло.

  Необхідно звертати увагу на види кріплення. Вони кріпляться до поверхні підлоги або поверхні стіни.

  Купуючи унітаз, подивіться дуже уважно на тип зливання води. Змивання води може бути прямим та зворотним. Зворотний тип змивання менш гучний. Спуск води в каналізацію може бути вертикальний, косий та горизонтальний. Горизонтальний спуск дуже популярний.

  Під час вибору унітазу, звичайно, дуже важливо розуміти матеріал, з якого він виконаний. Це може бути кераміка (фаянс та порцеляна). Фаянс — матеріал пористіший і поглинає вологість.

  Чистити цей унітаз буде важче. Порцеляна — матеріал найміцніший і хімічно стійкий, однак і вартість у нього коштуватиме набагато дорожче.

  Економити воду буде унітаз із системою подвійного змивання.

  Оформлення гігієнічної кімнати

  Для початку необхідно обговорити оформлення приміщень великого розміру, про які багато хто тільки мріє. Її розміри дають можливість помістити пристойну кількість меблів, роблячи таким чином більше функціонал. Також є багато простору для приладів сантехніки. Але, тут інтер’єр оформляти — дуже непросте завдання, яке все ж таки можна довіряти професіоналам.

  Підбираючи палітру кольорів, багато хто бере до уваги популярні тенденції. Наприклад, у пристойному просторі абсолютно доречне використання біло-чорної палітри кольорів для плит.

  В даному випадку прилади сантехніки можуть бути білі, а меблі, навпаки, чорні. Також кожен має право підбирати іншу палітру кольорів, підбираючи контрастні варіанти, які здатні зробити менше приміщення зорово. Що стосується дзеркал і світлих кольорів, то вони допомагають розширенню простору.

  Щоб організувати освітлення у великій та великій ванній кімнаті, джерела освітлення можна застосовувати будь-які, хоч точкові, хоч люстри з підлоговими світильниками.

  Оформлення маленького простору

  Тут уже складніше буде. Адже важливо організувати і красу, зручність. Тому матеріали/сантехніку необхідно підбирати досить ретельно.

  Підбираючи плитку, необхідно не забувати, що темна і різна палітра кольорів роблять простір менш зоровим. Доречне застосування дзеркал і відтінків, що узгоджуються між собою.

  Якщо їх вдало вибрати один до одного, кімната буде набагато привабливішою. Хоча … світлі поверхні швидше брудняться, отже, і мити їх доведеться набагато частіше.

  Якщо наприклад будинок старий, дуже часто буває так, що комунікації у ванній кімнаті потрібно ховати. Виходячи з цього, тут належить виконати подібну конструкцію, яку можна не докладаючи величезних зусиль зібрати/розібрати якщо потрібно.

  Щоб висвітлити невеликий простір, великі люстри зовсім невідповідні. Тут ідеально підходять точкові варіанти джерел освітлення. Їх встановлюють скрізь, на поверхні стін, стелі. Беріть до уваги і той момент, що завдяки яскравому світлу приміщення зорово більше здається. Якщо освітлення встановити правильно, інтер’єр стане напрочуд зручним.

  Вибір палітри кольорів

  Ванна кімната це той простір, де хочеться розслабитися. Тому потрібно правильно підібрати кольори під час планування приміщення.

  На підбір кольору впливає психологічне сприйняття кольору. Відомо, що світлі тони візуально роблять простір більше, темні – роблять менше.

  При плануванні необхідно орієнтуватися на загальний квартирний дизайн. Дизайн планування ванної кімнати, з’єднаної з туалетом, має комбінуватися з єдиним стилем.

  Не потрібно використовувати більше трьох кольорів або більше п’яти відтінків одного кольору.

  Коли вибирається колір, не забувайте, що яскраві кольори допомагають підбадьоритися, а легкі нейтральні кольори допомагають розслабитися.

  Вибираючи палітру кольорів, можна скористатися правилом, яким користуються всі дизайнери – це правило колірного кола, яке пов’язане з чотирма напрямками:

  два найбільш поєднаних відтінку можна розмістити на різних сторонах.

  « до одного головного кольору, вибирають два різних.

  -можна вибрати три кольори, які більш доречні один одному.

  Який підібрати стиль для планування ванної кімнати з туалетом

  При оформленні ванної кімнати, дизайн вибирають, оптимальний для всієї житлової площі.

  Це можуть бути стилі: модерн, хайтек, кантрі, прованс, класика, стиль етно. Це залежить від характеру квартировласника. Обговоримо деякі зі стилів.

  Класика

  Стиль у тематиці класицизму виник у еру, коли не було ні вікон ПВХ, ні панелей із пластику, ні кабінок для душу.

  Він передбачає все натуральне та сьогодення. Виходячи з цього, дизайн у подібному стилі буде недешевим.

  Єгипетський

  Єгипетському стилю відповідає наявність простих форм та шикарної обробки, властивої фараонам.

  Ключовими рисами єгипетського стилю будуть елегантність, золото, пишність, помпезність. Палітра кольорів буде у синіх, золотих, коричневих кольорах та кольорах бежевого.

  Турецька

  Турецькому стилю характерні розкіш та багатство. Це наявність мозаїки та малюнків, що нагадують турецькі килими, наявність на поверхні стелі склепінь. Палітра кольорів у блакитних, зелених, смарагдових, золотих кольорах.

  Присутність лійки, мідних кранів, раковини у вигляді чаші, наявність тумбочки, розписного пуфика додасть ванної колорит Туреччини.

  Японська

  Вибір стилю в Японській тематиці — це вибір гармонії та душевної рівноваги. Палітра кольорів у бежевому, пісочному, коричневому кольорах.

  Стилю відповідають прямі лінії, малюнки бамбука, віяла, стінка, стилізована під солому. На ринку є безліч ідей для стилю в Японській тематиці.

  Китайська

  Це мінімалістичний стиль, китайської філософії. Це можуть бути китайські ієрогліфи, меблі червоного кольору або штори для ванної кімнати, квадратні форми вікон, дзеркал або унітазу, постамент до ванної кімнати.

  Індійська

  Для індійської культури характерне комбінування з природою. Все має бути чистим в екологічному плані. Деревина повинна бути тільки покрита лаком. З квітів вибираємо синій, червоний, коричневий, зелений, жовтий.

  Єгипетський та турецький стилі чудово виглядатимуть у просторій просторій ванній кімнаті. Для невеликої ванни підійде китайський або японський інтер’єр.

  Сучасний інтер’єр ванної кімнати з туалетом

  Обов’язково оформлення даної кімнати за стильовим рішенням має збігатися з рештою житла.

  Якщо ви вибрали класику, матеріали необхідно застосовувати натуральні. Наприклад, деревину, мармур, позолоту, фаянс. Палітра кольорів – бежевий колір, коричневий, крем.

  Абсолютно новий дизайн у цьому приміщенні оформляють за допомогою незвичайних матеріалів. Наприклад, скла, металу і т.п.п. Тут має бути мінімум деталей та предметів.

  Який би стиль Ви не підібрали, головне в ньому – це зручність, комфорт та чудовий настрій.

  Ванна кімната з кабіною для душу

  Якщо кімната має невеликі розміри, краще замість ванни встановити кабіну душову. Вони бувають 80*80 чи 130*130см. Можуть бути прямокутними, квадратними або напівкруглими, з розсувними або розсувними дверима.

  Також кабіни для душу класифікуються за наявністю піддону. Вони кріпляться просто до поверхні підлоги.

  Кабіни для душу класифікуються за принципом економії води. Кабіни для душу економ — класу менш економні, так як мають найменшу кількість насадок для води. У дуже дорогих кабінах економія води проводиться установкою екоструї.

  Якщо засоби та простір дозволяють, то можна придбати і джакузі.

  Однак найпопулярнішою залишається ванна.

  Як правильно зробити освітлення

  Освітлення у ванній має бути максимально наближено до природного, щоб зручно було наносити мейк-ап. Світло має бути теплим, жовтим. Розумно було б встановити підсвічування дзеркал.

  Чим темніше інтер’єрне оформлення, тим яскравіше потрібно зробити підсвічування. За допомогою світла можна відзначити поділ.

  Починаючи ремонт у ванній кімнаті з’єднаної з туалетом потрібно заздалегідь добре і ретельно розрахувати розташування та функціональність освітлення. За допомогою стрічок, що світяться, можна поставити підсвічування на підлозі. Це додасть приміщенню таємничість.

  Щоб надати кімнаті якоїсь вишуканості, освітлення встановлюють у зоні зберігання. Це можуть бути ніші чи полиці. Оригінально виглядатиме підсвічування з гачками для рушників або пральна машина.

  Необхідно пам’ятати про заходи безпеки:

  Не встановлювати джерела освітлення над ванною. На них може потрапити волога.

  Розетки повинні розміщуватись на безпечній відстані від душу або ванної.

  Обов’язково має бути заземлення.

  Не повинно бути проводки відкритим способом і кабелів.

  Вікна та фальш вікна в об’єднаному сантехнічному вузлі

  Вікно у ванній кімнаті, що виходить у бік кухні — відома інтер’єрна частина за часів СРСР. Навіщо воно було виконано навіть у наш час для всіх загадка.Подібні вікна краще закласти або як альтернативу зробити фальш-вікно, а можна зробити його більше і зробити нішу для полиць.

  Естетично виглядають вікна у сьогоднішніх будинках, що виходять на вулицю. Їх можна по-різному обіграти та зробити інтер’єрною частиною. Фальш-вікно можна прикрашати латинськими шторами.

  Вікно із пластику в приватному будинку можна доповнити широкою стільницею з мармуру та додати рукомийник. А в отворі встановити дзеркало.

  Вікно у ванній, що виходить на вулицю, буде економити електричну енергію. Не буде необхідності регулярно вмикати світло. Ванна з вуличним вікном-мрія господинь.

  Джерело: mirdizajna.ru