Сб. Ноя 27th, 2021
  Дизайн ванної з душовою кабіною 30 сучасних варіантів

  Дизайн ванної кімнати з кабіною для душу: 30 сучасних варіантів

  Красиво обладнати невелику площу складно, тим більше, якщо стосується справа ванної кімнати, зручність якої, в основному, не комбінується зі стилем. Та й про яке оформлення інтер’єру можна говорити, якщо більшу частину і без цього маленького приміщення захаращує сама ванна?

  Тіснота, проте, не означає, що необхідно лімітувати себе ще й у затишку — дизайнери пропонують багато варіантів модного та сучасного благоустрою ванної кімнати, щоб можна було зручно приймати водні процедури.

  І починати пропонують із досить прогресивного кроку: замінити ванни кабінками для душу, перевагу яким стало віддавати дуже багато людей. Воно і ясно — кабіни не тільки багато в чому зручніші і функціональніші за ванни, але й займають не в приклад мало місця.

  Ще один плюс: кабіни для душу чудово вписуються в будь-який інтер’єрний дизайн. Ось деякі з безлічі ідей, які ви можете здійснити у своїх ванних приміщеннях.

  Не вибиватися із стилю

  для того щоб ванна кімната виглядала ідеально і цілісно, ​​кабінка для душу в ній, подібно до меблевого предмета в будь-якому іншому приміщенні, не повинна вибиватися з єдиного стильового рішення. А оскільки кабіни вже самі по собі досить лаконічні в дизайні та безликі, найкраще вони будуть виглядати у сучасних та мінімалістичних стилях.

  1. Душова кабіна з ванною в стилі high-tech

  Першим на думку тут же спадає стиль high-tech. Суворий, стриманий, однак при цьому універсальний, він якнайкраще підійде для розміщення кабіни для душу. Основне, щоб вона не дуже відрізнялася від іншої сантехніки та меблів у кімнаті, в якій переважно переважають скло, плитка, дзеркала та метали. Hi-tech передбачає також застосування непомітної палітри та фігур геометричної форми при оформленні інтер’єру.

  Фото ReRooms

  2. Душова кабіна з ванною в індустріальному стилі

  Лофт стиль примудряється поєднувати багато досить різних елементів, від труб та металів до дерева. І подібна різноманітність чудово підійде для ванної кімнати з кабіною для душу, яку дійсно можна підібрати під всієї обстановці, підібравши, наприклад, засклений варіант душу з імітацією кованих вставок. А ось від перегородок при цьому краще відмовитися, оскільки для лофт стилю важлива наявність простору та відсутність якоїсь захаращеності.

  Фото ReRooms

  3. Душова кабіна з ванною в дусі сканді

  Оформити ванну кімнату маленьких розмірів можна і в скандинавському стилі, для якого характерні світло, затишок та домашня простота. У даному випадку перевагу завжди необхідно отавати обробці білого та бежевого кольорів, а для яскравих акцентів застосовувати візерунки з мозаїки або плитки з кахлю. Життя ванній кімнаті додасть і дерево, яке можна застосовувати як у такому ж оздобленні, так і у вигляді матеріалу для меблів.

  Завершальними штрихами в проекті інтер’єру стануть м’яке освітлення і прикраси, наприклад у вигляді плетених кошиків, килимка або акуратно складених рушників.

  Фото ReRooms

  4. Душова кабіна з ванною в стилі класицизму

  Для класики варто використовувати відкриту або засклену кабінку для душу, а саму ванну кімнату обладнати в світлих стриманих кольорах, наприклад білому, сірому або світло-блакитному. Вони виділять розкіш стилю який сподобався, як і оздоблення природним матеріалом (камінням або мармуром) та відповідна дизайну меблі. Додати лиску даній ванній допоможуть і декоративні предмети: дзеркала у витончених рамах, килими, незвичайні золоті або срібні джерела освітлення.

  Фото ReRooms

  Оздоблення ванної кімнати

  Дизайнери пропонують варіанти оформлення за допомогою класичних ідей, так і з використанням оригінальних, не дуже звичайних для ванної кімнати матеріалів.

  5. Плитка

  Плитка — найкраще рішення для оздоблювальних робіт ванної кімнати, оскільки даний матеріал нечутливий до проявів вологи, легкий в прибиранні і до того ж підходить відразу для стін та підлоги.

  Можливо, саме тому багато хто визнає плитку дуже невеселою і непридатною для оригінального оформлення ванною, однак і звичайний матеріал здатний виглядати виграшно, якщо вдумливо підшукувати забарвлення або чергувати плитку різноманітних кольорів.

  Фото ReRooms

  6. Візерунки з мозаїки

  Для того щоб оживити ванну кімнату і надати їй цікавого вигляду, можна застосовувати в дизайні малюнок з мозаїки — викласти нею підлогу або виділити для цього одну зі стін, наприклад, спеціально відведену для кабіни для душу. Однак будьте обережні з великою мозаїкою: вона здатна візуально зменшити і без цього не дуже велике приміщення.

  Фото ReRooms

  7. Дерево

  Дерево давно виявило себе як функціональний матеріал, здатний створити атмосферу в затишній кімнаті і надати їй великої вартості та естетичності. Використання дерева можна знайти і у ванній кімнаті, застосовуючи для обробки та інші матеріали, що його копіюють. Для оформлення кабіни для душу дерево підійде чудово, оскільки входить до значної частини стилів. Важливо лише вибрати найбільш стійку до проявів вологи породу та належним чином її обробити.

  Фото ReRooms

  8. Кладка з цегли

  Оригінально і по-сучасному у ванній кімнаті виглядає і цегла кладка, тим більше якщо поєднувати її з плиткою або іншим матеріалом для оздоблювальних робіт для формування цікавих акцентів у приміщенні. Цегла при цьому необов’язково застосовувати стилізовану — в деяких варіантах оформлення чудово виглядатиме і груба обробка стіни, наприклад у ванних лофт стилю.

  Фото ReRooms

  9. Граніт

  Плитку з граніту застосовують, щоб надати ванній кімнаті аристократизму та розкоші. Вона виглядає дорого і самодостатньо у багатьох інтер’єрних стилях, не лише у традиційних. Граніт чудово підійде і для кабіни для душу, оскільки відрізняється гарною міцністю та простотою в прибиранні.

  Фото ReRooms

  10. Мармур

  Ще один природний матеріал, який змінює ванну кімнату та надає їй ефектності. Мармур виглядає дорого та вишукано, відрізняється довговічністю, тому він може застосовуватися і у вигляді матеріалу для піддону кабіни для душу. Таке рішення добре відобразиться і на дизайні, оскільки дасть можливість кабіні для душу стати природною частиною всього інтер’єру.

  Фото ReRooms

  Рішення з кольором

  Дуже часто на те, як ми сприймаємо якусь певну кімнату, впливають власне кольори, в яких вона зроблена. Подібне правило поширюється і на ванну, де через брак цього простору необхідно шукати інші варіанти додати приміщенню легкості.

  11. Функціональний білий

  Білий колір додає простору та світла будь-якому приміщенню, що дуже важливо для ванної кімнати, ізольованої від того та іншого. До того ж білий підійде під стиль різного інтер’єру, а це означає і кабінка для душу в комбінуванні з ним виглядатиме виграшно. Важливо не перестаратися з білим, оскільки суцільний колір зробить кімнату візуально статичною та не комфортною.

  Фото ReRooms

  12. Бежеві та коричневі тони

  Відпочинку та розслабленню найкраще допомагають м’які та пастельні відтінки, наприклад бежевий, кремовий чи пісочний. А тому вони якнайкраще підходять для обробки ванної кімнати і створення в ній гармонійної обстановки. Розбавити нудну однотонну палітру можна коричневим або білим, проте не рекомендується поєднувати більше двох-трьох кольорів схожої гами.

  Фото ReRooms

  13. Чорні наголоси

  Як головний колір для ванної кімнати чорний може виглядати не завжди виграшно, оскільки візуально зменшує простір, але в якості деяких акцентів у приміщенні буде гарний. Наприклад, одна стіна чорного кольору, комбінована з оздобленням іншими матеріалами, візуально додасть ванній кімнаті висоти. Такий же ефект справить і чорна підлога у комбінуванні з яскравими поверхнями стін.

  Фото ReRooms

  14. Нейтральний сірий

  Ще одним відповідним кольором для ванної кімнати вважається сірий, який має різноманітні за температурою та яскравістю відтінки. Завдяки цьому стає зрозуміло його багатофункціональність: сірий підійде до будь-якого інтер’єрного стилю і відмінно співіснуватиме з різноманітними матеріалами, а також зі склом і плиткою, в яких дуже часто виконані кабіни для душу.

  Фото ReRooms

  15. Морські кольори

  Немає нічого природнішого для ванної кімнати, ніж водні відтінки: блакитні, сині, бірюзові. Класично їх застосовують для оформлення цілої кімнати, але набагато гармонійніше вони вписуються в світлий абсолютно новий дизайн як деякі елементи, наприклад підлогове облицювання або деякі меблі.

  Фото ReRooms

  Кабінка для душу

  Для того щоб створити у ванній кімнаті популярний інтер’єр, необхідно подумати і про те, як виглядатиме сама кабінка для душу. Є кілька ключових варіантів її оформлення, кожен із яких підійде під певний дизайн або розмір ванної.

  16. Кабіна для душу відкритого типу

  Дуже багатофункціональний варіант кабіни для душу, який не вимагає особливого оздоблення чи відповідності з іншими меблями. Кабіна для душу відкритого типу хоч і здається голою і порожньою, у сучасних мінімалістичних стилях комбінується з дизайном та декором підлоги та стін, а у витриманій класиці не перетягує на себе увагу.

  Фото ReRooms

  17. Душова кабіна кутового типу

  Цей варіант кабіни для душу найменш габаритний, а тому найбільше підходитиме для малогабаритної ванної кімнати. При цьому маленький розмір зовсім не означає, що кутовий душ не можна буде оформити відповідно до інших меблів.

  Фото ReRooms

  18. Кабінка для душу без піддону

  Ще один вигідний варіант, який разом з цим робить завдання легшим за дизайнера, тому що піддони в кабінці для душу часто можуть не підходити в загальний стиль ванної кімнати або погано виділятися на рівній підлозі.

  Фото ReRooms

  19. Засклена кабінка для душу

  Засклені кабіни для душу існують в різних варіантах, які підійдуть як під яскравий і брутальний loft, так і під натуральний і комфортний сканді. До того ж скло — зручний та функціональний матеріал. Головне — вибрати найбільш міцне для своєї безпеки.

  Фото ReRooms

  20. Кабінка для душу з перегородкою

  Коли місце дає можливість, зручніше вдатися до зонування у ванній кімнаті та відокремити кабінку для душу перегородкою. Зрозуміло, вона не повністю ховатиме душ від іншого інтер’єру, але в нашому випадку це і не треба — перегородка, оброблена аналогічним матеріалом, що і стіни у ванній, вбереже кімнату від води, але не перекриє світло. І при цьому не створить ефект ще більшої тісноти.

  Фото ReRooms

  21. Кабінка для душу за стінкою

  Якщо ви радісний власник великої ванної кімнати, можете не обтяжувати себе спробами втиснути кабінку для душу в найдальший кут, а відразу виділити їй окрему зону за стінкою, яку можна обробити відповідно до стилю всього інтер’єру.

  Фото ReRooms

  22. Кабінка для душу в ніші

  Якщо у ванній кімнаті є ніша, її можна переобладнати в душову кабіну. Це дасть можливість не тільки заощадити простір, а й справжнім шляхом відокремити душ від решти житлового приміщення.

  Фото ReRooms

  Освітлення

  Важливе місце в обладнанні ванної кімнати займає добре вибране освітлення, оскільки від нього залежить обстановка в інтер’єрі. Буде вона холодною і не зручною або сприяє розслабленню — вирішує саме світло.

  23. Приємне світло

  Втім, варто сказати, що багато хто і воліють через відсутність вікон встановлювати у ванній кімнаті лампи з яскравим білим світлом, більшому затишку в обстановці сприяє м’яке освітлення, від якого не втомлюються очі, а сантехніка і поверхні меблів і стін не бликують так сильно.

  Фото ReRooms

  24. Висвітлення областей

  Особливий затишок створює вибіркове освітлення різних зон ванної кімнати. Воно не тільки створює наголоси на найважливіших предметах в інтер’єрі, але й доповнює головне джерело світла там, де його потужності недостатньо, наприклад, біля дзеркала або раковиною. Для подібної функції можна застосовувати не тільки бра та світловипромінюючі діоди, але й світлодіодні споти.

  Фото ReRooms

  25. Світло в кабінці для душу

  У компактній ванні з кабіною для душу нестача освітлення може компенсувати світло саме в самому душі. Таке рішення зараз широко застосовується, вже не кажучи про те, що воно забезпечує зручність та комфорт водних процедур. При цьому можна доповнити світла в кабіну, застосовуючи невидимі світловипромінюючі діоди або ті ж місцеві джерела освітлення, що вписуються в стилі мінімалізм.

  Фото ReRooms

  Важливе — у тонкощах

  Останнє, але далеко не за значенням місце в нашій публікації надано декоративним предметам, які справді дають можливість зробити інтер’єр ванної кімнати цілим і по-справжньому затишним.

  26. Полиці та прикраси для стін

  Багато хто вважає, що полиці захаращують простір і спотворюють стіни ванної кімнати. Дуже часто саме завдяки витриманим в одному дизайні стелажами, незліченним полицям і шафкам навісного типу приміщення ніби витягується вгору. Вже не говорячи про те, скільки корисних речей можна на них розташувати і таким чином чудово застосовувати Все місце ванної кімнати.

  Фото ReRooms

  27. Дзеркало у ванній кімнаті

  Крім власної важливої ​​функції, інтер’єрне дзеркало візуально розширює простір, що дуже вигідно для тісної та малогабаритної ванної кімнати. І не забудьте вибрати відповідну загальну тематику ванною раму, тоді дзеркало буде ще й значним декоративним предметом.

  Фото ReRooms

  28. Стилізовані прикраси

  Переборщувати з предметами у ванній кімнаті не слід — може виникнути ефект захаращення та безладдя. Але все ж таки правильно обрані декоративні предмети надають приміщенню затишку. Це можуть бути свічки, судини та ємності для зберігання дрібниць, флакони з парфумами чи оліями. Інакше кажучи — все, що можна зберігати у ванній кімнаті і при цьому не ховати від випадкових поглядів.

  Фото ReRooms

  29. Рослини

  Не звертаючи уваги на те, що рослинам місце в набагато більших, освітлених і обжитих приміщеннях, в мінімальній кількості радувати погляд вони можуть і у ванній кімнаті. Якщо є можливість постарайтеся вибрати живі та рослини, які використовуються для декору, які підійдуть будь-якому стилю і не будуть вимогливі до умов утримання. Універсальним варіантом стануть сукуленти, які набувають дуже великої популярності.

  Фото ReRooms

  30. Тканини

  Нарешті, почуття затишку в будинку створюють різні тканини, які пом’якшують інтер’єр, а тому не бійтеся застосувати їх не тільки за призначенням, але й для прикраси. Покладіть перед душовою кабіною м’який килим, повісьте на поверхню стін махрові халати і складіть акуратними чарками або затишними валиками рушника.

  Фото ReRooms

  Джерело: rerooms.ru

  Дизайн ванної кімнати з кабіною для душу: варіанти оформлення

  Дизайн ванної кімнати з кабіною для душу може бути будь-яким. Тут все може залежати від розміру приміщення і від того, чи поєднана ванна кімната, яка має і туалет. Необхідно брати до уваги, що при бажанні і деяких знаннях можна зробити так, що ванна кімната вийде досить симпатичною. У ній не тільки буде добре перебувати квартировласникам – вона може послужити предметом гордості, якщо в гості прийдуть друзі чи сусіди.

  Особливості планування малогабаритної ванної кімнати

  Перш за все, уважно подивіться на розміри ванної кімнати, і ще на те, чи поєднана вона з туалетом. Якщо приміщення дуже велике, то в ньому можна поставити все, що необхідно сантех.обладнання. Це ванна, кабінка для душу, великий змішувач умивальника та біде. Та й для унітазу місце завжди знайдеться. Якщо ж з’єднана ванна кімната має зовсім маленькі розміри, доведеться обходитися невеликим умивальником, кабінкою для душу та унітазом. Природно, що розміри всього даного обладнання мають бути невеликими.

  Припустимо, для невеликих приміщень виробники виробляють унітази підвісного типу та рукомийники. Вони займають дуже мало місця, ніж їхні фронтальні аналоги.

  Отже, ефективне рішення для малогабаритної ванної кімнати, з’єднаної з туалетом:

  • душова кабіна кутового типу;
  • кутовий унітаз;
  • кутовий рукомийник.

  Якщо використовувати такі аксесуари, то можна навіть зробити так, що приміщення крихітної ванної кімнати буде виглядати досить просторим. Можете подивитися різноманітні фото, які допоможуть орієнтуватися в тому, як найкраще розташувати кабінку для душу, раковину та унітаз. Для невеликих приміщень використовуються кутові конструкції. Вони займають дуже мало місця та звільняють простір, якого дуже не вистачає.

  Прекрасний результат дає використання навісних мийників та унітазів. Завдяки тому, що звільняється простір під цим сантехнічним обладнанням, у ванній кімнаті стає вільніше. Підводячи підсумки, можна абсолютно чесно сказати, що для ванної кімнати невеликого розміру, до того ж з’єднаної з туалетом, чудовим виходом із ситуації буде душова кабіна кутового типу та кутові/підвісні раковина умивальника та умивальника.

  Як розташувати кабінку для душу

  У ванній кімнаті середнього та великих розмірів мудрувати не доводиться, прагнучи розташувати всю потрібну сантехніку, тому тут можна вигадати різні варіанти розташування кабіни для душу, спираючись на свої уподобання та смаки.

  Як варіант, можна змонтувати душ поряд зі стіною, оздобленою кахлем, та загородити її склом від іншого простору ванної кімнати. Скло можна поставити прозоре чи матове. Необхідно лише взяти до уваги, що воно не повинно бути звичайним. Ставте скло, що не б’ється. В іншому випадку подібний дизайн загрожує серйозними травмами.

  Якщо приміщення має солідні розміри, такий душ, загороджений з кожного боку склом, можна поставити поруч із джакузі. Разом вони виглядатимуть дуже чудово. До того ж душова – це завжди досить зручно.

  Є конструкції з гідромасажною функцією. В основному, якщо ця функція працює за всіма правилами, то кабіна має круглу або форму півкола. Природно, що в цьому випадку вона годиться лише для встановлення у великих приміщеннях. Таку душову встановлюють або в середині ванної кімнати (нечасто), або ближче до якоїсь стіни. Дуже часто купують напівкруглу кабіну і встановлюють її біля стіни.

  Оздоблення та матеріали для ванної кімнати

  Оздоблювальні матеріали ванної кімнати повинні бути водонепроникними, міцними, стійкими до появи плісняви ​​та грибка. Які варіанти існують для створення модного вигляду даного приміщення?

  Керамічний граніт та плитка з кахлю. Найкращий варіант матеріалів для обробки.

  Плюси: стійкість до вологості, довговічність, довго зберігає зовнішній вигляд, легкість у догляді.

  Мінуси: при плитковому укладанні необхідні акуратність і час.

  Особливості обробки: керамічний граніт набагато міцніший, ніж традиційний кахель, тому його зазвичай укладають на підлогу. При оформленні інтер’єру ванної кімнати часто застосовують комбіноване поєднання різних плиткових відтінків. Так, стінку біля ванни викладають кахлем одного кольору чи фактури, а ділянка у раковини чи унітазу – інший.

  Фарба. Використовується як покриття для стін. Це спеціалізована вологостійка фарба для приміщень з великою вологістю.

  Плюси: естетичність, простота нанесення, можливість швидкої зміни покриття.

  Мінуси: стіни повинні бути абсолютно рівними і підготовленими (оброблені від грибка та плісняви).

  Особливості обробки: фарбування зазвичай поєднуються з кахлем або керамічним гранітом. Нижню частину стін – там, де знаходиться сантехніка, викладають плиткою, а частину зверху (до стелі) фарбують. Дизайн малогабаритної ванної кімнати часто включає подібне комбінування, оскільки такий спосіб допомагає зорово збільшити простір.

  Скло. Це кілька варіантів матеріалів: панелі зі скла, плитка, мозаїка і навіть скляні блоки, які застосовують замість стін.

  Плюси: гігієнічність, стійкість до зносу, легкість у догляді, оригінальний зовнішній вигляд.

  Мінуси: необхідні особливі кріплення.

  Особливості оздоблення: оформлення стіни біля ванни, в кабінці для душу.

  Підбираємо стильове рішення інтер’єру

  Дизайн малогабаритної ванної кімнати найкраще оформляти у стилі мінімалізм. Крім мінімалізму, це такі напрямки, як loft, скандинавський, модерн.

  Вибір дизайну залежить від власних переваг. Наприклад, loft — агресивний, грубий стиль. Головне тло ванної можна зробити сірим, а подібні деталі, як сантехніка, нечисленні аксесуари виділити контрастом. Крани та труби для сантехніки темно-коричневого кольору будуть вигідно виглядати на нейтральному сірому або білому тлі. Над раковиною можна розташувати класичні світильники з набагато меншими лампочками Едісона.

  Інтер’єр у скандинавському стилі також підходить для малогабаритної кімнати. Головне тло – біле, це і стіни, і підлога зі стелею. Як покриття для підлоги можна використовувати керамічний граніт з імітацією дерева. яскравими наголосами служитимуть маленькі вставки мозаїки або плитки з дрібним малюнком біля ванни, за унітазом, над раковиною. Яскравий килим і рушники під тон додадуть різноманіття.

  Рішення з кольором

  Щоб дизайн малогабаритної ванної візуально допомагав підкоригувати простір, важливо вибрати правильне поєднання кольорів. Які з них найвдаліші в цьому плані? Це білий, бежевий, сірий, кремовий, неяскраві, приглушені тони. За бажання з’єднати кілька кольорів, необхідно підбирати конфігурації світлого кольору. Плитка в чорній гамі теж допоможе підкоригувати маленький простір, але тільки якщо вона укладена на підлозі. Чорна стеля у комбінуванні зі стінами білого кольору візуально подовжує житлову площу.

  Не треба поєднувати більше двох відтінків в обробці. Стіни і підлога, викладені однаковою плиткою, здаватимуться вищими і ширшими.

  Кахель з яскравим візерунком "розчиняє" зайві кути, розсовуючи простір. Подібні кути з’являються після перепланування туалету та заважають цілісності сприйняття кімнати.

  Затирання краще підбирати тон під тон плитці, тоді створюється враження суцільного полотна.

  Як зробити простір більше у малогабаритній ванній

  Щоб зробити невеликий простір, необхідно скористатися деякими прийомами зорового коригування:

  Максимум освітлення. Вікно зі справжнім світловим джерелом доступне тільки в будинках за містом, тому в інших варіантах необхідно намагатися застосовувати чим більше електричного освітлення. Це світлодіодних спотів по периметру приміщення, а також підсвічування поруч із раковиною. Тут розміщують маленькі бра, а дзеркало можна обладнати стрічкою дюралайт. Нижню частину шаф також можна підсвітити.

  Світлі відтінки. Це не є секретом, що світлі кольори допомагають сприйняттю простору як ширшого. Дизайн малогабаритної ванни має будуватися на основі застосування світлого кольору для створення нейтрального фону. Акцентними деталями будуть одна зі стін або меблі.

  Плитковий розмір. Велика плитка візуально зробить кімнату менше. Тому для оформлення ванної кімнати рекомендується купувати кахель або керамічний граніт невеликого розміру. Для зорового коригування чудово підходить також мозаїка та кахель з дрібним малюнком.

  Дзеркала. Все, що відбиває світло, здатне зробити простір більше. Це широке дзеркало, плитка з глянсовою поверхнею та фасади для меблів.

  Приховане зберігання. Дуже велика кількість речей на очах створює враження маленького, захаращеного простору. Тому варто прибирати їх з очей у середину систем зберігання.

  Джерело: www.inmyroom.ru

  Малогабаритна ванна кімната – не проблема. Головне розуміти, як розставити обладнання

  Справжня ванна і зовсім не залишається місця у ванній кімнаті, або сучасний універсальний душ і вільний стильний сантехнічний вузл, в якому можна комфортно приймати всі процедури. Вибір — за вами, ми ж спробуємо лише розібратися.

  Але дуже часто у нас зовсім немає такої дилеми, тому що ми просто віддаємо перевагу тому чи іншому виду купання. Якщо ми вирішили прийняти душ, ми ще маємо багато варіантів, які ми можемо розглянути. Ви питаєте, як оформити ванну кімнату з душем, щоб вона була стильною та практичною?

  Душова кабіна з ванною

  З чого починати?

  Починати необхідно з детального аналізу простору. Від деяких пристроїв можна відмовитись, проте без інших обійтися буде нелегко. Щоб помістити все що необхідно на невеликому квадраті, вам потрібно буде подумати про практичне планування, типи пристроїв і розумні способи оптичного розширення простору. Облаштування малогабаритної ванної кімнати з душем – складне завдання, але ми покажемо вам, як вирішити її.

  Душова кабіна з ванною

  • Головне не забути врахувати, скільки людей користуватиметься малогабаритною ванною з душем повсякденно та які їх звички. Чи застосовуватиметься наша ванна кімната тільки дорослими, чи ми повинні також враховувати дітей? Адже не повсякденно ми вносимо зміни до приміщення ванної кімнати, і кожна така модифікація, можливо, за собою спричинить капремонт. Тому до питань «як обладнати ванну кімнату маленьких розмірів» найкраще відразу підійти з розумом, щоб потім себе позбавити від непотрібного клопоту.

  Душова кабіна з ванною

  • Іноді потрібно тільки вибрати щось з великого ряду можливостей, і маленький простір перестане пригнічувати. Мова, зрозуміло, йдеться про правильне розташування плитки, вибір кольору, малюнка і матеріалів. І для меблів, адже меблі для приміщень ванної кімнати теж мають власну специфіку.

  Душова кабіна з ванною

  • Спочатку важлива композиція. Цікавлячись питанням, як обладнати ванну кімнату маленьких розмірів, необхідно врахувати розташування індивідуальної техніки. Добре, якщо перед нами буде просторе місце на вході до кімнати. Однак абсолютно не облаштованою залишити стінку навпроти входу – невдалий вибір. Під нею добре встановити ванну, адже стінка над ванною зазвичай залишається порожньою. Це підвищує почуття простору у кімнаті. Ще одним рішенням може стати встановлення там умивальника з дзеркалом над ним.

  • Найгіршим рішенням у малогабаритній ванні з кабіною для душу стане машина для прання з шафами навісного типу зверху або кабіна для душу навпроти зовнішніх дверей. Подібне розміщення робить менший простір і дає ефект значного наповнення приміщення.

  Душова кабіна з ванною

  Ванна чи душ? Рішення для невеликої ванни

  Неправда, що невеликий простір змушує нас користуватися душем. Малогабаритна ванна кімната з ванною та душем може бути практичною, а ванна зручною. Потрібно тільки вибрати відповідну форму, а подібних на ринку кілька, і подумати про житло. Розумні відсіки для того, щоб зберігати речі і корисний і вільний простір для косметики, зроблять ванну функцією меблів у ванну кімнату.

  Душова кабіна з ванною

  Що стосується ванної кімнати з душем, також у нас є широкий вибір — від кабін, що окремо стоять, до практично непомітних перегородок зі скла без піддону для душу. Останні особливо чудово підійдуть при облаштуванні малогабаритної ванної кімнати – кабіна для душу не візуально зменшуватиме зовнішній вигляд ванної, а застосування скляної стіни або дверей додасть сучасний ефект.

  Душова кабіна з ванною

  Якщо нам важко вирішити, чи воліємо ми швидкий душ або довге занурення в ароматичні пари, ми можемо вибрати рішення «2 в одному», тобто ванну з герметичною перегородкою, за якою буде встановлений душ у тропіках. Тут чудово підійдуть фіксовані скляні стулки або ширми у вигляді дверей, що відкриваються, з однією або декількома стулками. Завдяки їм ми можемо комфортно приймати душ, стоячи у ванній кімнаті, і при цьому не заливати водою всю ванну кімнату. Як можна помітити, хоча ванна та душ у малогабаритній ванній – це реальна проблема, у хорошому інтер’єрному дизайні немає нічого неможливого.

  Душова кабіна з ванною

  Кабіна для душу з піддоном – просте рішення

  У нас може бути душ як у великих, так і малогабаритних ванних кімнатах. В останньому варіанті це ще й економічне рішення, яке дасть змогу заощадити дуже цінний кімнатний простір. Підбираючи звичайний варіант душу з дитячим басейном, ми можемо бути впевненими у його функціональності. Душовий піддон убереже підлогу, знизивши рівень вологи в приміщенні. Досить глибокий басейн для дітей також може мати використання на практиці – ми можемо легко що-небудь вимити в ньому. Це теж буде особливо необхідним, якщо у нас будуть маленькі дітки. Не забувайте, що ми можемо вибрати не тільки акриловий піддон. Залежно від потреб оформлення, ми можемо вибрати душові кам’яні піддони, матеріалів на композитній основі або сталі.

  Душова кабіна з ванною

  • Якщо ми не можемо змінити установку, то традиційна кабіна для душу з піддоном стане практичним рішенням.

  • Щоб зробити зовнішній вигляд нашої кабіни найбільш сучасним, ми можемо застосовувати стінки кабіни, що просвічуються.

  Душова кабіна з ванною

  З іншого боку, дизайн ванної кімнати з душем може не дати нам багато варіантів. Звичайні кабіни для душу залежать саме від розміру піддону для душу і дуже часто мають розміри 80 ? 80 або 90 ? 90, тому іноді ми приречені підкорювати цим класичним показникам кабінок для душу. Іноді, щоб оптимально застосовувати кімнатний простір, необхідно вибрати душову кабіну кутового типу із напівкруглим піддоном. Ванна та душова з дитячим басейном можуть дійсно чудово виглядати у продуманому інтер’єрі.

  Душова кабіна з ванною

  • Якщо ми хочемо заощадити простір у ванній, вибираємо душову кабіну кутового типу з напівкруглою кабінкою для душу.

  Душ без піддону – стильно та по сучасному

  Зараз дизайнери віддають перевагу більш гнучкому рішенню та створюють сучасні ванні приміщення з душем без піддону. Його відсутність з цілого ряду причин сприятливо відобразиться на кімнатному інтер’єрі, яка створить враження більшого простору та легкості. Ми більше не обмежені розмірами піддону для душу, тому необхідно задуматися про такий вибір, якщо ви влаштовуєте маленьку ванну кімнату. Підлоговий злив не впливає на нашу каюту, що складається . з однієї стінки. Вибір душу без піддону для популярної ванної кімнати вимагає, в першу чергу, хорошої теплоізоляції та гідроізоляції, оскільки злив, поміщений у підлогу, може затопити не лише нашу ванну кімнату. Якщо ми живемо у багатоквартирному будинку, сусіди також можуть постраждати.

  Душова кабіна з ванною

  • Заміна водовідведення на підлогове зливання дасть можливість нам надати ванній сучасний характер.

  • Відмова від дитячого басейну дозволить нам більш вільно приймати рішення про поділ зони для купання.

  Ванна кімната з душем зі зливом, вирізаним у підлозі, точно підійде для будинку, де у нас більше місця і ми справді можемо зробити домашній SPA. Якщо на горищі зробити ванну кімнату з кабіною для душу, вибір варіанта без піддону для душу дозволить вільно формувати простір для кабіни. Завдяки застосуванню нахилів наше аранжування може бути абсолютно унікальним. Душ без піддону також точно більше підійде для сучасних ванних приміщень, у скандинавському чи індустріальному стилі.

  Душова кабіна з ванною

  Для невпевнених – ванна з душем

  Рішенням для невпевнених може стати вихід, який застосовувався роками – встановлення ванни з душем у ванній або встановлення ширми над існуючою ванною. Нам не потрібно буде відмовлятися від вечірньої гарячої ванни після нелегкого дня. Люди, які люблять читати у ванній, теж із задоволенням ухвалять таке рішення. Однак звернемо свою увагу на естетичні переваги даного виду сантехніки. Іноді неадекватно продумані ширми над ваннами виглядають досить погано і можуть зашкодити всій обстановці. Тоді варто зважитися на облаштування туалету з кабіною для душу.

  Джерело: archidea.com.ua