Сб. Ноя 27th, 2021
  Топ 10 покрівельних матеріалів і ціни на них

  Оформлення кімнати для дітей (65+ фото)

  Яскравий і затишний «притулок» вашої дитини – запорука щасливого дитинства. Та й батькам оформлення інтер’єру кімнати дитини для дівчинки зазвичай приносить безліч добрих емоцій. Тільки наповнюючи її фарбами, необхідно пам’ятати про практичний бік інтер’єру, який не повинен зашкодити здоров’ю дорогого чада, при цьому надаючи свободу для активного розвитку. Як дотриматися балансу, і ще взяти до уваги всі тонкощі — у нашій публікації!

  Інтер’єрні специфіки дитячої для дівчинки

  Оформляючи приміщення для дитини, де вона зростатиме, розвиватиметься і впізнаватиме світ, дуже важливо розуміти багато моментів. По-перше, вік дівчинки: це новонароджений або більше 5-6 років, що сформувалося чадо? Діти швидко ростуть і їх смаки дуже швидко змінюються, так що простір у перші роки життя має бути досить мінімальним, але гнучким – щоб додавати нові деталі за потреби.

  При цьому не забудьте, що дитячі враження вважаються найяскравішими і можуть стати незримим супутником у подальшому дорослому житті дитини. Кімнатний дизайн для дівчинки неминуче вплине на її світовідчуття, сформулює певні смаки, модель поведінки та взаємодії зі світом навколо. Потрібно буде уважно підшукувати кожен декоративний елемент, визначаючись не лише на власне розуміння «красивого», а й виховні моменти предметів.

  Інтер’єр дитячої для дівчинки повинен бути зручним та безпечним. Добре, якщо діти мають доступ до об’єктів, що їх цікавлять, легко дістають іграшки, сідають на стільчик. Це навчить самостійності, і ще звільнить від неприємних почуттів при невдачах — навіть невеликі негативні переживання можуть вплинути на характер чада. Але ви повинні бути повністю впевнені, що в особистому просторі дитини на нього не чекають ніякі небезпеки, на кшталт загострених предметів, хитких меблів або шкідливих матеріалів.

  Стать дітей відіграє головну роль у дизайні, допомагаючи їм визначити себе у молодому віці. Це не означає, що дівоча кімната зобов’язана концентрувати максимальну кількість ляльок, квітів або всі рожеві відтінки. Світ дитини не повинен бути одноманітним, але орієнтувати у необхідному ключі.

  Враховувати психологічні та виховні моменти інтер’єру потрібно, але не слідуйте фанатично кожному пункту, боячись вписати зайвий предмет чи колір. Зовнішня краса, унікальність і ще практичність — ці компоненти обов’язково створять правильний кімнатний дизайн, який буде запорукою щасливого дитинства.

  Стилі

  Путівником в організації дизайну стане вибір стилістики. Бажано, щоб інтер’єр підходив до єдиної композиції будинку. Однак навіть маленьке відхилення виглядатиме ідеально, якщо правильно вписати відмінні деталі. При цьому стилі в просторі кімнати для дітей неминуче знайдуть нову інтерпретацію, наприклад, розбавляючись не канонічними квітами.

  Дитяча для дівчинки у модерністському стилі

  Для початку відзначимо, що подібне рішення сподобається швидше дівчинці-підлітку, яка переросла у ляльки Барбі та казки. Короткість, стриманість модерністського стилю створять універсальний простір, в який дитина зможе вписати власні захоплення чи захоплення. Однак навіть для маленьких дівчаток в сучасній кімнаті для дитини знайдеться багато цікавого, адже саме цей стиль найбільш підходить для неординарних рішень. Наприклад, фотошпалер з мультяшними персонами, колекцій фігурок, предметів оригінальних форм.

  Дитяча для дівчинки у стилі класицизму

  Що ще допоможе здійснити потаємні дівочі фантазії, як не стиль справжніх леді? Класика перетворить тривіальну кімнату для дитини на покої принцеси, в яких живуть персонажі улюблених творів.

  Досягти необхідного ефекту вдасться завдяки меблям з фігурними ніжками та візерунками, шторам з декоративними елементами з тканини, ліжку з балдахіном або витонченим декоративним мотивам в одязі. Подібний дизайн виховає витонченість, почуття прекрасного в дитині, з якими вона йтиме в подальшому.

  Дитяча для дівчинки у прованс стилі

  Зароджений у провінції Франції, французький кантрі створений для приємних та романтичних натур. Пастельна палітра, флористичні візерунки, легкі тканини, антикварні меблі – застосовуючи ці виразні засоби, у вас вдасться здійснити приємну атмосферу в кімнаті дитини, від якої невелика дівчинка гарантовано буде у захваті.

  Світла палітра кольорів трохи заспокоїть безмірно активних дітей. Ще один плюс стилю — обов’язкове застосування природних матеріалів, які не тільки не зашкодять здоров’ю дитини, а й прищеплять любов до природної краси.

  Дитяча для дівчинки на кшталт POP-ART

  Творчим та активним дівчаткам з яскравими інтересами обов’язково сподобається кімната дитини на кшталт POP-ART. Подібний простір може стати місцем для розвитку фантазії, а також реалізації оригінальних захоплень.

  В інтер’єрний дизайн можна вписати насичені, різні кольори, трохи еклектичні предмети, зображення з персонами коміксів або мультиплікаційних фільмів — кожен компонент буде доречно виглядати.

  Вибираємо палітру кольорів

  Дівчатка більш сприйнятливі до зовнішнього середовища, ніж хлопчики. Тому навіть певна палітра кольорів інтер’єру може впливати на їхній настрій та поведінку. Яскраві тони припустимі, все може залежати від характеру дитини, але найпоширенішими для житлового приміщення залишаються нейтральні відтінки.

  Рожева кімната дитини для дівчинки

  При думці про дитячу для дівчинки — відтінки рожевого першими спливають у голові як головне поєднання кольорів. І не дивує, адже цей варіант виглядає дуже ніжно, зворушливо і на власні очі показує вік, і ще стать мешканця приміщення.

  Але, вибираючи необхідний відтінок, постарайтеся остерігатися соковитих рожевих відтінків, якщо є можливість комбінуючи їх з нейтральним білим. Це дозволить уникнути звичайного дівочого характеру інтер’єру, адже абсолютно не всі сьогоднішні діти люблять звичайні речі.

  Бузкова кімната дитини для дівчинки

  Ситуація трохи схожа з житловою площею рожевого кольору, тільки собою є більш небанальною інтерпретацією «дівочого». Холодний відтінок сприятливо вплине на дитину та її розвиток. Подібне рішення дасть можливість вписати мотиви флористики у дизайн дитячої, застосовуючи різноманітні варіації бузкового.

  Зелена кімната дитини для дівчинки

  Під зеленим маються на увазі популярні сьогодні м’ятний, салатовий або оливковий відтінки. Це більш ахроматичний колір, який підійде як для хлопчика, так і для дівчинки, але, зрозуміло, вплине на дитину.

  Зелений асоціюється з природою, якої іноді бракує шумних мегаполісів. Поєднуючи його з пастельними тонами, можна створити правильний та свіжий інтер’єр.

  Біла кімната дитини для дівчинки

  У будь-якій кімнаті для дитини застосування білої не повинно обмежуватися лише таким кольором. Дівчинці стане сумно у стерильному просторі, а одноманітність палітри, тим більше на початковому етапі розвитку, може погіршити сприйняття колористики, перешкоджаючи пізнавальним прагненням чада.

  Білий послужить як універсальний фон для інших рішень, підкреслюючи і врівноважуючи їх.

  Бежева кімната дитини для дівчинки

  Ніжні кремові, горіхові відтінки чудово впишуться в стилістику стилю класик або провансу, створюючи шляхетний настрій у дитячій. Однак потрібно завжди пам’ятати і про те, що бежевий вважається монохромним, погано комбінується з рештою кольорів і виключно при ретельному плануванні може досягати необхідного ефекту. Натомість природні матеріали на подібному тлі виглядають дуже ідеально.

  Оздоблення та матеріали

  Більше, ніж на гарний вигляд, при обробці дитячої для дівчинки варто звернути власну увагу на матеріали, що застосовуються. Вибирайте гіпоалергенні, безпечні основи. Для рішучості – вимагайте документацію про якість у виробників.

  Поверхня підлоги повинна бути гладкою, але одночасно не слизькою, щоб дитина не впала під час активних ігор.

  Оздоблення в кімнаті для невеликої дівчинки має вибиратися з огляду на всі допустимі варіанти забруднень. Ламінат і паркет мають відмінні характерні властивості, тільки бруд, що проник у щілини, буде не просто видалити.

  Тому більшість дизайнерів пропонують мармолеум — сучасний, екологічний та міцний матеріал, що має високі художні параметри.

  Стіни

  На стіни в дитячій випадає чимало випробувань: їх розмальовують, дряпають, кидають у них предмети. Плюс до всього, швидкий ритм розвитку дитини має на увазі швидку трансформацію інтер’єру.

  На превеликий жаль, технології будівництва поки що не можуть запропонувати чудове рішення для стінового оздоблення. Можна підбирати недорогі, звичайні у застосуванні матеріали, ось тільки вони не завжди відрізняються екологічністю.

  У кімнаті дитини прекрасним варіантом залишаються шпалери — дешеві, але недовговічні паперові, безпечні рідкі, якісні еко-шпалери та барвисті фотографічні шпалери. А ось вінілові можуть зашкодити здоров’ю малюка.

  Стеля

  Найоптимальніша стеля — з цементною штукатуркою для стартових робіт, оброблена ґрунтувальною сумішшю і пофарбована білою водоемульсійною фарбою на основі поліакрилату.

  Більшість батьків люблять прикрашати кімнатний інтер’єр малюнками у вигляді зоряного чи хмарного неба. Але подібне рішення підійде не для всіх дітей: деякі можуть відволікатися і виходячи з цього погано спати. Рівна стеля білого кольору з цікавою люстрою виглядає просто, але водночас ідеально.

  Як підібрати дитячі меблі?

  Наповнення кімнати для дітей меблями — серйозний етап дизайну. Модельний вибір залежить від віку дитини. Зрозуміло, що для новонародженої буде достатньо зручного ліжечка. Але буквально через кілька років їй знадобиться більше «інструментів» для задоволення потреб.

  Дитині буде цікаво вчитися та відпочивати з універсальним гарнітуром, який нагадує окремий дитячий світ, що включає ящики, ліжка на другому рівні та затишне місце для роботи.

  Деяким дівчаткам доведеться окремі, великі ліжка з м’якими подушками і ніжною білизною для ліжка. Цей варіант незамінний для класики, а також провансу.

  Так як дітям важко концентрувати увагу на навчанні — ідеально, якщо місце для роботи стане більш стриманим та не нагромадженим сторонніми предметами.

  Місця де можна зберігати речі повинні бути дуже зручні для дитини — щоб вона діставала потрібні та важливі речі та вчилася складати їх на місце. А ось вибір ігрових меблів занадто індивідуальний, як і предметів, пов’язаних із захопленнями. Постарайтеся тільки, щоб деталі, що купуються, вписалися у вже створений дизайн.

  Дизайн маленької дитячої для дівчинки

  Якщо в молодому віці невеликі розміри кімнати не викликають великих труднощів, то при майбутньому наповненні простору розміри почнуть лімітувати свободу дизайну. Доведеться додатково думати про те, як розмістити все, що необхідно, при цьому зберігши почуття простору.

  Відразу зазначимо, що стиль у тематиці класицизму точно не увійде до приміщення з невеликою площею. А ось сучасний – здатний вигідно обіграти недоліки маленької дитячої для дівчинки. Якщо наприклад віддавати перевагу комплексним меблям, у яких багато функцій у кілька рівнів, замість деяких важких предметів, то залишається просторе місце для пересування та ігор.

  Зорово збільшити простір допоможуть також деякі прийоми. По-перше, вибирайте світлу палітру кольорів, не перенасичену візерунками. Друге, не забувайте вписати одне або два дзеркала на весь зріст. Третє, підберіть легкі ненав’язливі штори, які не будуть перешкодою для проникнення денного світла.

  Оформлення кімнати для дітей для дівчинки

  Оформлення дитячої для дівчинки – радість не тільки для дитини, а й для батьків. Деякі інтер’єри виглядають, ніби будинки з казок; інші — як майстерня для невеликого генія. Які ще варіанти дизайну існують? Дивіться у нашій добірці фотографій. Гарного перегляду!

  Джерело: trizio.ru

  Кімната дитини для Дівчинки: 92 фото (справжні) та 4 дизайнерські ідеї

  Я опишу підхід та принципи дизайну дитячої для дівчинки – дам розуміння.

  Для дівчинки кімнатний дизайн це не просто гарний інтер’єр, це основний фактор формування смаку та почуття естетики в перспективі, відповідальність за який зараз несуть батьки.

  Підхід до дизайну

  Яка в нас взагалі ціль? Ось 4 ідеї, які відрізняють круту та правильно спроектовану дитячу для дівчинки від звичайної:

  1. Небанальний дизайн з різноманітними кольорами, проте при цьому комбінуючими між собою. Такий, щоб і дитині подобався і дорослому.
  2. Не треба робити заново ремонт із віком. Читайте та погляньте на фото кімнати дівчинки-підлітка, щоб від самого початку проводити ремонт, який легко трансформується в міру дорослішання.
  3. Дає простір для модифікації. Якщо дівчинка захоче навішувати власні малюнки, наклейки та плакати, розставити іграшки тощо.д., це має чудово входити.
  4. Терпить хвилювання. Кімната має виглядати припустимо не лише при чудовому стані.

  Ось фото ідеально оформленої кімнати для дівчинки (про кольори ще один пункт):

  Кімната має бути комфортною власне для того, хто в ній живе. Навіть у молодому віці, коли діти навіть слово дизайн ще не знають, вони тягнуться щось навколо себе поміняти. Спочатку це будуть малюнки на об’ємних шпалерах, потім плакати улюблених виконавців на поверхні стін. Можна схитрувати, давши дитині ілюзію самостійної зміни дитячої, залишивши можливості для бюджетної модернізації на протязі певного часу.

  Загальний підхід до кімнатного дизайну для дівчинки — спокійне нейтральне оздоблення та меблі, яскраві кольори, наголоси та загальний настрій через аксесуари, текстиль, постери — все, що легко додати або прибрати, що можна доручити дитині не переживаючи за єдиний дизайн. Такий підхід дасть можливість легко підлаштовувати кімнату під вік дівчинки, а смаки від віку залежать ну досить сильно.

  Кольори в кімнаті дитини для дівчинки

  Обов’язково читайте про правила колірного рішення в інтер’єрі — там і про коло, яке було на фото вище, і про те, як взагалі вибираються кольори в інтер’єрах.

  Це важливо для правильного формування смаку з дитячих часів. Навіть у наш час немає конкретної думки, але дуже схоже, що відчуття смаку можна створити, буде чудово, якщо ви допоможете власної дочки з цим.

  Ви можете взяти скільки завгодно різноманітних кольорів, але вибирайте пастельні спокійні тони і не займайте ними пристойну площу.

  Дитині там жити, а не 1 раз подивитися на картинку. Важливо, щоб дівчинка могла відпочити і розслабитися.

  Яскраві токсичні кольори гарні тільки в ранньому дитинстві, коли дітям просто подобається все яскраве. Потім вони швидко втрачають актуальність . Не потрібно думати, що менш барвисті кольори зроблять кімнату сірою або нудною, яскравість можна доповнити предметами, килимами, картинками, фотографіями, іграшками, зрештою.

  Так, наприклад, робиться дизайн у скандинавському стилі — познайомтеся. Він крутий, актуальний, недорогий.

  Зовсім не рожевим єдиним виконуються дизайни дитячих для дівчаток. Хоча з погляду психології в цьому має сенс – рожевий заспокоює та дає відчуття захищеності. Але майте на увазі, що рожевий буває різний, просто порівняйте:

  На першому певний перебір і з кількістю і яскравістю — дитині теж необхідно відпочивати. А пастельний рожевий на другий дитячій сприймається комфортно і ніжно.

  Забудьте про небезпечний рожевий, вибирайте ніжний блідо-рожевий колір. Він досить стильний, не втрачає актуальності з віком.

  Ну або якщо хочеться власне яскраво-рожевий колір, застосуйте його точково і в аксесуарах:

  Навіть пастельний рожевий не варто застосовувати в обробці:

  Інші хороші кольори для дівчаток:

  • Фіолетовий
  • Кремовий
  • Помаранчевий
  • Зелений
  • Комбінування білого із золотом та сріблом

  Задумані кольори краще виконувати НЕ через меблі. Зараз зрозуміло можна заламінувати ДСП у будь-який колір, але виглядати подібні меблі будуть власне дитячими. Коштує вона дорого і через пару років доведеться її повністю міняти. Ідеальний меблевий колір у кімнаті для дівчинки — білий.

  Меблі для дівчинки

  За кольором з’ясували — білий або інші базові кольори, щоб протягом певного часу дитина їх не переросла. Необхідно замислитись також про безпеку меблів. Практичність детально розбирав у матеріалі про дизайн кімнати для дітей.

  Головне місце в кімнаті дівчинки займає ліжко, оскільки, на відміну від хлопчиків, які найчастіше грають на підлозі, дівчатка люблять грати саме на ліжку. Тут вони розмовляють телефоном, секретуються з подругами, читають книжки, розчісують лялькам волосся або дуже хочуть. Тому що більше ліжко, то краще.

  Існує багато готових гарнітурів з двоярусним ліжком, де на 1-му рівні шафа, стіл або диван — прикольна опція. Більшість таких варіантів можете оцінити статті про кімнату для двох дівчаток.

  Багато що можете отримати з постів про невелику спальну кімнату та кімнату для підлітка — інтер’єр теж будується навколо ліжка.

  Крім ліжка потрібні шафи для того, щоб зберігати речі, книжкові полиці, письмовий стіл. Якщо дівчинка невелика, то вдалим придбанням стане невеликий столик для мистецтва, настілок чи лялькових чаювання.

  Щоб дитина з дитячих часів звикала до порядку, необхідно обладнати кімнату місцями для зберігання іграшок, наприклад спеціалізовані кошики, ящики або шафи. Дивно було б закликати дитину до порядку, не забезпечивши можливістю підтримувати цей порядок.

  Зазвичай дівчатка посидючіші, ніж хлопчики, але й для дівчаток буває корисно рознести ігрову зону і для навчання подалі один від одного. Ідеально коли їх поділяє місце для сну.

  Тематичне оформлення дитячої

  Оформлення кімнати для дітей для принцеси

  Якщо придивитися до коханої героїні з казок, то ідея кімнатного оформлення прийде сама. Приміром, морська принцеса Аріель наштовхне на думку про морський дизайн у блакитних і зелених відтінках, принцеса Жасмин надихне арабські мотиви, а Попелюшка або Белль викликають асоціації із замковою розкішшю.

  Подаруйте своїй дочці інтер’єр на кшталт її улюблених мультиків.

  Кімната для Барбі

  Я рішуче не раджу такий стиль. Він дуже небезпечний та обмежений, може призвести до однобокої появи світосприйняття. А завдання будь-яких батьків дати дитині сформуватися як повноцінної особистості. Має на увазі багато рожевого, особливо яскравого і зухвалого. З декорів малюнки чи деталі одягу, стрази, інші елементи гламуру. Багато яскравого та різного текстилю.

  Кімната дитини у стилі класицизму

  Цікавий підхід, коли чарівний стиль подається не мультяшними персонами, а звичайним класичним дизайнерським стилем. Підійде для різного віку, не докучає, вважається єдиним стилем для дитячої, який подобається і дорослим, і дітям.З недоліків велика ціна. А якщо дитина ще маленька — може зашкодити.

  Лісова казка

  Натуральні відтінки: зелений, коричневий, синій. Меблі з натурального дерева, або імітування чим ближче до справжнього дерева, тим краще. Стіни можна красиво оформити фотографічними шпалерами з натуральними краєвидами або малюнками. На підлогу покласти зелений килим трав’яного кольору. Приміщення зробити жвавіше допоможуть казкові феї та ельфи, приклеєні на поверхню стін, розписані меблі, квіти.

  Тема мультиків

  Усі діти люблять мультфільми (і не лише діти). Дуже легко додати до кімнати улюблених героїв, зробивши життя дівчинки трохи яскравішим.

  Кімнатний дизайн для дівчинки у будь-якому віці

  Кімната дитини для дівчинки 3-5 років

  У такому віці дівчаткам подобається просто все яскравіше і чим яскравіше, тим краще. Але не забувайте, що вони пройдуть цей вік досить швидко, а повністю робити заново. Застосовуємо стару тактику — нейтральні оздоблення та меблі, яскраві іграшки та аксесуари.

  Діти люблять ігри на підлозі, тому покриття має бути теплим, м’яким і дуже легко підкорятися догляду. Для зони для ігор необхідно залишити більше простору, не захаращеного непотрібними предметами.

  У кімнаті маленької дівчинки не повинно бути килимів з великим ворсом, важких штор та перебору м’яких іграшок. Дані предмети накопичують на поверхні пил, а в молодому віці заробляють хронічні респіраторні захворювання. Це не жорстка умова, просто не варто переборщувати з пилозбірниками.

  Кімната дитини для дівчинки 6+ років

  Вік початку школи. Облаштовуємо навчальну зону з робочим столом та полицями для книг. Маленьким модницям потрібна простора шафа для того, щоб зберігати речі, тому що їх буває дуже і дуже багато, адже крім щоденного одягу є форма для школи. Якщо вільного місця в кімнаті достатньо, то територію відпочинку можна обладнати для прийому гостей, поставивши м’який пуф, крісло або набір з маленького столу і стільців. Зона для зберігання іграшок також залишається необхідною.

  У такому віці дітей не відірвати від девайсів — вони буквально вростають у планшетні комп’ютери. Забороняти небажано, але радимо встановити з цього приводу правила.

  Кімната для дівчинки від 8 років

  Сильно відрізняється від кімнати маленької дівчинки. На зміну іграм та лялькам приходять нові захоплення, які не завжди розуміють та поділяють батьки. Це найсерйозніший момент у дорослішанні, від якого залежить чи сформуються дружні та конфіденційні відносини між дитиною та батьками.

  Рекомендую намагатися зрозуміти та почути своє чадо, не намагаючись виправляти її поведінку надто жорстко. У дизайні можна повністю доручити оформлення дівчинці, допомагаючи лише порадами. Це разом з тим і навчить деяку самостійність і звільнить вас від претензій і головного болю.

  Не треба бояться давати «керувати» дизайном самому мешканцю кімнати, це вчить відповідальності!

  У кімнаті, що подорослішала, не залишається місця мультяшним персонажам, лялькам або іграшкам. Хоча любов до м’яких іграшок може залишатися протягом тривалого часу і у дорослої дівчини.

  Дівчаткам у різному віці цікаво прикрашати світ навколо себе. Не позбавляйте задоволення взяти участь у виконанні дизайну власної кімнати.

  І вже повірте, навіть у тому випадку, якщо дочка, що подорослішала, захоче обвішати всю кімнату плакатами сторонніх вам виконавців, краще не чиніть опір. Можливо їй не так необхідні ці плакати, як необхідно трохи побунтувати, і ваш опір тільки зробить більше їх кількість! До того ж, навіть мазня може виглядати круто! Не вірите?

  Джерело: designwiki.ru

  Оформлення кімнати для дітей:

  ідеї та рекомендації щодо оформлення

  5.0 Оцінок: 3 (Ваша: )

  Приклеїти на поверхню стін шпалери рожевого кольору в квіточку недостатньо, щоб кімната стала схожою на дівочу. Ідеальна дитяча для невеликої леді має:

  • ? у собі поєднувати комфорт та абсолютно новий дизайн;
  • ? бути практичною;
  • ? подобатися самій дівчинці.

  Як не перевантажити приміщення деталями та створити дійсно затишну обстановку для проживання? Рекомендації, ідеї та багато фото для натхнення в даній публікації.

  Зміст:

  Рішення з кольором в інтер’єрі житлової зони для дівчинки

  Дитяча психіка дуже чутлива до квітів навколишнього світу. Не варто ставити досліди зі збудливістю людини, що росте, і заповнювати кімнату дуже невеликої дитини кричущими квітами. У всьому, що стосується кольору, повинен бути принцип розумності та балансу. Яскраві наголоси в зоні для ігор — добре, червона стеля над ліжком — погано.

  У якому кольорі має бути виконана ідеальна дитяча?

  У відтінках світлого кольору (бежевий, білий)

  Білий — супербаза, яку можна нескінченно змінити і заповнювати будь-якими акцентами. Може стати тлом для інших поєднань кольорів, врівноважуючи яскраві деталі та підкреслюючи їх. Повністю білим приміщення робити, зрозуміло, не слід — все ж таки дитяче, а не хірургічне відділення. У нерозбавленому вигляді цей колір ідеальний виключно для меблів або декору.

  Біле — це полотно, на якому ви створюєте колірні наголоси

  Стіни світлих квітів відбивають сонце і роблять природне освітлення яскравішим

  Інший світлий тон — бежевий. Він нейтральний, але не нудний; не віддає стерильністю, як білий. Чи не поглинає світло і не з’їдає кімнатний простір. Бежевий буває найрізноманітнішим — теплий і холодний, відтінку капучино, холодного піску, кориці, карамелі, арахісу і т.д.д. Найкращі комбінування: з рожевим, бузковим, лавандовим, блакитним, коричневим, сріблом, золотом.

  Холодний бежевий колір не дратує психіку малюка і допомагає заснути

  Відтінок «мокрий пісок» легко поєднувати з більшістю кольорів

  Такий бежевий колір має ніжний вигляд і асоціюється з молочною карамеллю

  Рожевий

  Рожевий — самий дівчачий з дівчачих квітів. Кімната у відтінках рожевого виглядає романтично і одразу заявляє про те, що тут живе справжня принцеса.

  Дехто вважає, що рожевий в інтер’єрі — кліше і асоціюється з дитячими пелюшками, але палітра такого кольору може бути різною. Попільно-рожевий прекрасний для того, щоб розміщувати на ньому інші наголоси, лососевий робить освітлення в кімнаті особливо теплим і живим, а ніжна троянда нагадує зефір і надає кімнаті легкості.

  До того ж рожевий ідеально комбінується з чорним

  Полуниця з вершками — невже цей колір можна назвати нудним і набридлим?

  Зелений

  Один з дуже природних відтінків, подарованих нам самою матінкою природою. Нервову істему заспокоює і допомагає розслабитися очам, а це означає підійде для особливо збудливих дітей, а також учнів початкової школи. Прекрасно комбінується з рожевим, причому вміє глушити навіть яскраву фуксію — колір приміщення залишається насиченим, але отримує баланс і наповнюється гармонією. У сучасних дизайнах кімнат для дівчаток популярні оливковий, м’ятний та салатовий відтінки.

  Олива виглядає багато і спокійно одночасно

  Трав’яні відтінки з жовтим підтоном корисні для очей

  Легкої зелені можна досягти через аксесуари — килим, штори, плед

  Блакитний

  Ще один відтінок, що створює атмосферу спокою. Дарма вважається, що це колір лише для хлопчиків. Дівчатка теж люблять ніжний блакитний відтінок за те, що той асоціюється з морем, небом та м’ятним морозивом. Якщо дочка мріє про блакитну кімнату, а консервативній мамі складно прийняти такий варіант – розбавте блакитний рожевими відтінками, додайте мережив та гарний пухнастий плед. Тепер обстановку складно буде назвати хлоп’ячою.

  Дзеркала, білі пуфи і хутряний килим на підлозі — це точно кімната дівчинки

  Розгляньте картинку і доведіть, що ця блакитна кімната належить дівчинці

  Відтінки затягнутого легкими хмарами неба — мрійливо і по-дівчачому

  Дизайн дитячої для дівчинки в залежності від інтер’єрного стилю

  Дуже великий страх, коли виконуєш ремонт без допомоги дизайнера, — перевантажити приміщення деталями, що не поєднуються. Як побудувати схему майбутнього інтер’єру, якщо ніколи раніше цього не робили? Вихід простий — визначитися зі стилем, вивчити його особливості та дотримуватися вимог підібраного шаблону.

  Традиційний

  З назви можна зрозуміти, що такий стиль — звичайний, що закріпився раніше за всіх інших. Існує неправильна думка, що класика — це обов’язково розкіш, ліплення із позолоченням та камін авторського кування. Насправді ж класицизм орієнтується на традиції, екологічність, смак і доцільність.

  Аксесуари та меблі в традиційній дитячій говорять не про багатство, а про впорядкованість. Їх розміщують навколо основного об’єкта — ліжка, наприклад. Інші предмети розставляються навколо. Іноді предмети перебувають у дзеркальному відображенні, що теж є характерним для класики.

  Природно, що головна координата у традиційній спальній кімнаті – ліжко

  Відмітні ознаки класичної обстановки — еко-матеріали та природні кольори в обробці та меблях. Тут багато дерева, справжніх тканин кремового, оливкового, молочного, шоколадного та винного відтінків. шпалерний принт: квітковий, клітинка, смужка, рослинні візерунки.

  Традиційне оформлення — це про комфорт, симетрію та смак, а не про розкіш

  Мінімалізм

  Поменше меблів, кольору та декору. Якнайбільше світла, повітря та простору. Гідний варіант для житлового приміщення «на виріст». Аскетичний інтер’єр без ведмежат-ромашок буде актуальним як для дошкільниці, так і для підлітка.

  Мінімалізм вимагає світлого кольору та любить максимум освітлення. З ним навіть малогабаритна кімната на півночі будинку виглядає світлою та просторою.

  Світла кімната, в якій легко забиратися. Це мінімалізм

  Облицювання стін тут виглядає зазвичай так: три стіни пофарбовані в нейтральний однотон, а четверта має графічний малюнок або обклеєна крейдовими шпалерами, на яких можна малювати. Головний колір — білий, розбавлений кремовим, бежевим, сіро-блакитним, пудрово-рожевим. Доречні сміливі наголоси червоного, чорного або охри. Меблі без різьблення та фільонок, з прямими або обтічними лініями, практичні, часто «трансформер».

  Чорні наголоси та точне планування – зручно, свіжо, практично

  Модерністський стиль

  Відважний і багатосюжетний стиль, він являє собою цілу систему напрямків: loft, hi-tech, кантрі, футур, техно, POP-ART та інші. Іноді до модерністичного стилю відносять і мінімалізм. Звідси і різноманітність матеріалів: дерево та пластик, шкіра та рослинне волокно, безпечне скло та метали.

  У подібного стилю важко визначити межі, назвати особливості меблів та оздоблення — дуже вже різноманітні його модифікації. Погляньте самі.

  Дитяча у стилі high-tech

  POP-ART — вибір сміливих та творчих дітей

  Екологічний стиль у дитячій — необроблене дерево та декор з вторинної сировини

  Прованс

  Французький прованс підкуповує власною провінційною безпосередністю та чарівністю. Кімната в подібному стилі виглядає дуже мило і жіночно, підійде як для невеликої дівчинки, так і для тінейджера. Відмінні атрибути: стіни у відтінках світлого кольору, стеля білого кольору, принт з квітковим малюнком, плетені кошики та серветки з в’язи, штучні меблі штучно зістарені з різьбленням і на вигнутих ніжках.

  Прованс не любить пластику та штучного текстилю — лише натуральне дерево, лляні та бавовняні тканини. Для стінового оздоблення підійдуть шпалери в квіточку, маленький рослинний принт або ніжно-рожеву смужку.

  Мила периферія — такий стиль підійде неквапливим дівчаткам-інтровертам

  Квіточки, рюші та рожевий колір — сільський шик по-французьки

  Скандинавський

  Сканді комфортний, простий і невибагливий стиль родом із Швеції. Підійде для різного віку. Як і прованс, він тісно пов’язаний з власним корінням і підтримує цей зв’язок у всьому — доборі матеріалів, принтах, аскетизмі. Комфортний нордичний сканді любить стриманість квітів, але не забуває про яскраві нюанси.

  Пофарбуйте стіни в спокійні бежеві, оливкові, лавандові тони або залиште їх білими, щоб потім прикрасити незвичайними плакатами, кольоровими поличками з асиметричними фігурками. Меблі виберіть зі справжнього дерева — масиву або ДСП, білого або чорного кольорів. І треба пам’ятати про візитні картки такого стилю — намет-вігвамі, паперову гірлянду та полиці будиночком.

  До того ж шведи люблять паперові люстри — об’ємні, повітряні

  Інша особливість сканді — принцип раціонального зберігання. Тому так популярні в ньому різні системи-контейнери, механізми ліжок і столів, що розсуваються. Сканді любить різнорівневе освітлення, так що без незвичайних стельових та торшерів навряд чи можна обійтися.

  Збирати дрібні іграшки та конструктор у контейнери легко навіть дворічці

  Shabby Chic

  Шеббі якщо перекласти з англійської означає «потертий». Кімната в подібному стилі обов’язково обставлена ​​хоча б парою зістарених штучно чи антикварних предметів. Вишукано потерті меблі замовте у дизайнера або зробіть самі — за допомогою техніки «кракле», шкірки чи сухого пензля.

  Комод і шафа немов перенеслися сюди прямо з вікторіанської епохи

  Головні кольори в Shabby Chic належать до нейтральної палітри: деревних, піскових та бежевих відтінків. Також підійдуть білий, приглушений жовтий, слабонасичений зелений, прозоро-блакитний або світло-сірий.

  Кімната в нюдових відтінках для невеликої англійської принцеси

  Щоб закінчити дизайн дитячої для дівчинки в стилі шеббі, заповніть його важкими портьєрами з принтом з квітковим малюнком, а над ліжком повісьте балдахін.

  Особливості поділу

  Розділити означає ділити кімнату на робочі зони: спальне місце, ігрову, навчальну та хобі-зону. Коли іграшки та книги мають власну секцію, вони не валяються в кутках і на ліжку. Поділ допомагає привчати дитину до порядку, а якщо в кімнаті живе двоє дітей, то у кожного виникає індивідуальний простір.

  Розділити кімнату можна звичайною шафою, перегородкою мобільного типу, стелажем або ширмою. Ще один варіант – визначити зони за допомогою декору – в ігровій покласти яскравий килим, а стінку навчальної зони пофарбувати в ахроматичний колір та повісити постери на шкільну тематику.

  Щоб діти не балувалися вночі, у кожного власна кольорова половина

  Місце для роботи відокремлено практичним стелажем

  Спланувати розташування частин, меблеву розстановку та колірні наголоси допоможе Інтер’єрний дизайн 3D. Це програма, щоб без сторонньої допомоги, без витрат на дизайнера, створити незвичайний інтер’єр у кімнаті різної площі.

  Переваги інтер’єрного дизайну 3D:

  • ? Інстинктивно зрозумілий інтерфейс російською.
  • ? Меблеві каталоги, техніки та оздоблення для розробки справжнього дизайну.
  • ? Можливість самостійно створити реальне планування з нуля.
  • ? Планування витрат — розрахунок детального кошторису прямо в програмі.

  Ось варіанти дизайнів, зроблені в інтер’єрному дизайні 3D. Завантажте та розархівуйте, щоб подивитися!

  №1. Новий дизайн кімнати для дівчинки школярки.

  Завантажити проект >>

  №2. Кімната для дівчинки-підлітка.

  Завантажити проект >>

  За якими основними принципами у них організовано поділ? Давайте розберемося.

  Спальна кімната

  Прекрасно, якщо це місце найзатишніше, віддалене від вікна. Якщо у сім’ї двоє дітей, доведеться організовувати місце для сну для будь-кого. Рішенням можуть стати двоярусні та ліжка-трансформери, що висуваються.

  А ви мріяли в ранньому віці спати на другому поверсі такого ліжка?

  Квадратних метрів вистачає, щоб не схилятися до ярусності? Розмістіть ліжка дзеркально — біля стін, що знаходяться навпроти, або до узголів’я.

  Дзеркальне планування – гідний варіант для близнюків

  Шафи

  Щоб у шафу поміщалося більше речей, удосконаліть її. Прикрутіть до внутрішніх бокових стін додаткові рейлінги та повісьте на них колготки для дітей або ще кілька вішалок з одягом.

  Якщо дає можливість висота шафи, вішалки нанизуйте «драбинкою» за допомогою спеціалізованих секційних блоків. Так замість 1-2 2-ух суконь у кожному ряді рейлінгу помістяться в 3-4 рази більше за комплекти одягу.

  Блоки такого типу знайдете за пару сотень карбованців на АліЕкспрес

  Складати речі горизонтальними чарками некомфортно — щоразу, коли доньки діставатимуть улюблений светр із середини «вежі», вся структура чарки розвалюватиметься. Навчіть дівчаток класти одяг вертикально за методом Кон Марі — в ящики які висуваються або коробки з картону. Підпишіть коробки та встановіть одного на одного, щоб застосовувати простір шафи по максимуму.

  Кон Марі (Марі Кондо) — винахідниця особливих технік прибирання та зберігання речей

  Ігрова

  Якщо дитина маленька, позначте зону для ігор килимком веселого забарвлення. Малюк буде проводити на підлозі багато часу — їй має бути м’яко та тепло.

  Малятко буде тут грати, малювати перші сонечки і ліпити пластилінових колобків, так що застосуйте немаркі меблі, які легко очистити.

  Подібний стіл та стільці легко відмивати. Ми перевіряли

  Заощаджуйте простір ігровий стелаж з відкритими осередками: помістіть на полицях іграшки, книги, коробки пазлів. Конструктор, фарби та одяг ляльок зберігайте у контейнерах, м’ячі та м’які іграшки – у текстильних чи дерев’яних кошиках.

  Стелажі та контейнери позбавлять підвіконня та підлогу від захаращення

  Більшість батьків зі збільшенням дитини переробляють цю кімнатну частину у спорт-сектор — ставлять шведську стінку, вішають канат, гімнастичні кільця.

  Повисіти на подібних перекладинах буде дуже класно і корисно!

  Для дівчинки-підлітка, якій вже не цікаві ляльки, замість ігрової оформіть б’юті-бар, помістіть дзеркало великогабаритне для танців або поставте будиночок вихованця.

  Розквітучій красуні точно сподобається така ідея

  Зона для роботи (навчальна)

  Знаходиться у найбільш освітленій частині житлового приміщення. Якщо товщина дозволяє стін, приберіть підвіконня та зробіть вмонтований у стінку стіл перед вікном. Зберігати підручники, зошити та письмові аксесуари не обов’язково в ящиках столу — застосуйте стінку. Повісьте додаткові полиці, поставте на них органайзери.

  Полиць не буває багато, не звалювати все в стіл

  Меблі, освітлення, декор

  Під час вибору меблів беріть до уваги вік дівчинки та важливий принцип кімнати для дітей – безпека. У кімнаті трирічки меблі не повинні бути дуже високі, щоб невеликі рученята могли дотягнутися до необхідної полиці без застосування стільця або підставки. Будь-які стелажі та шафи з поличками повинні бути прикріплені до поверхні стіни, щоб не перевернутися на невелику скелелазку.

  Навіть низький стелаж необхідно закріпити на стінці шурупами

  Що стосується освітлення, то краще, коли воно природне — найбільше світла буде в кімнаті зі східної та південно-східної сторони. Щоб сонечко не турбувало дитину в денний сон, обладнайте вікна рольшторами або жалюзі.

  Тканинні ролети легко замінять традиційні і не зберуть зайвого пилу

  Висвітлення недостатньо? Розподіліть джерела освітлення в кімнаті так, щоб світло заповнювало Все місце рівномірно. У стелі — основна люстра і світильники спрямованого світла, що розсіюють світло, над ліжком — нічник, над зоною для ігор — світильник для стін або сайдинги перфоровані, на столі для роботи школярки — лампа настільна.

  У кожній зоні власне освітлення, а центральне – регулюється

  Приємне світло має втішати, але не занурювати в сон

  Щоб закінчити оформлення кімнати для дітей, варто привнести декору. Під час вибору елементів повірте зі стилем, щоб не порушити спільної ідеї. Наприклад, чудовий варіант для спальної кімнати в дусі сканді — тайські ліхтарики-гірлянди, полиці які підвішуються у вигляді будиночка та постери з графічним принтом.

  Іноді такі гірлянди дівчата прикрашають улюбленими фотографіями

  Кімнаті в дусі бохо потрібен гарний килим з етнічним візерунком, плед грубої в’язки, ловці снів над місцем для сну, багато справжніх квітів та яскравих фарб.

  Підліткове ліжко в дусі бохо на другому ярусі-горищі

  Матеріали для оздоблення

  Основні вимоги до якості матеріалів у дитячу кімнату — бути екологічними та міцними. Шпалери, покриття для підлоги, клеючі та фарбувальні склади повинні пройти відповідну сертифікацію. Покриття повинні тримати багатогодинні стрибки, не отримувати борозен від того, що по них проїхали візком для ляльок, легко відмиватися, не випаровувати отруйних речовин.

  Для стін

  Стіни обклейте шпалерами, накрийте фарбою, обробіть тканиною чи структурною штукатуркою. Одну зі сторін пофарбуйте магнітним або грифельним складом — і тоді у малюка з’явиться ціла стінка, щоб малювати.

  Не навісна дошка для малювання, а просто крейдяні шпалери

  Для покриття для підлоги

  Чим покрити підлогу:

  • ? Пробкою — вона м’яка, тепла і оберігає плоскостопість. Побоюється вологи, проте пожежостійка і одна з найбільш екологічних.
  • ? Мармолеум. Це лінолеум на основі джуту. Простий у догляді, менш небезпечний для малюків, бюджетний. У парі з товстою підкладкою працює як шумоізоляція.
  • ? Кварц-вінілова плитка (ПВХ). Не стирається, просто мити, не ковзає, може повторити будь-яку текстуру, малюнок та колір. Це штучний матеріал, але гіпоалергенний та безпечний.

  Мармолеумова підлога з палітрою квітів а-ля «Аліса в Країні Чудес»

  По підлозі з пробки так приємно бігати босими ніжками. І не слизько!

  Кварц-вініл може повторити малюнок будь-якого матеріалу

  Кімнатний дизайн для різного віку

  Кімната дитини повинна змінюватися, щоб задовольняти її потреби на кожному кроці зростання — від народження до юності.

  0-5 років

  Основна вимога тут — безпека малюка і комфорт мами, тому що поки дитина на руках, жінці має бути зручно доглядати за нею. Підлога повинна відповідати для повзання і перших кроків, а на рівні зростання дитини не повинно бути небезпечних кутів з гострими кінцями та хитких предметів. Вікна мають бути обладнані системою захисту від падіння — замками-обмежувачами.

  Затишні меблі із закругленими кутами підійдуть для малюків до 3 років

  З 3-5 років будуть потрібні системи для зберігання численних іграшок, ліжечко якомога більше та ігрове місце. З’являться речі, що відображають інтереси малюка, що формуються, кімната почне купувати власне унікальне обличчя.

  Кімната такої малечі, а вже з характером

  А тут напевно живе дівчинка мрійлива та м’яка

  5-10 років

  П’ятирічці та дівчинці 6-7 років вперше знадобиться зручне місце для роботи. Не лише для навчання, а й для виконання творчих завдань. Нехай буде багато полиць, зручний стілець комп’ютерний та широка стільниця. Тут на початковий план виходить ергономічність, все має бути під рукою і не заважати пересуванням.

  Багато ящиків та органайзерів для порядку у справах та голові

  Окрім навчання, більшість дівчаток у 8-9 років люблять рукоділля, тому це чудовий період, коли можна разом створити hand-made аксесуари для її кімнати. Наприклад, гірлянду з рибок, як на фото вище.

  10-14 років

  Дівчинка в 10-11 років починає підбирати друзів, манеру мови та поведінки, цікавиться новими темами та спортом. Зміну інтересів можна передати і в інтер’єрі. Повісити над ліжком постери з фото улюбленої групи або публікаціями дочки з instagram, замінити шпалери рожевого кольору на більш «дорослі».

  Подібну кімнату точно захочеться показати подругам зі школи

  А ця кімната так і натякає «я вже не невелика, мам»

  14-17 років

  Період, коли дитина вже абсолютно не дитина, а так само і не дуже дорослий. У 15 років бажає стіни у чорному кольорі? Дозвольте. У 16 просить мереживний балдахін повісити над ліжком? Нехай вішає. Сама. Ви тільки допомагаєте.

  Екологічний спосіб підлітку висловити протест через колір

  Це період, коли вам потрібно не втручатися у проекти 17-річної дівчини зі своєю думкою. Не вказуйте і не розмовляйте мовою ультиматумів, а м’яко підказуйте та потримайте пензлик, доки дочка розмішує фарбу.

  Ідеї ​​для оформлення дитячої

  Нижче даємо ще кілька прикладів, як оригінально вирішувати звичайні завдання дизайнера — в декорі, плануванні та оздобленні.

  Сканді-постери власноруч

  Подобаються постери з Ікеї? Такі ж можна зробити вдома та дешевше. Пошукайте в інтернеті потрібний малюнок на запит «скандинавський стиль». Шукайте зображення великого дозволу, щоб під час друку якість не розчарувала.

  Роздрукуйте плакати у будь-якій поліграфії, придбайте рамки для фото зі склом.

  Створіть симетричний ряд із постерів 30 х 40 см або створіть виразну композицію з рамок різноманітного розміру та кольору.

  Від магазинних не відрізнити

  Асиметрична композиція зі сканді-постерів

  Меблі для малогабаритної кімнати

  Шафа-ліжко — вихід для випадків, коли кімнатка дуже мала, і ставити індивідуальне місце для сну просто некомфортно. Ліжко виїжджає з шафи за допомогою механізму підйому і вранці виїжджає назад, звільняючи до 4 кв.м.

  Мати вдома ліжко, що висувається, навіть крутіше, ніж спати на верхньому поверсі двоярусної

  Хитрі конструкції мають і комоди-трансформери, що перетворюються на столи, шафи, що змінюють наповнення і кількість полиць і т.д.д.

  Трансформуються меблі в дитячій в дусі New York

  Ламінат та пробка для стінового оздоблення

  Оригінальне рішення в оформленні для житлового приміщення для дівчаток від 12 років. Стінка з покриттям з пробки зберігає тепло, поглинає звук і несе в собі особливу природну естетику. Ламінат на поверхні стін виглядає незвичайно і стає акцентом кімнати — помістіть його за узголів’ям ліжка або телевізором.

  Бажаєте популярні та теплі стіни? Виберіть шпалери із пробки!

  Ламінат на підлозі та стіні застосуйте різних відтінків

  Висновок

  Яким би не був подальший інтер’єр, не забувайте, що мінімалістичний та адаптивний дизайн завжди можна доповнити, а ось позбутися перенасиченості вже важче. Це як пересолити суп — повернути бульйону придатність дуже важко. Беріть мінімум і додайте деталі потроху.

  На всіх стадіях дизайнерської розробки допоможе інтер’єрний дизайн 3D. Завантажуйте виконані проекти, змінюйте планування, підбирайте меблі одночасно з донькою: ви зможете взяти до уваги її побажання та чудово проведете час! Спробуйте!

  Джерело: interior3d.su

  Кімнатний дизайн для дівчинки-підлітка (65 фото)

  Усі батьки зустрічаються з моментом, коли їхня дитина стає старшою, а іграшки або шпалери рожевого кольору, уважно куплені при народженні малюка, втрачають актуальність. Починається поступове переосмислення кімнатного дизайну для дівчинки-підлітка, у процесі чого дорослі повинні, спираючись на смаки юної господині, створити практичний, зручний та стильний дизайн. Як це реалізувати — читайте у нашій публікації!

  Інтер’єрні специфіки

  Незважаючи на те, що темпи психологічного та фізичного розвитку у дітей можуть відрізнятися, класично під підлітковим періодом мають на увазі період з 12-13 до 16-18 років. Потроху виникають особистість, захоплення дитини, які мають відобразитися у його особистому просторі.

  Основна характерна риса в кімнатному оформленні для підлітка полягає не у застосовуваних предметах, а у підході. Якщо дитячу для немовляти ви організовували повністю на власний смак, то тут треба зважати на думку юної господині, якій у віці 12-15 років є про що сказати. Завдання батьків у даному випадку — направити мрії дитини у правильне русло, поєднуючи естетику та моду зі зручністю та функціональністю.

  Оскільки навіть у підлітковому періоді світовідчуття дітей продовжує формуватися, їхнє оточення відіграє виховну функцію, у зв’язку з чим має бути дуже приємним та зручним та затишним. Це лежить на плечах батьків, тоді як у компетенції дитини залишається впровадження декоративних елементів, які відповідають її смакам.

  Спальна кімната дівчинки-підлітка служить відразу для кількох цілей: відпочинок, навчання, захоплення та прийом гостей. І для будь-якого виду проведення часу має бути власна зона, навіть у тому випадку, якщо приміщення не пропонує безліч вільного місця.

  Підбираємо стильове рішення інтер’єру

  Сучасні дівчатка-підлітки не потребують помітного «дівчачого» інтер’єру, який у молодому віці допомагає дитині самоідентифікуватися. Якщо ви хочете виростити самостійну, цікаву та яскраву особистість, тоді потрібно буде відійти від концепції «замку принцеси», оформивши дитячу стильними та ще практичними предметами. Проте все може залежати від характеру мешканки. Принаймні застосування конкретного стилю у вигляді основи спростить основне завдання.

  Кімната для дівчинки-підлітка у модерністському стилі

  Простий, зручний, універсальний – модерністський стиль може стати чудовим варіантом для активної дівчини з безліччю захоплень. Він має на увазі невелику кількість елементів декору, які служать лише у вигляді прикрас. Замість них — меблі незвичайних форм, раціональна організація простору, плавність ліній та ще практичність.

  У такий кімнатний інтер’єр для дівчини-підлітка чудово підійде стінка з фотодруком або розписом, що сподобається юній господині. Стримана палітра кольорів з декількома яскравими наголосами не перенавантажить композицію, а дасть можливість зробити гармонійну атмосферу.

  Кімната для дівчинки-підлітка у прованс стилі

  Такий стиль, що прийшов до нас із французьких сіл, обов’язково сподобається творчим, зворушливим натурам.

  Характерними особливостями провансу в дизайні дитячої для дівчинки-підлітка вважаються: пастельна палітра з домінуючим білим кольором, застосування природних матеріалів (переважно дерева), вибілені меблі з ефектом старіння, а також мотиви на квіткову тему у вигляді декору.

  Кімната для дівчинки-підлітка у мінімалістичному стилі

  «Небагатослівний» з усіх рішень, мінімалізм підійде для доросліших дівчат, які оцінять лаконічну естетику стилю. Чудовий варіант для кімнат з невеликою площею, який не тільки заощадить дорогі кв.м., але навіть візуально збільшить простір.

  Варіантів кольорів у такому дизайні небагато, при цьому вони бувають монохромними чи контрастними. Меблі дуже часто модульні, трохи приземлені, закриті. Ще один плюс подібного варіанту — його легко можна доповнити рештою предметів за необхідності, але мінімалістичність це, зрозуміло, порушить.

  Кімната для дівчинки-підлітка у стилі high-tech

  Ще один стиль, що видозмінюється з появою підлітка. Комусь може здатися, що hi-tech підійде тільки хлопчикам, втім декому сучасним дівчаткам і, що дуже важливо, їхнім батькам подібне рішення теж буде до вподоби.

  При оформленні простору ви майже не обмежені у застосовуваних матеріалах. Практично кімната для дівчинки-підлітка в стилі high-tech має на увазі широке поле для фантазії, створюючи комфортні умови в приміщенні різної площі.

  Палітра кольорів має бути стриманою, а якщо є наявність яскравих відтінків обов’язково повинні бути ті, що їх врівноважують. Якщо ви хотіли презентувати дитині сучасний телевізор, комп’ютер або телескоп, то подібне місце чудово підходить для їхнього розміщення.

  Кімната для дівчинки-підлітка на кшталт POP-ART

  Яскраві творчі особи до 12 років напевно вже встигли почути про Енді Ворхола і створений ним напрям POP-ART. Давши волю фантазії, у подібному стилі легко можна оформити кімнату для дівчинки-підлітка, розвиваючи у ній почуття прекрасного.

  Батькам необхідно дізнатися, що для даного рішення зовсім не обов’язково купувати елітні меблі – ключовим елементом в інтер’єрі стане декор. Любительки коміксів можуть вигадати відповідні малюнки на стінці або вписати мультяшну атрибутику. Важливо дотриматися балансу між яскравими і приглушеними деталями, щоб дитяча залишалася не тільки місцем активності, а й відпочинку.

  Як вибрати меблі?

  На якій стилістиці ви б не зупинилися, до всіх меблів застосовується одне універсальне правило — вона повинна бути зручною для зростаючого тіла. Якщо в 11 років маленький стільчик та столик будуть якраз, то у 14 перебування за ними викличе деякі незручності. Переконайтеся, що дитині зручно дотягуватися до полиць, на яких розміщені речі гострої необхідності, а безсоння вночі не спричинене незручним ліжком.

  Як уже говорилося, для дівчинки-підлітка її кімната — це фортеця, в якій вона може займатися всіма справами, тільки якщо правильно створити простір для різних видів проведення часу. Класично, в приміщенні повинні бути розміщені ліжко, стіл для роботи, а також шафа. Однак для господарки доведеться передбачати і додаткові зони.

  Якщо простір дає можливість, краще купити невеликий диван, на якому дитина буде провести час з подругами. Молодіжний варіант — крісла-мішки різноманітних кольорів. У віці від 14 років можна подумати про придбання телевізора.

  У дівчинки-підлітка також з’явиться багато таємних речей, які вона захоче зберігати в таємних місцях. Переконайтеся, що в кімнаті є закриті та відкриті місця для зберігання, одне з яких має замок.

  Намагайтеся придбати предмети на виріст. Наприклад, стілець із змінною висотою або широке ліжко замість маленького. Діти у такому віці досить швидко ростуть.

  Декор та аксесуари

  Чи потрібно говорити, що з 13 років основною прикрасою більшості дівчаток стають постери улюблених гуртів? Якщо навіть ваша дитина не вважається фанатом поп-культури, заповнення спальні зображеннями, що відображають її смаки — неминучий етап дорослішання. Замість того щоб лімітувати його — підкажіть як дотриматися балансу між естетикою і гармонією.

  Загалом, декор кімнати для дівчинки-підлітка безпосередньо залежатиме від захоплень господині, а пов’язані з ними предмети піднімуться на місце старих іграшок. Але ваша дитина точно захопиться гірляндою на стінці, яка підійде в будь-яку стилістику. Потрібними та корисними виявляться ворсистий килим для підлоги і кілька фотографій сім’ї на столі.

  Кімнатний інтер’єр для двох дівчат-підлітків

  Незважаючи на те, що батьки все рідше заводять більше однієї дитини, все ще існують багатодітні сім’ї, для яких питання площі стає ключовим. Що зробити, якщо дівчаток дві, а кімната лише одна? Пару рекомендацій допоможуть вам створити простір!

  Зараз можна зустріти багато моделей меблевих наборів, які можуть застосовуватись декількома дітьми. Найуніверсальніший з них включає два ліжка на другому ярусі, під якими — місце для роботи, диван, а може і обидві області відразу. При цьому психологи не радять підбирати звичайні ліжка-горища — вони нібито викликають асоціації з тюремними або дитбудинку ліжками. Тим не менш, завжди потрібно орієнтуватися на побажання дівчаток.

  Якщо площа спальні дає можливість, зони для роботи краще розташувати в різних кутах кімнати — щоб дівчатка не відволікалися в ході виконання завдання додому. Незважаючи на спільне проживання, у них має залишитися невеликий індивідуальний простір.

  Як місця для зберігання можна застосовувати велику купейну шафу і кілька ящиків, наприклад, під ліжком. Але розділені сховища краще, тому що дівчатка можуть плутатися в речах або навіть починати з цього приводу сварки.

  Рекомендації для малогабаритних кімнат

  Буває так, що дитина в сім’ї одна, і кімната має, а невелика площа не дає можливість вільно розставити предмети. В даному випадку можна скористатися кількома хитрощами.

  Замість ліжка і столу, що окремо стоїть, застосуйте двоярусний комплекс з місцем для сну на другому поверсі. Він суттєво збереже місце. Якщо дівчинка часто приймає гостей, зупинитись краще на розкладному дивані.

  Власники великих "багатих" підвіконь можуть змінити їх у зручний стіл. Тільки переконайтеся, що сонце не зліпить дитину протягом дня.

  Замість сотні полиць та ящиків — купейна шафа з дверима із дзеркала. Вони не тільки візуально простір збільшують, але й позбавлять необхідності пошуку місця для справжнього дзеркала.

  Якщо навіть дівчинка дуже прагне прикрасити власну кімнату, спробуйте обійтися кількома картинами та фігурками, оскільки достаток деталей буде нагромаджувати дизайн. Ну і, зрозуміло, чим світліша палітра кольорів, і ще чим більше освітлювальних джерел – тим вільніше здасться невелика дитяча.

  Кімнатний дизайн для дівчинки-підлітка

  Сподіваємося, цей матеріал допоможе вам у такій складній справі, як кімнатне оформлення для дівчинки-підлітка. Набагато більше ідей ми зібрали для вас у нашій фотопідбірці. Хорошого перегляду та натхнення!

  Джерело: trizio.ru

  Оформлення кімнати для дітей для невеликої дівчинки та підлітка від 3-х до 16-ти років + 150 ФОТО Інтер’єрів, що запам’ятовуються

  Затишна, яскрава і максимально зручна – саме такою має бути дитяче приміщення дівчинки. Гармонійність та практичність інтер’єру – запорука спокою та комфорту вашої дитини. Плюс до всього, вона повинна бути зроблена відповідно до потреб і віку дитини. Також потрібно враховувати його індивідуальні побажання щодо створення інтер’єру.

  Зміст:

  Оформлення: особливості втілень

  Оформляючи дитячу, необхідно врахувати, що як мінімум раз на кілька років доведеться вносити зміни, оскільки дитина росте.

  Рожева мрія будь-якої дівчинки — гарна кімната

  За деякої багатофункціональності зробленого інтер’єру, вносити зміни, доповнення буде досить легко.

  Крім можливості вносити коригування в обстановку, інтер’єр дитячої для дівчинки повинен підходити її смакам та побажанням.

  Враховуємо смаки та побажання дитини

  Індивідуальний простір у дитячому віці накладає відбиток на становлення характеру, формування світовідчуття та смаку.

  Для гарного інтер’єру важливим є зважений вибір кожного з предметів. Все в кімнаті має бути збалансовано, зручно, безпечно.

  Робимо все ідеально та збалансовано

  Дитина повинна мати легкий доступ до іграшок, книжок, функціональні меблі, розставлені з виділенням практичних зон.

  Подібний підхід виховає в дитині самодостатність, дозволить самій розставляти іграшки, утримувати речі в порядку.

  Стиль

  Вибір стильового оформлення дитячої – важливий аспект, що задає тон створюваному інтер’єру. Бажано, але не обов’язково, щоб він був той самий, що в інших домашніх приміщень.

  Особливо важливо вибрати стиль і триматися його в усьому

  Кімната дитини – це весь світ. Не страшно, якщо деякі деталі не підійдуть чіткій спрямованості стилю.

  Основне – щоб кімната подобалася дитині. Зараз кімната дівчинки зовсім не завжди повинна бути спрямована на відтінок рожевого в інтер’єрі та пристойну кількість ляльок.

  Традиційний

  Маленькій леді сподобається стиль справжніх принцес. Чим виділяється дитяча у стилі класицизму в порівнянні з іншими?

  Звичайний варіант оформлення

  Вона схожа на кімнату дорослих. Тут освітлення дає справжнісінька підвісна люстра в класичному стилі, оформлення стін – в одному тоні або непомітний малюнок.

  Великі кулі на поверхні стелі виглядають досить ефектно

  Класика інтер’єру підкреслюється благородною палітрою кольорів без зайвої яскравості, плавністю ліній, меблями з фігурними ніжками, строгим оздобленням.

  Меблевий колір – у природних м’яких кольорах. Від білого, молочного до благородного каштанового.

  Тут можуть бути різні відтінки

  До відмінних елементів класики можна віднести:

  • ліжковий балдахін;
  • декоративні елементи із тканини;
  • простеження класики навіть у аксесуарах;
  • стриманість інтер’єру конкретній гамі кольорів.

  Якщо стриманий, дуже витончений, красивий інтер’єр сподобається дитині, дитині легко буде виростити в собі витонченість, почуття прекрасного.

  Закладаємо почуття прекрасного з дитячих часів

  Цей стиль буде однаково гарний як для невеликої дівчинки, так і для підлітка.

  Сучасний: універсальний простір

  Короткість, характерна для модерністського стилю, дасть змогу створити універсальний простір. Сучасний інтер’єр дає свободу використовувати в оформленні незвичайні деталі.

  Цікава люстра може лише виділити підібраний стиль

  Люстра оригінальної форми, «чарівний» декоративний елемент із тканини із завитками, зірками та оригінальне комбінування відтінків в оформленні повинні поєднуватися між собою.

  Якщо у дитини є захоплення, то стиль кімнати дасть можливість виділити смаки дівчинки та її оригінальність.

  Оригінальність та особливість будь-якої кімнати власна

  Фотографічні шпалери можна підібрати з улюбленими книжковими чи персонажами з мультфільму, визначити місце для асортименту лялечок чи фігурок.

  Горошок у всьому, навіть у рамках!

  POP-ART: для активних та енергійних

  Для дівчаток динамічних і активних, які мають багато захоплень і вміють тішитися кожному дню, чудово підходить дитяча в дусі POP-ART.

  Дитина повинна почуватися зручно у власній кімнаті

  Подібна кімната стане стимулом для розвитку фантазії, мистецтва, реалізації незвичайних ідей.

  барвисті та світлі відтінки, сміливі комбінування кольорів у комбінуванні з еклектикою зроблять інтер’єр дитячим енергійним, мобільним, модним.

  Яскраві наголоси з модним червоним

  У подібній кімнаті фактично кожен предмет буде органічний. Підліток зможе навісити на стінки постери з коміксами, дівчинка молодша – з персонами мультиків.

  Яскраві іграшки в дусі POP-ART легко можуть бути поруч із оригінальними предметами, незвичайними меблевими предметами.

  Доповнюйте кімнату різноманітними предметами та декоруванням

  Весела кімната припаде до душі йогозі, яка ні хвилини не сидить спокійно.

  Прованс для романтичних дівчаток

  Беручи власний початок на Французькому півдні, французький кантрі увібрав у себе сонце Середземного моря, фарби в яскравому кольорі природи, простоту життя сільської провінційної Європи.

  Палітра кольорів провансу – м’яка та натуральна:

  • оливковий;
  • білий;
  • бежевий та молочний;
  • ніжно-блакитний;
  • лавандовий;
  • світлий рожевий;
  • м’ятний;
  • сіруваті тони;
  • блакитний.

  Усі фарби польових, квітів у саду можуть знайти власне місце у кімнатному інтер’єрі дівчинки, яка любить природу, казки, власні іграшки.

  Ненастирливий та гарний інтер’єр

  Візерунки квітів, легкі тканини, натуральні матеріали виконують інтер’єр дитячої приємним власної простої.

  Чудове комбінування кольорів та декору

  Тут можна повісити старий годинник на стінку, розкласти вишиті серветки, застелити ліжко покривалом з оборками, поставити горщики з квітами, поставити у вазу сухоцвіти.

  А іграшки знайдуть власний будинок у плетених кошиках, розставлених на полицях відкритого типу .

  Палітра кольорів: серйозний вибір

  Дівчатка більш ніж хлопчики, сприйнятливі до відтінків та гами кольорів кімнати, в якій живуть.

  Полиці і для книг, і для квітів, і для ляльок

  Вибір домінуючого кольору повинен залежати від характеру, характеру дитини, але кращими залишаються пастельні спокійні тони.

  Рожевий: дівочий та милий

  Класичним, звичайним вважається для житлового приміщення дівчинки власне рожевий колір. Він виконує у собі ніжність, спокій.

  Візерунки кольорів, ніжні відтінки в рожевій гамі створюють затишну атмосферу затишку та тепла.

  Рожевий інтер’єр — затишок та чудова обстановка

  Рожевий колір добре комбінується в кімнаті дитини з білою, світло-бежевою. Роблячи його опорним, можна покращити інтер’єр предметами із принтами з квітковим малюнком.

  Доповнюємо дизайн усіма можливими принтами

  Наприклад, завісами, вишитими красивими подушками і т.д.д.

  Бузковий: нетривіальний підхід

  Соковитий бузковий колір — дівочий, проте при цьому абсолютно не звичайний відтінок. Що відноситься до холодної гами квітів, він сподобається не кожній дівчинці.

  Бузковий — м’який, красивий та тихий відтінок

  Щоб кімната набула м’якості, бузковий дозволяється комбінувати з мотивами кольорів, провести експеримент із різними відтінками палітри.

  Синя кімната: ламаємо стереотипи

  У більшості випадків вважають, що блакитний, синій – це кольори для хлопчиків. Але все тут залежить від особистості самої дитини.

  Не варто думати, що блакитний виключно для хлопчиків

  Якщо дівчинці подобається ніжний блакитний відтінок, смугаста «моряцька» палітра кольору, то чому ж не оформити малюкові приміщення з перевагою колірного відтінку неба?

  Блакитний досить легко поєднується з іншими квітами

  Блакитний добре поєднується з білим та бежевим. До того ж він «дружить» зі смугастим і картатим візерунком, флористичними принтами та справжніми тканинами.

  Зелений: справжній та тихий

  Йдеться не просто про зелений, а про гаму відтінків, напівтонів, приємних оку. Нейтральний і тихий, зелений може стати тим фоном, на якому дитина створить свій власний простір.

  Цікаве здійснення різних кольорів в одній житловій зоні

  М’ятні, оливкові відтінки відносяться до природних. Вони добре комбінують з м’якою палітрою кольорів, створюючи приємний для життя дитини інтер’єр.

  Легкі м’ятні відтінки в кімнаті навіть дуже доречні

  У комбінуванні з рожевими елементами, м’ятний відтінок стає по-справжньому дівчачим, ніжним.

  Завдяки великим вікнам, нестачі світла точно не буде

  Як можна їх скомпонувати? Наприклад, меблі в ніжному зеленому відтінку комбінуються з бежевими поверхнями стін, рожевими предметами – лампою настільного типу, настінним годинником, яскравими палітурками книг на полицях відкритого типу, гарними подушками.

  Можна застосовувати багато подушок — це лише збагатить інтер’єр

  Білий: мінуси та плюси

  Для дитячої присутності білого кольору бажано, а часом і потрібно.

  Завжди чудовий білий колір

  Щоб дитяча дівчинка не виглядала при цьому неприродною, стерильною, білий слід поєднувати з іншими кольорами, встановлюючи наголоси та пожвавлюючи інтер’єр.

  Правильно розставляємо наголоси

  Білий – це функціональне тло для творчих втілень, рішень інтер’єру. У комбінуванні з рожевим, наприклад, він набуває зефірної м’якості та ніжності.

  Цей колір дуже багатофункціональний – він доречний як головна і для дуже невеликої дитини, і для дорослої дівчинки.

  Універсальне та традиційне оформлення

  Бежевий: кремова ніжність

  Будь-який відтінок бежевого може стати пусковою точкою у дизайнерській розробці прованського чи інтер’єру у класичному стилі дитячої.

  Будь-який колір виглядає красиво та ідеально

  Міксування бежевого з рештою кольорів іноді може бути утруднене через велику кількість його відтінків і напівтонів з відходом у сірий або коричневий.

  Трохи квітів та метеликів

  Оздоблення: особливості втілень

  Вибираючи матеріали для обробки для ремонту у дитячої дівчинки, слід краще віддавати чистим в екологічному плані матеріалам, у безпеці яких для здоров’я дитини слід бути впевненими.

  Перевагу віддаємо лише екологічним матеріалам

  Чи може стеля бути прекрасною

  Стельове оформлення в кімнаті дитини буває як дуже простою, так складною. Прекрасним варіантом з погляду гігієнічних вимог вважається штукатурка на основі цементу та подальше фарбування.

  Сірий колір важливо розбавляти світлими шторами та меблями

  А як же небо із зірками? Якщо дитина емоційна, часто відволікається, то краще підібрати чисто білого кольору. При такому виборі буде легко засипати.

  Стіни: попереду шпалери

  Тут важлива екологічність застосовуваних матеріалів. За популярністю матеріалу для обробки стін також попереду шпалери.

  Найбільш поширені для стін як зазвичай шпалери

  Палітра кольорів вибирається залежно від кімнатного дизайну. Перевагу віддавайте шпалерам з паперу, оскільки вініл при всій власній декоративності не найкраще застосовувати у дитячій.

  Застосування шпалер на паперовій основі трапляється дуже часто

  Крім шпалер на паперовій основі, можна розглянути такі варіанти:

  • фотографічні шпалери;
  • рідкі;
  • еко-шпалери.

  Стать: на що звертати власну увагу

  Підлогове покриття має відповідати багатьом вимогам:

  • Він не повинен ковзати.
  • Стійкість до зносу – теж вагома ознака.
  • Легкість догляду.

  Ах ці ведмедики! Ну куди ж без них

  Також актуальним є ламінат, пробка, лінолеум та паркет. Окрім них, стає дуже популярним нове сучасне покриття – мармолеум. Він недорогий, чудовий та екологічний.

  Меблі для дівчинки

  Цікавий, серйозний та цікавий момент при оформленні дитячих меблів – вибір меблів.

  Для будь-якого віку актуальні різні меблі

  Необхідні предмети вибираються виходячи з таких даних:

  • вік дитини;
  • кімнатний розмір;
  • інтер’єр приміщення;
  • дизайн усієї житлової площі;
  • екологічність матеріалів;
  • смаки дитини;
  • безпека та ін.

  Безпека та екологічність матеріалів

  Для новонародженої дитини буде достатньо ліжечка, пеленального столу або комода та крісла для дорослого.

  Коли дитина стає дорослішою, змінюються її потреби, виникають смаки, смаки.

  Готуйтеся до того, що іноді, з віком, знадобиться змінювати стиль та інтер’єр

  В даному випадку буде потрібно вже гарнітур, що дає можливість задовольняти всі потреби дівчинки, і включає меблеві предмети для: сну, відпочинку, шкільних занять.

  Ліжечко колиска не обов’язково може застосовуватися для зовсім невеликих дітей

  • ліжко;
  • шафа для одягу;
  • стіл, стілець для занять;
  • стелаж для іграшок, книжок;
  • безпека.

  Яскраво, стильно, модно та просто фантастично красиво

  Вибираючи меблевий набір, важливо взяти до уваги побажання самої дитини.

  Деяким дівчаткам, наприклад, хочеться мати окреме ліжко з балдахіном, іншим – щоб місце для сну розташовувалося на ярусі зверху.

  Непереоцінну роль необхідно віднести власне ліжка, на якому спить дитина

  Підбираємо досить ретельно

  Відповідно до віку дівчинки, місця для зберігання іграшок, книжок, інших речей повинні розташовуватися так, щоб користуватися ними було легко.

  Якщо доводиться доповнювати існуючий меблевий комплект новим предметом, підшукувати його слід дуже уважно, стежачи за тим, щоб за власним кольором, стилем, розміром він комбінувався з іншими меблями.

  Освітлення

  У дитячої дівчинки має бути багато освітлення. Місце для роботи бажано розташувати поряд із вікном. У кімнаті має бути як загальне, і локальне освітлення.

  Необхідно подбати про якісне освітлення

  Це – люстра в самому центрі, настільна лампа на столі, нічник, бра.

  Необхідні прилади освітлення вибираються з урахуванням віку дитини та дизайну. Важлива їхня безпека, стійкість конструкції.

  Кльовий інтер’єр для невеликої леді

  Малятко молодшого потішить нічник з намальованою феєю або рештою улюбленого персонажа. Для старшої дівчинки можна вибрати романтичний малюнок.

  Яскрава люстра у вигляді квітів у величезній кулі

  Облаштовувати кімнату для дитини краще із залученням її маленької мешканки та з урахуванням її побажань.

  ТОП-5 ідей для невеликої дитячої

  Білий колір візуально зробить більше кімнату

  Вертикально розташована смуга зробить стелі вище

  Сприятливий приклад освітлення

  Двоярусне ліжко для дівчинки

  Полиці для дитячої

  Дитяча для 2-ух дівчаток

  ВІДЕО: Інтер’єр у мінімалістському стилі у східній дитячій

  Оформлення кімнати для дітей для невеликої дівчинки та підлітка від 3-х до 16-ти років + 150 ФОТО Інтер’єрів, що запам’ятовуються

  Оформлення кімнати для дітей для невеликої дівчинки та підлітка від 3-х до 16-ти років + 150 ФОТО Інтер’єрів, що запам’ятовуються

  ГАЛЕРЕЯ: Дуже красиві інтер’єри у дитячу кімнату

  Індивідуальний простір у дитячому віці накладає відбиток на становлення характеру, формування світовідчуття та смаку. Особливо важливо формувати інтер’єр у кімнаті дитини, враховуючи побажання маленької принцеси. Якщо ви не погоджуєтесь з рейтингом статті, то просто поставте власні оцінки та аргументуйте їх у коментарях. Ваша думка особливо важлива для наших читачів. спасибі!

  Джерело: modernplace.ru