Сб. Ноя 27th, 2021
  75 Новорічних ідей як зробити новорічний вінок своїми руками

  Новорічні віночки власноруч

  Прикраси – це провісники свята

  Для передноворічного свята вінок стане чудовим декоративним елементом

  Вінки виробляють з чого завгодно

  Новорічний вінок – трохи історії

  У нашій країні прийнято робити вінок як новорічну декорацію. Але він має конкретну історію та символіку. Прийшла ця прикраса до нас із Європи, де вона вважається символом Різдва. І справжня назва йому «новорічний вінок». Вважають, що його відкриття ставитиметься до 1839 року, і приписується рукам Йоганна Хінріха Віхерна. Гамбурзький теолог, лютеранець виховував дітей із бідної родини. З настанням зими вони часто запитували у наставника, чи скоро настане Різдво (а за католицькими традиціями це 25 грудня). Щоб вихованці могли відраховувати дні до Різдва він змайстрував вінок із старого колеса, гілок із саду та атласних стрічок, і поставив у нього 24 маленькі червоні свічки та 4 великі білі. Повсякденно діти запалювали по одній свічці, а в неділю одночасно з невеликою підпалювали також велику білу свічку. Так 24 грудня на Святвечір було спалено останню свічку, що говорило про настання Різдва.

  Ця версія вважається найбільш відомою. Втім, існують відомості про стародавні німецькі поселення, де перед Різдвом виготовлялися такі вінки. Стародавні слов’яни виготовляли такі ж вінки з колосків, вішали на двері біля входу. Вони вважали його за оберег і дуже шанували. Але правильних даних про те, як виглядали ці вінки та яку символіку несли немає. За старих часів українські слов’яни, наприклад, застосовували як символ Різдва прикрасу дідух. Це сніп соломи, яких встановлювався у кутку будинку під іконою. Він вважався оберегом, символом багатства, благополуччя та збереження роду прадідів.

  У сучасних традиціях новорічний вінок втратив власну символічність і використовується як прикраса. Дуже часто для його виготовлення застосовують ялинові гілки, гостролист, омелу та пуансетію. Ці рослини уславилися власними здібностями залишатися всю зиму зеленими. Плюс до цього є забобони, які кажуть, якщо двоє закоханих поцілуються під вінком омели в різдвяну ніч, їхнє спільне життя буде сповнене щастя. Так, цю прикрасу вішають над дверима для входу або встановлюють на стіл для свята. В іншому варіанті дуже часто застосовують свічки, щоб запалити їх у новорічну чи різдвяну ніч.

  Загалом ця традиція характерна для держав заходу. Однак як прикрасу зустрічаємо її і в нашій країні. Тільки тут він не несе особливої ​​символіки, і роблять вінки не під Різдво, а для новорічної прикраси. Виглядають вони дуже гарно. Пропонуємо створити це диво.

  Новорічний вінок має власну історію та символіку

  Історій виникнення вінка існує декілька

  Єдині правила

  Хоча новорічний вінок пізнаваний у будь-якому вигляді, у різних країнах він має власну модифікацію. Так у Шотландії побачимо шматочки картатої тканини на виробі одночасно з ялиновими гілками. В американських прикрасах застосовуються червоні стрічки, що підтримує класичне для цієї країни новорічне комбінування червоного та зеленого. У Франції зустрінемо вінки із вплетенням сухоцвітів. А в нас застосовуються всі підручні засоби. Так ви можете побачити на дверях сусідів вінки з шкарпеток, краваток, мішури, і звичайно класичних гілок ялинки.

  Для кожної країни вінок має власну модифікацію

  Ціль у всіх вінків однакова, відрізняються лише модифікації

  Червоні стрічки застосовують у американських прикрасах

  Але незалежно від їх модифікацій, різдвяні вінки мають єдиний принцип створення. Розрізняються тільки застосовувані інструменти і матеріали, в більшості випадків можуть відрізнятися кількість етапів і принципи створення. Розділимо роботу на кілька етапів.

  Джерело: www.dizainvfoto.ru

  Новорічний вінок самостійно або як зробити новорічний вінок (понад 15 ідей)

  Доброго дня, дорогі читачі! Передноворічні дні опускають людину в метушню, адже стільки всього необхідно встигнути: розрахувати меню до свята, подбати про подарунки для близьких, придбати ялинку, прикрасити будинок, зайнятися приготуванням смачних страв і нарешті чудово сервірувати стіл для свята. Щоб передсвяткова метушня Вас не вимотала, необхідно всі підготовчі етапи виконувати вчасно, наприклад, декоративні деталі, що прикрашають, можна вибрати заздалегідь, а щось і зовсім можна зробити своїми руками… У цьому огляді будуть представлені варіанти святкових новорічних вінків, які легко можна зробити власноруч! Треба сказати, що традиція прикрашати інтер’єр святковими вінками запозичена жителями Росії у Держав заходу, де без озвученого аксесуара, святкування Різдва та Нового року виразно не обходиться!

  Новорічний вінок власноруч.

  Святкові вінки з ялинкових куль.

  Для відтворення такого вінка слід запастися: великим дротом, різнокаліберними ялинковими кулями та клейовим пістолетом.

  З дроту формуємо кільце, не з’єднуючи кінці, беремо кульки з дірочками для нитки і по черзі надягаємо їх на дріт, після цього за допомогою клейового пістолета відзначаємо кульки в необхідному розташуванні (кришки кульок можна ще обробити клеєм, щоб вони не зісковзували з виробу), в кінці скручуємо кінці дроту, прикрашаємо вінок стрічкою, мішурою або бантиком.

  Новорічний вінок своїми руками фото

  Новорічний вінок з пакетів з поліетилену.

  Для роботи знадобиться: клей, картон, ножиці, пакети з поліетилену, що просвічуються, яскрава стрічка або бант.

  Вирізаємо з картону кільце-основу, беремо пакетики — ріжемо на смуги шириною 7-8 см, після цього розрізаємо смугу, що вийшла, з обох сторін (залишаючи місце в самому центрі) на не широкі смуги (см. схему). Як тільки всі смуги будуть підготовлені, беремо картонну основу-кільце і присборивая нарізані смуги, приклеюємо їх до картонної основи, заодно формуючи пишність виробу.

  Схема показує яким має бути картонне кільце. На схемі показано нарізування паперу на смуги (у середині лист залишається цілим).

  Новорічний вінок із паперу.

  Вирізаємо з щільного кольорового паперу листочки-заготовки, а з картону кільце-основу, після цього за допомогою клею, кріпимо вирізане листя на картонній поверхні (листя клеїмо внахлест).

  Новорічний вінок власними руками з паперових троянд.

  Беремо нешироку смужку (5 см завширшки) відповідного за кольором паперу, згинаємо її як на схемі нижче, беремо зубочистку і накручуємо на неї смужку паперу у вигляді трояндочки. Також слід заготовити кілька «ріжків» із паперу іншого кольору, для цього беремо смужку паперу, скручуємо конус, зайве відрізаємо. Далі всі отримані заготовки приклеюємо за допомогою клейового пістолета до поверхні картонного кільця.

  Схема показує, що паперовий лист необхідно зігнути більш ніж надвоє.

  Вінок із подарункових бантиків.

  Купуємо достатню кількість різнокольорових бантиків, які потім приклеюємо до заздалегідь підготовленого картонного кільця.

  Святковий вінок із тонких прутиків-гілочок.

  Беремо гнучкі гілки дерев (наприклад — верби), переплітаємо їх разом, заодно формуючи вінок, забарвлюємо з балончика кулевізатора в оптимальний відтінок, доповнюємо бусами, стрічками, ланцюжками, бантами.

  Новорічний вінок своїми руками фото

  Простий вінок з паперу.

  Беремо широку смужку кольорового паперу, згинаємо надвоє, склеюємо, ріжемо на ненаскрізні смуги. Після цього розправляємо рельєфний виріб, що вийшов, і склеюємо у вигляді віночка. Додатково виріб можна красиво оформити паперовими бантами чи сердечками.

  Вінок із гудзиків.

  Вирізаємо з картону широку основу-кільце, на яку наклеюємо багато різнокаліберних гудзиків.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із старих краваток.

  Вирізаємо основу у вигляді кільця з картону, на яке наклеюємо за допомогою клейового пістолета кінці краваток. Після закінчення виріб можна доповнити тонкою краваткою, пов’язаною у вигляді бантика.

  Вінок із паперових ріжків.

  Беремо кольоровий папір, можна взяти щільні журнальні сторінки. Ріжемо папір на смуги, з яких формуємо конуси, які на завершальній стадії клеїмо на картонну основу-кільце.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із пробок від вина.

  Потрібно придбати пристойну кількість пробок від вина, які щільно стикуючи між собою приклеїти на основу, вирізану з фанери або досить щільного картону. В кінці виріб можна доповнити квітами у світлій палітрі, стрічками, бантами, гілочками ялинки.

  Вінок із шишок.

  Наклеюємо шишки на щільну основу картону і доповнюємо виріб невеликими яскравими ялинковими кульками.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із фотографій.

  Вибираєте підходящі за змістом фото і наклеюєте їх на картонне кільце, як на зображенні нижче.

  Новорічний вінок власноруч (відео):

  Новорічний вінок власними руками (відео):

  А тут представлені майстер-класи зі створення ялинкових іграшок (відео:)

  Також пропоную Вам прочитати наступні огляди, присвячені підготовці до Новорічних свят:

  Дорогі читачі, а Ви прикрашаєте будинок на Новий рік святковими вінками? Буду рада прочитати Ваші відгуки у коментарях! Друзі, не забувайте передплатити отримання новин з сайту «Домашній затишок».

  Джерело: uytvdome.ru

  Новорічний вінок власноруч. 12 майстер-класів з виготовлення вінків у побутових умовах

  Всім привіт! Продовжимо тему прикраси власної оселі напередодні свята Нового року. І зараз хочу запропонувати вам спробувати зробити рукоділок — вінок. Це досить яскравий виріб, який приверне увагу кожного гостя та створить справді атмосферу свята.

  А робиться такий виріб просто і легко, він не забирає багато часу, і при цьому в хід йдуть будь-які підручні матеріали та декоративні засоби. Тут дуже важливе — це навчитися робити каркас, тобто основу для новорічного вінка.

  Каркас можна і придбати, наприклад використовувати пінопластову форму або п’яльці, або зробити своїми руками з паперу, картону, дроту або тканини. Для декору чудово підійдуть наступне приладдя: мішура, дощик, тканина, іграшки на ялинку, шишки, гілки ялинки, вирізки з газет і листівок, стрічки тощо.п.

  Також пам’ятайте про те, що цей компонент дуже часто застосовується для декорування дверей, тому не забудьте і про варіант кріплення виробів.

  Прості круглі вінки сьогодні модно замінювати на унікальні форми, наприклад зірки і серця. Тому заздалегідь обміркуйте форму для власного виробу. Обов’язково слідкуйте і за тим, які аксесуари вибрати для прикраси такого виробу. Адже декорація має доповнювати весь ваш інтер’єр.

  Швидше можна приступати до читання сьогоднішнього випуску і тоді детально дізнаєтеся про те, як і з чого можна зробити вінки на Новий рік та Різдво.

  Крім дверей вінки можна важити на стінки та полиці.

  Як зробити новорічний вінок власними руками з мішури

  Зараз розповім вам як можна зробити подібний предмет, застосовуючи пресований картон та мішуру, та ще ялинкові кульки.

  Ще в подібних виробах декоративні елементи потрібно обов’язково поєднувати за кольорами, щоб вони не суперечили один одному, а навпаки, доповнювали.

  Вам потрібно буде:

  • мішура трьох відтінків;
  • пресований картон;
  • іграшки на ялинку та ін. прикраси;
  • скотч;
  • ножиці;
  • шнур.

  Процес виготовлення:

  1. З пресованого картону виріжте бублик потрібного розміру. Далі розташуйте на ньому іграшки на ялинку та інші прикраси в тій черговості, яка вам сподобається.

  2. Тепер зафіксуйте їх за допомогою скотчу.

  3. Далі беріть мішуру і зафіксуйте її кінець ззаду бублика скотчем.

  4. Закріпленою мішурою обмотайте виріб по колу.

  5. Потім обмотайте саме так виріб інший за кольором мішурою.

  6. І втретє обмотайте вінок мішурою іншого кольору. Можна востаннє застосовувати мішуру тонше. І не забудьте кінці мішури кріпити.

  7. Далі на свій смак прикрасьте виріб, наприклад обмотайте золотим шнурком або сріблястим дощем. Зафіксуйте петельку з плетеного шнура, щоб була можливість повісити вашу красу.

  Після того, як ви вмітимете робити каркас з картону, пропоную трохи ускладнити роботу і спробувати виконати основу з газети та тканини.

  Вам потрібно буде:

  • газети;
  • серветки для кухні;
  • зелена органза (за потреби);
  • ПВА клей чи гарячий клей;
  • мішура;
  • прикраси.

  Процес виготовлення:

  1. З аркушів газети скрутіть трубочку та зробіть кільце. Обмотайте його ще кількома аркушами, щоб воно стало міцним. Кінці газети можна склеїти клеєм.

  2. Тепер отримане кільце обмотайте білими паперовими серветками.

  3. Далі обмотайте органзою та зафіксуйте тканину клеєм.

  4. Після цього на основі зафіксуйте кінчик мішури і нею обмотайте все кільце по колу. Кінчик знову зафіксуйте.

  5. Задекоруйте ваш виріб на власний розсуд.

  А тепер варіанти готових робіт із застосуванням мішури.

  Новорічний вінок із гілок ялинки та шишок на двері

  Я дуже люблю, коли в виробах застосовуються натуральні матеріали, особливо шишки та гілочки ялинки. По-перше, виглядають подібні роботи завжди природно і дивовижно, а друге, хвойний запах від подібних виробів стоїть по всьому будинку.

  Тому давайте тепер спробуємо виконати вінок, застосовуючи шишки та гілки. А основу навчимося робити з пінопластової основи та тканини.

  Вам потрібно буде:

  • форма-основа з пап’є маше або пінополістиролу (або картонний бублик);
  • широка декоративна стрічка;
  • декоративні гілки з бусинками;
  • гілки ялинки з шишками;
  • велика штучна квітка (пуансеттія — «Новорічна зірка»);
  • шпильки, ножиці;
  • гарячий клей-пістолет.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть основу і на ній зафіксуйте декоративну стрічку з тильного боку за допомогою шпильки. Щільно оберніть основу.

  2. Як тільки ви повністю сховаєте основу, стрічку зафіксуйте шпилькою зсередини.

  3. Тепер підготуйте деталі для декору.

  4. Спочатку зафіксуйте гілки з бусинками.

  5. А потім ялинові гілки з шишками.

  6. Поверх гілочок приклейте квітку.

  Або ще один спосіб виготовлення основи з дроту.

  Вам потрібно буде:

  • дріт;
  • ялинові гілки;
  • міцна мотузка чорного кольору;
  • іграшки до нового року.

  Процес виготовлення:

  Спочатку змайструйте круглий каркас відповідного розміру з дроту. Потім сформуйте пишні пучки з гілок ялинки, а біля самої основи перев’яжіть їх чорною ниткою. Потім зафіксуйте підготовлені пучки на каркас. Далі прикрасьте ваше творіння, застосовуючи іграшки, бантики, стрічки. Прив’яжіть петельку.

  А ось детальний майстер-клас з виготовлення новорічного вінка із купленого каркасу.

  Вам потрібно буде:

  • готовий або рукоробний каркас (можна використовувати дерев’яні п’яльці);
  • мотузка або шпагат;
  • шишки;
  • різні прикраси;
  • пістолет для клею, ножиці.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть гілочки ялинки і починайте їх кріпити на каркасі у напрямку від себе з права. Гілки закріплюйте мотузкою, зав’язуючи на три вузли. При цьому нитка не обрізайте, а обмотайте через каркас і закріплюйте аналогічним способом усі інші гілки.

  2. А наприкінці мотузку зав’яжіть на вузлик і закріпіть гарячим клеєм. Зробіть петельку.

  3. Тепер розкладіть прикраси та перевірте їм місце на виробі. Приклейте декор. Все готово!

  І пропоную подивитись на фото зразки.

  Майстер-клас з виготовлення вінка з кульок

  А тепер цікавий спосіб створення аксесуарів із ялинкових куль. За основу візьмемо коло з пінополістиролу. Ви ж можете зробити каркас із вже варіантів, які розглянуті.

  Вам потрібно буде:

  • основа з пінополістиролу;
  • кулі для ялинки;
  • намисто;
  • стрічка;
  • фарби у балончику;
  • пістолет для клею.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть основу з пінополістиролу та накрийте її сірою фарбою. Просушіть виріб.

  2. Тепер усередині приклейте маленькі кульки за розмірами.

  3. А зовні, навпаки, більше.

  4. Далі приклейте невеликі кульки по всій основі. Зі стрічки зробіть петельку і зафіксуйте її з іншого боку.

  Кулі можна застосовувати різноманітні не тільки за розміром та кольором, але й різною текстурою (матові, глянсові, блискучі).

  Ще одна креативна ідейка. Може скористаєтеся власне їй.

  Вам потрібно буде:

  • дріт;
  • широка стрічка;
  • фабричні новорічні кулі;
  • пістолет для клею.

  Процес виготовлення:

  З дроту із металу зробіть круглий каркас. Потім на тяганину нанизуйте ялинкові кульки, при цьому приклейте їх із самого початку до металевих петельок. Готовий виріб прикрасьте стрічкою.

  Зразки готових декорацій цього разу не скидаю, тому що вони всі однакові.

  Робимо вінок на Новий рік із паперу

  І попереду у нас ще один спосіб створення виробів із звичайного паперу. Така творчість буде цікавою і для дітей, так що неминуче залучайте їх до процесу.

  До речі, бублик будемо робити з газетних трубочок.

  Вам потрібно буде:

  • газети;
  • ПВА клей;
  • ножиці;
  • пензлики;
  • водоемульсійна фарба на основі поліакрилату (біла);
  • папір для скрапбукінгу, кольоровий або папір для обгортання;
  • картинки на щільних листах (зі старих листівок, упаковок, коробок);
  • різні інші прикраси.

  Процес виготовлення:

  1. Газетні листи скрутіть у тонкі трубки. Кінці газети приклейте полівінілацетатним клеєм. Кількість газетних трубочок буде залежить від товщини вашого виробу.

  2. Тепер беріть будь-який круглий предмет і оберніть його трубочками кількома шарами. Усі трубки змащуйте клеєм. Коли ви викладете всі трубки, всю конструкцію змастіть полівінілацетатним клеєм і дайте добре висохнути.

  3. Після висушування зніміть заготовку з круглого предмета та потрібно пофарбувати основу фарбою білого кольору.

  4. Далі підготуйте прикраси. Їх можна особисто вирізати з кольорового або обгорткового паперу, застосовувати скрап прикраси або картинки зі старих листівок.

  5. Помістіть їх у виробі, а потім приклейте.

  6. Додатково виріб можна красиво оформити блискітками або намистинками.

  Тепер розповім і покажу, як зробити ось подібну красу з картону.

  Вам потрібно буде:

  • кольоровий папір, різнокольоровий картон або папір із візерунком;
  • картон (для основи);
  • скобозшивач;
  • ножиці.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть білий картон. Обведіть на ньому предмет у формі кола. Виріжте коло.

  2. Потім усередині обведіть предмет у формі кола, але вже з меншим діаметром.

  3. Виріжте серединку.

  4. З різнокольорового картону виріжте деталі у формі пелюсток.

  5. Скрутіть кожну пелюстку біля самої підстави.

  6. Починайте клеїти пелюстки до картонної основи.

  7. Приклеюйте деталі недалеко одна до одної, утворюючи гілочку.

  8. Таким чином заклейте всю основу.

  9. А в кінці приклейте стрічку-петельку.

  Як можна помітити, все дуже просто та легко. Підкинути ще ідей? Тоді ловіть!

  За основу для виробу можна взяти звичайну паперову тарілку. Вирізати внутрішнє коло та прикрасити.

  Як пошити вінок з фетру

  Крім звичайних та звичайних варіантів також можна і необхідно застосовувати фетр та тканину. При цьому основу-бублик ви можете пошити теж із тканини та наповнити її синтепоном. Або застосовувати каркаси з гілочок, паперу та інших матеріалів, а ось самі прикраси все ж таки пошити.

  Мені сподобався інший спосіб. Ділюсь з вами.

  Вам потрібно буде:

  • пінопластова основа;
  • пухнасті нитки зеленого кольору;
  • традиційні швейні нитки;
  • пістолет для клею;
  • фетр різноманітних кольорів;
  • ножиці;
  • тканина візерункова різноманітних кольорів;
  • крейда для тканини;
  • картонні трафарети фігурок: серце, сніговик, ялинка, дзвіночок та ін.;
  • синтепон;
  • деталі для прикраси: стрічки, гудзики.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть основу, закріпіть пухнасту нитку і акуратно, без проблисків, обмотайте заготівлю по всьому колу.

  2. Кінець нитки зафіксуйте клеєм, а ворсинки відстовбурчуйте вгору.

  3. Обведіть по трафарету на фетр серце великих розмірів, виріжте його (2 шт.).).

  4. На тканині обведіть серце невеликого розміру, також виріжте його (1 шт.).).

  5. Тепер невелике серце з тканини потрібно прикласти до великого серця з фетру та акуратно пришийте його.

  6. Поєднайте деталі великого серця, починайте зшивати між собою. Потім заповніть синтепоном та зшийте заготовки до кінця.

  7. Далі аналогічно зшийте будь-які статуетки. Це можуть бути сніговики, чоловічки, дзвіночки і т.д.п. Прикрасьте їх стрічками, бусинками, блискітками.

  8. Приклейте до пухнастої основи всі пошиті статуетки.

  9. Також зав’яжіть з атласних стрічок бантики та ними прикрасьте вироби.

  Або виберіть із таких робіт.

  І зрозуміло схеми, шаблони та викрійки для рукоділля.

  Новорічний вінок власноруч із вішалки. докладна інструкція

  Хочу поділитись ще однією цікавою ідеєю. За основу ми візьмемо звичайну металеву вішалку. Завдяки їй ваш каркас буде міцним і витримає навіть важкі атрибути, плюс петелька вже виявиться готовою. Так, вам не потрібно буде вигадувати, з чого її зробити і як її закріпити.

  Вам потрібно буде:

  • вішалка з товстої дроту;
  • цукерки (льодяники або желейки);
  • тасьма;
  • ножиці;
  • скотч двосторонній.

  Процес виготовлення:

  Вішалку розігніть і сформуйте з неї коло. У вас вийшов надійний каркас, а «вушко» – кріплення для підвісного виробу. Скочемо зафіксуйте тасьму на каркасі і по черзі прив’язуйте нею цукерки. Цукерки повинні повністю закрити весь дріт. Готовий виріб прикрасьте стрічкою.

  Також до вінка можна закріпити невеликі ножиці, щоб усі бажаючі могли відрізати цукерку та з’їсти її.

  А ось краса з куль. Також можна застосовувати мішури та пошиті статуетки.

  Відео добірка про те, які можна зробити вінки в побутових умовах із матеріалів, які завжди під рукою

  І в кінці ще спробуйте зробити ось такий солодкий виріб. Я думаю, аналогічна прикраса чудово підійде для прикраси кімнати для дітей.

  Вам потрібно буде:

  • гофрований картон;
  • два предмети у формі кола різного діаметра;
  • олівець;
  • ножиці;
  • клей;
  • водоемульсійна фарба на основі поліакрилату;
  • бинт;
  • скотч двосторонній;
  • поролон;
  • цукерки в блискучих обгортках.

  Процес виготовлення:

  1. Беріть картон та обведіть на ньому предмет у формі кола більшого розміру. Виріжте його.

  2. Потім усередині великого обведіть невелике коло. Ви також можете скористатися циркулем. Виріжте серединку.

  3. Зробіть ще точно аналогічну основу (повторіть п.1 і п.2). Приклейте дві деталі між собою.

  4. Далі пофарбуйте каркас фарбою білого кольору. Просушіть.

  5. Потім поріжте поролон на шматочки і заклейте ними каркас який вже готовий.

  6. Тепер щільно обмотайте основу бинтом.

  7. Далі підготуйте цукерки. Найкраще підійдуть трюфелі. На їх основу приклейте шматочки скотчу двостороннього.

  8. І потім заклейте цукерками весь каркас.

  9. Ну і в кінці заповніть порожні місця мішурою або намистом. Закріпіть їх на клейову суміш.

  І, як обіцяла, добірка найцікавіших і найоригінальніших ідей для вашого мистецтва.

  Тепер ви знаєте як і з чого можна зробити новорічні вінки з матеріалів, які завжди під рукою. Труднощів у подібній роботі точно не з’явиться, а процес принесе суцільне задоволення, результат же потішить око. Користуйтеся наведеною нижче пам’яткою і все вдасться!

  Джерело: karamellka.ru

  Новорічний вінок. Новорічний вінок

  З наближенням Нового року та Різдва душа сама собою наповнюється відчуттям свята. І нам усім так раптом хочеться поділитися з близькими власною радістю, створити святковий настрій у будинку та на робочому місці. І досить звичайний спосіб цього досягти – повісити на двері будинку новорічний вінок.

  Для такого вінка знадобляться живі кольори: троянди, хризантеми або будь-які з ваших коханих і хвойні гілки. Якщо музика не чужа вашому серцю, можна спробувати зробити такий вінок. З картону виріжте основу, оплетіть її тасьмою та приклейте конуси з нотного журналу. Дуже естетично виглядають і пахнуть вінки із сухих фруктів, цитрусових, прянощів та шишок з горіхами.

  Новорічний вінок та новорічний вінок

  Прикрашати будинок різдвяним та новорічним вінком – це досить естетичний звичай, який прийшов до нас із Європи. Ще недавно такі вінки виглядали в нашій країні досить екзотично. Однак зараз це абсолютно звичайний вид прикраси будинків у передріздвяні дні, який майструється з гілок ялинки і чотирьох свічок, кріпиться вертикально або ставиться на столі. За католицьким звичаєм першу свічку запалюють у першу неділю чотиритижневого посту — адвента, наступної неділі — другу і так далі.

  Цей неміцний віночок виконали з ялинкових іграшок та інею. Просто блиск. Для виробництва вінка можна застосовувати і штучні гілки ялинки, абсолютно не потрібно пригнічувати дерева. Чому тільки іграшки та сніговики, метелик на різдвяному вінку теж виглядає ідеально. Гілки горобини, сухоцвіти та сосновий лапник – ваш вінок буде най-най.

  Власною появою різдвяні вінки завдячують гамбурзькому лютеранському теологу Йоганну Хінріху Віхерну, який брав на виховання дітей із бідних сімей. У піст вони весь час питали, коли ж прийде Різдво. І для того, щоб дітям було легко відраховувати час до свята, Віхерн у другій половині 30-х років XIX століття на основі старого колеса зробив вінок, який прикрашали дев’ятнадцять малих червоних та чотири великі білі свічки. Повсякденно вранці у вінку запалювалася одна невелика свічка, а в неділю до них додавалася велика.

  Новорічний вінок із мармеладу

  Символіка різдвяних вінків виділяє кілька ключових значень. Спочатку додавання вогню та світла у вінках символізувало наростаюче очікування дня народження Ісуса Христа – світла світу. До всього додалося трактування у формі кола, символіки вінка, обумовленої ялиновою зеленню, додаткового значення набули кольору свічок та декоративних стрічок. Так різдвяні вінки та чотири свічки почали представляти зі значенням нашої планети та чотирьох сторін світу. Коло в більшості випадків вважають символом вічного життя, яке підносить Неділя, зелене забарвлення — втіленням самого життя, а свічки — світлом, що освітлює світ у Різдво. У різдвяних традиціях вінки прийнято прикрашати трьома свічками фіолетового та однією свічкою рожевого кольору, що відповідає літургічним квітам богослужіння в період адвенту. Рожева свічка запалюється на третій тиждень адвенту, коли неділя називається Gaudete, або Порадуйтеся!

  А такий яскравий віночок можна зробити з яскравих обрізків тканини. Під картинкою ви зможете знайти детальний майстер-клас.

  Новорічний вінок власноруч

  Зрозуміло, сьогодні можна практично скрізь придбати ці символічні вінки. Однак що буває краще, трепетніше і навіть величніше, як зробити новорічний вінок своїми руками та прикрасити їм власний передсвятковий будинок. У цьому буде приховано справжнє таїнство очікування дива, хоча, здається, це просто рукоділля, результатом якого стане новорічна іграшка, яких і так багато. Адже посту практично ніхто не дотримується, а вже ритуалу запалювання свічок дотримуються взагалі одиниці.

  Це штучна ялинка чи справжня? Я ось різниці не бачу, але зроблю вінок точно зі штучної, навіщо вбивати живе дерево? Ялицю постійно необхідно підрізати і очищати. а зі зрізаних гілочок і опалих шишок можна зробити такий чудовий вінок. Пухнастий, яскравий і в шалику, щоб не застудився під Новий рік — такий вінок буде на радість дітям. А ось цей ялиновий лапник точно з’явився після підрізування ялинки. І від сухих гілочок звільнилися (дерево нехай потішиться), і вінок сплели. Не обов’язково зрубати гарну блакитну ялинку заради тижня свята. На вінку мирно знаходяться по сусідству сова і чарівна квітка Різдва пуансеттія.

  Однак у процесі виготовлення цієї краси людина неусвідомлено переймається сакральністю дійства і на довершення роботи на повну силу переповнюється відчуттям торжества святості майбутньої події. Що стосується ступеня складності виготовлення вінка, то нічого складного в цьому немає. До того ж, не відмовляйте собі в радості одночасно з дітьми зайнятися спільною творчістю. А після визначення виду вінка та підготовки необхідних матеріалів можна без жодних сумнівів починати працювати.

  З краватки, пір’я, повітряних кульок, яких тільки вінків не буває!

  Отже, у вінку основне — основа, його база, яка утримуватиме прикрасу від розсипання. Основа робиться з будь-якого відповідного предмета. Традиційною базою вважається натуральна сировина у вигляді соломи, лозин, виноградної лози і навіть обідка дерев’яного колеса. На крайній кінець можна застосовувати дріт. Але насправді за основу вінка береться будь-який підручний матеріал. Так чудова основа вдасться зі змотаних і закріплених у вигляді кола проводів (наприклад, звичайного подовжувача). Підійде і відрізок шланга, товстий картон, який можна склеїти з декількох шарів тоншого, газети, стиснуті в джгути і зафіксовані тонким проводом, тканина у вигляді валика, який наповнений ватою або синтепоном, і тому такі матеріали.

  Традиційний хвойний вінок. А ось цей вінок-свічник заграє ніжним мерехтінням від полум’я свічки. Іграшки, намистини, горіхи та часник — відразу помітно, хазяйка в будинку.

  Щоб зробити новорічний вінок власними руками, доведеться запастися садовим дротом або мотузкою, ножицями або секатором, клеєм або рідкими цвяхами, а також прикрасою для вінка. Для класичного вінка потрібно ялиновий або сосновий лапник, який можна замінити гілкою туї або падуба. Можна ще зробити вінок, який стане окрасою «на віки», якщо скористатися штучними гілками ялинки, а потім іноді міняти декор. До речі, прикрашати вінок не лише можна природними новорічними прикрасами, а й усім, що може порадити вам вашу уяву. Наприклад — сухоцвітами, шишками, ягодами, фруктами, овочами, корицею в паличках, спеціями, шкіркою від цитрусових, зрізаною у вигляді спіралі, кайєнським перцем, мандаринами, яблуками, штучними і справжніми квітами, цукерками, солодощами, різдвяними солодощами. іграшками, декоративною тасьмою, бусинами та стрічками. Також будуть потрібні в роботі традиційні пензлики та фарби, сріблясті та золотаві спреї та штучний сніжок.

  Такий вінок зі стрічок може зробити навіть дитина під маминим та татовим керівництвом. За основу беріть кільце з дроту і щедро прикрасьте його бантами зі стрічок. Хто б подумав, що вінок з м’ятних льодяників можна зробити зі звичайної вішалки з хімчистки. У магазині для роботи зробленої руками продаються дуже м’які заготівлі для вінка, вам залишається лише придбати червону повсть і вирізати з нього одного і того ж розміру кружки. З повстяних кружечків і невидимок формуємо квіточки і щедро прикрашаємо наш вінок. У вас завалялися старі п’яльця або просто є кругла основа? Прикрасьте її мішурою і вінок готовий!

  Зайвими не будуть також необхідні рекомендації, наприклад, як зробити вінок із соснових або гілок ялинки. Зазвичай спочатку робиться каркас із дроту або з іншого жорсткого матеріалу. Потім ріжуться гілки хвої необхідної довжини і починається плетіння вінка. Гілки укладаються у напрямку годинникової стрілки, причому гола частина попередньої гілки прикривається пишною частиною наступної. Ще один шар вплітається вже в протилежному напрямку, що допоможе надати виробу обсягу. Між собою гілки кріпляться дротом, причому краще взяти зелену, яка буде непомітна на тлі хвої. Підійде також тонкий садовий або дріт для виробів. Кількість шарів береться таке, при якому новорічний вінок, власними руками виготовлений, буде приємним оку. Потім вінок обплітається атласною стрічкою і прикрашається вибраними вами матеріалами. Зазвичай такий вінок вішають на вхідні двері чи стінку, і ще встановлюють на кавовий столик чи полицю. Але майбутнє місце розміщення вінка потрібно розрахувати заздалегідь, адже він може вийти досить товстим, який не буде триматися на кріпленні зі скотчу або канцелярської кнопки, а псувати товстим цвяхом стіну не завжди хочеться. Тому ще до початку роботи з вінком необхідно визначитись із його розміщенням. Якщо є можливість закріпити його вертикально на міцному кріпленні, то можна робити важкий варіант вінка, а якщо кріплення досить хистке, то краще підібрати легшу форму, чому прикраса буде зовсім не гірша. А якщо все ж таки хочеться зробити важку річ, а з кріпленням не вийшло, то можна помістити вінок на поверхню в горизонтальному положенні — стіл, полицю, підставку. Зате тут вже можна буде дозволити власної фантазії розгулятися на всю ширину і навантажити вінок будь-якими, навіть найвагомішими іграшками. Так красиво виглядатиме важчий, але дуже символічний новорічний вінок із шишок, оформлених золотим спреєм, штучним снігом, горішками та яблуками. У такий вінок, покладений на столі, класично вставляють свічки. Щоб їх добре закріпити, можна підігріти дріт і застромити в основу свічки перпендикулярно, потім закріпити дріт на базовий каркас і прикрасити нижню частину на третину хвойними гілками.

  всі. що вам необхідно для цього вінка реалізується у магазині, слід лише чітко триматися нашого майстер-класу. Намотайте на основу білу стрічку, а потім приготуйте сніжинки. Щоправда, можна по-іншому і зробити вінок із пір’їн, обмотавши навколо основи боа. А цей вінок з трояндочками теж робиться з круглої основи та повсті. Любительки роботи, зробленої руками, напевно, мають під рукою багато маленьких клубочків, з яких, до речі, вийде гарний вінок. Поріжте цитрусовими кружальцями, просушіть їх у духовці і ми підкажемо, що зробити з цим добром. А робити ось що: із соломи скрутіть кільце та приклеюйте на неї кружки апельсинів. Проте для вінка не обов’язково застосовувати соломи, звичайна заготівля теж підійде. Такий гарний вінок із червоних куль робиться швидко та легко. Читайте наш майстер-клас. Беріть вішалку з дроту. Такі вішалки дають у хімічних чищеннях. Плоскогубцями роз’єднайте вішалку. Приготуйте кілька наборів різних за діаметром куль. До речі. для роботи нам знадобилося близько 80 куль. Нанизуйте кулі на основу так недалеко один до одного, щоб не було видно дріт. Якщо кульки починають збиватися та скочуватися, зафіксуйте їх краплею клею-секунди. Ваш вінок має бути ущільненим. Коли остання прикраса буде надіта, скрутіть кінці вішалки. Тепер оберніть гачок червоною стрічкою. Закріпіть стрічку клеєм. Вам залишилося тільки зробити зі стрічки бантик та прив’язати його до вінка. Готово!

  Хоча не тільки основа робиться фактично з будь-якого оптимального матеріалу. Сам вінок та його прикраса теж можна зробити як абсолютно несподіваний плід своєї фантазії. Так можна створити віночок з ґудзиків різноманітного діаметру та фасону, прикріплених на картонну основу та підвішених за допомогою ремінця з круглою пряжкою. Можна ще розкуркулити чоловіка і зробити креативний вінок із краваток, намотаних на пластиковий обідок так, щоб язички красиво дивилися назовні прикраси на кшталт квіткових пелюсток. Абсолютно несподіваний варіант – газетний вінок: смуги паперу зібрані у вигляді об’ємної квітки та нанизані на дротяний каркас. Вінок з ялинових лап можна прикрасити маленькими ялинковими кульками і пам’ятними сімейними фотографіями. Так як площі сильно не передбачається, тоді потрібно буде обійтися п’ятьма-шістьма фото.

  Повісити новорічні вінки на двері можна без особливих складнощів: необхідно красиву стрічку прив’язати на внутрішній стороні до фурнітури або ручки для дверей, перекинути через верх полотна дверей та закріпити на відповідному місці кнопкою, скотчем або гвоздиком. Це залежить від ваги прикраси та матеріалу, з якого виконані двері, тому що в броньоване полотно гвоздик точно не заб’єш. На святковій стороні на стрічку чіпляється сам вінок, усередині кімнати стрічка зазвичай прикрашається шишками, іграшками та дощем.

  А ось такий вінок можна зробити з червоних стрічок та мішковини.

  Підвісні вінки зазвичай виготовляються з легкого матеріалу. Тому можна красивою смугастою тканиною обтягнути шину від дитячого велосипедика, прикрасити намистами та маленькими листівками. Добре було б вибрати листівки у стилі старовини. А з подібного матеріалу вінок виразно буде вашим чемпіоном: беріть жменю невеликих клубків і прикрасьте ними коло з такої ж дроту. Вдасться м’яка і пухнаста різнокольорова гусениця, що згорнулася калачиком. Швидко та мило. Мабуть, усім сподобається ідея зробити вінок із висушених цитрусових каблучок, зафіксованих до паперового кільця. Вінок можна красиво оформити ялинковою гілкою та гроном новорічних куль яскраво-рудого кольору з подібною ж стрічкою. Ароматно, красиво та весело! Тендітно і витончено виглядає вінок з лози, на який поклеєні сніжинки всіх відтінків блакитного кольору. Враження, що вони тільки-но опустилися з неба на виноградну гілку. Дуже ніжний новорічний вінок вдасться з блакитних стрічок, зібраних у рюші та оформлених маленькими білими кульками, схожими на сніжки. Можна зібрати такий вінок і з деяких модулів у техніці орігамі. Для цього із зеленого кольорового паперу кількох відтінків складаються модулі одного розміру в кількості приблизно 60 штук. На лист картону з накресленим зверху кругом формою вінка укладаються зібрані трикутники: від темнішого кольору до світлішого, що створить ілюзію обсягу. При цьому гострий кут модуля ховається під попередні статуетки, як і справжні гілочки. Потім центром вінка «ставиться» свічка з рожевого картону з жовтим язичком полум’я з паперу. На стрічки серпантину чіпляються паперові сніжинки, що ніби звисають з вінка. Лист картону можна взяти в дерев’яну рамку або зробити кантик із того ж яскравого картону. Ось так – раптово та мило. Хороших вам свят!

  Новорічний вінок своїми руками фото

  Новорічний вінок власними руками фото зі стрічок іграшок.

  Новорічний вінок із мармеладок. Новорічний вінок із зелених бантів. Новорічний вінок із цукерок

  Новорічний вінок із пряжі.

  Новорічний вінок із куль

  Новорічний вінок із апельсинових кірок.

  Новорічний вінок із зефіру.

  Джерело: originalnie-podarki.com

  Новорічний вінок власними руками поетапно: Як зробити новорічний вінок власними руками: 70 крутих ідей

  Новорічний вінок власноруч: майстер-клас, 31 фото

  Новий рік – свято, дуже шановане в нашій країні. Це новий етап життя, багато хто вірить у те, що з приходом наступного року обов’язково мають статися зміни. А залежать вони від того, як ти це свято проведеш. У народі навіть є прислів’я: «як Новий рік зустрінеш, так і проведеш його». На це свято прийнято готувати дуже багато і різних страв, прибирати в будинку і по-різному прикрашати його. Навіть не дотримуючись традицій люди все ж таки прикрашають власні житла перед цим святом, тому що прикраси – це провісники свята. Вони створюють особливу атмосферу, створюють різдвяний настрій та дозволяють вразити гостей майстерністю власника. Сьогодні ми присвятимо день, щоб створити з вами разом новорічний вінок власноруч.

  Прикраси — це провісники свята

  Для передноворічного свята вінок стане чудовим декоративним елементом

  Вінки виробляють з чого завгодно

  Новорічні вінки із лози

  Спочатку необхідно вибирати, з яких гілок зробити новорічний вінок: верби, берези, виноградної лози, а можна спробувати виконати новорічний вінок із ротангу. Ці всі матеріали гнучкі і податливі, тому вибирайте, гілки якої рослини або дерева вам буде найлегше зібрати, і починайте робити красу! Виконані новорічні вінки з лози власноруч послужать надійним каркасом для подальшої декорації його хвойними гілочками, гілочками з ягодами або розмарином.

  Пропонуємо вам для початку зробити новорічний вінок із лози винограду, декоруючи його лавром та розмарином – у вас буде не лише красивий, але й дуже ароматний декоративний елемент.

  Перед тим, як приступити до роботи, необхідно розмістити під руками всі інструменти та матеріали, які потрібні для роботи:

  • виноградну лозу;
  • гілки лавра та розмарину;
  • бокорізи;
  • садовий секатор;
  • обернутий шпагатом дріт і дріт для квітів.
  1. Тонку виноградну лозу необхідно скрутити, формуючи щільне кільце, яке потім можна обмотати шпагатом, схожим за кольором на саму лозу і таким, що виглядає непомітно на її тлі.
  1. Якщо застосовувати не гарячий клей, а зелений дріт для квітів, то вінок вдасться багаторазовим – наступного року можна буде просто поміняти його декор.
  1. Не потрібно занадто ускладнювати виріб – для його прикраси достатньо кількох рослинних гілочок, аксесуарів на природну тематику та яскравої стрічки.
  1. Для виробництва банта, що прикрашає вінок, краще взяти стрічку, всередині якої пущений дріт — бантик з неї найліпше тримати форму.
  1. Закріпити елементи декору до основи вінка.

  Досить красиво виглядають новорічні віночки з гілочок, прикрашені шишками. Детальні майстер-класи та красиві ідеї віночків із шишок обов’язково прочитайте у статті на цьому сайті.

  Фото новорічних вінків із лози:

  Прикраса

  Починаємо прикрашати наш витвір. Закріплюємо бантик або обмотуємо стрічкою. Шишки приклеюємо з використанням клею або закріплюємо дротом.

  До виробу можна підійти творчо і трохи помріяти. Тому будь-які матеріали, що трапляться під руку – намистинки, улюблені іграшки з «Кіндер-Сюрпризу», цукерки будуть доречними. Не треба зупинятися у своїх фантазіях, з цього може вийти шедевр.

  Наприкінці, на вироби можна розпорошити спеціалізований сухий сніг або серпантин з балончика.

  Новорічний вінок із гілок берези

  Новорічні вінки з березових гілок тим хороші, що інших рослин на їх виготовлення не потрібно.

  1. Для роботи знадобиться близько десятка тоненьких березових гілок. Сплетіть гілки, формуючи кільце, яке потім зафіксуйте темним шпагатом. Товщину вінка можна підібрати довільно.
  1. Одними з найбільш затребуваних новорічних кольорів є жовті, золотисті та відтінки червоного, тому і аксесуари для вінка необхідно підбирати в цій палітрі колірної гами. Вінки з гілок на Новий рік можна обмотати яскравими намистами та підв’язати до нього пару маленьких ялинкових куль – новорічний вінок із гілок берези готовий.

  Варіанти новорічних вінків із гілок берези:

  Рекомендації та рекомендації

  Існує забобон, якщо під час виготовлення вінка закріпити монету, то на вас чекає матеріальний добробут.

  Також його можна красиво оформити підковою або символом року, який в недалекому майбутньому змінить той, що проходить — це здатне привести до успіху.

  Новорічний вінок із ялинкових гілок

  Кріплення гілочок гарячим клеєм

  Новорічний вінок із ялинкових гілок, виготовлений власними руками, здатний не лише прикрасити святковий інтер’єр, а й наповнити атмосферу приміщення чудовим хвойним ароматом.

  Для цього вінка знадобиться:

  • картон;
  • папір;
  • гілочки ялинки;
  • червона пряжа;
  • дзвіночок;
  • штучна гілочка з ягодами;
  • пістолет із гарячим клеєм;
  • балончик з фарбою.
  1. Спочатку зробіть картонну основу вінка. За допомогою циркуля або хоча б кришок від посуду для кухні необхідно на аркуші картону зобразити два концентричні кола і потім вирізати кільце за допомогою ножиць.
  1. Оберніть кільце зім’ятим папером.
  1. Беріть гілочки ялинки. Дуже великі лапи поділіть на дрібніші гілки.
  2. Закріплюйте хвойні гілки до основи гарячим клеєм по одній. Робити це варто так, щоб основа кожної гілки прикривалася пухнастою частиною іншої гілки. Всю основу слід покрити гілочками так, щоб не залишиться просвітів.
  1. Обмотайте вінок червоною пряжею. Приклейте до вінка шишки та розподіліть у довільному порядку штучні ягоди.
  1. Пошукайте місце для дзвіночка, а потім накрийте новорічний вінок із гілочок штучним снігом із аерозольного балончика.

  Зрозуміло, можна обійтися і без натуральних хвойних гілочок, замінивши їх штучними ялиновими гірляндами, що є у продажу, з яких дуже просто робити вінки. Але в цьому випадку новорічний вінок із гілок власними руками вдасться красивим, але не випромінюватиме чарівний хвойний аромат.

  Прив’язування гілочок до дротяного каркасу

  Існує ще один спосіб, як зробити новорічний вінок із гілок хвойних порід. В даному випадку слід зібрати гілки в маленькі пучки, а вже потім кріпити до основи ці самі пучки.

  Інструменти та матеріали:

  Фото майстер-клас новорічного вінка власноруч із гілок поетапно:

  Варіанти:

  Історія появи

  Є кілька теорій походження вінка. У старі часи язичники виготовляли їх із гілочок, горіхів, ягід. Але найпопулярніша версія каже, що німецький теолог вигадав вінок для того, щоб його вихованці могли визначити час початку Різдва.

  Своє колесо, вирізане з деревини, він прикрасив червоними та білими свічками. День за Днем він запалював по свічці, коли залишилася остання, червона, діти розуміли, що прийде свято.

  Новорічний вінок із паперу

  В умовах сучасних міст часто буває, що ніде взяти лозу, ялиновий лапник і шишки, тоді може виручити звичайний папір, з якого теж можна отримати симпатичні вироби, які не поступаються красою справжнім вінкам з натурального матеріалу. Подивіться, як дозволено робити новорічний вінок своїми руками поетапно з фото – працювати з ним можна, навіть залучаючи неповнолітніх дітей, оскільки тут немає колючої хвої.

  З картону та гофрованого паперу

  Такий спосіб можна застосовувати для корисної утилізації старого обгорткового паперу. Крім цього, можна знайти використання скрап-паперу, сторінок старих книг та журналів.

  1. З картону (наприклад, коробки від будь-якої домашньої техніки) потрібно вирізати кільце.
  1. Гофрований папір нарізати квадратиками зі сторонами близько 10 см, а їх кількість залежить від розміру основи і планованої пишності вінка.
  2. Ці паперові клаптики необхідно додатково пом’яти в руках, після цього приклеїти до основи, маючи настільки щільно, щоб між ними не було просвітів.
  1. З червоної гофробумаги виріжте смужку і перекрутіть її пальцями, щоб вийшло, як на фото. Зафіксуйте прикрасу на вінку.

  Варіанти:

  З пакувального паперу

  1. Виріжте основу з картону або цупкого паперу.
  1. З обгорткового паперу необхідно поріжте багато листочків — можна схожих, але цілком і різноманітних розмірів. Подібних листочків потрібно буде приблизно 70.
  1. Далі листя необхідно клеїти до основи так, як намальовано на фотографії. Якщо використовується різний папір, то його слід чергувати, формуючи візерунки. Листя, що залишилося, можна вклеїти туди, де воно розмістилося менш густо.
  1. Зі стрічки або шпагату необхідно зробити петлю, яку слід обмотати навколо вінка, а кінці пропустити через отвір.
  2. Вінок готовий – залишилося лише повісити його на місце.

  Варіанти:

  Новорічний вінок із ялинкових куль

  Щоб зробити новорічний вінок із ялинкових куль власними руками, вам потрібно буде:

  • 6 упаковок по 12 ялинкових куль;
  • пара ялинкових прикрас аналогічного кольору;
  • дротяна вішалка як каркас;
  • дріт;
  • стрічка;
  • плоскогубці.

  Процес виготовлення:

  1. Вішалку вигніть так, щоб вона стала схожою на коло.
  1. Розкрутіть дріт плоскогубцями та максимально розрівняйте кінчик.
  1. Далі по одному необхідно нанизувати на дріт кулі, прагнучи розміщувати їх максимально компактно і під різноманітними кутами, щоб дріт не проглядав між ними.
  1. Якщо кулі будуть триматися ненадійно, їх додатково можна закріпити гарячим клеєм.
  1. Як тільки всі кулі виявляться нанизаними на дріт, її кінці необхідно знову скрутити плоскогубцями.
  1. Вдасться чудовий новорічний вінок із кульок.
  1. Пару разів навколо гачка оберніть дротяну стрічку, а з іншого боку зафіксуйте її гарячим клеєм або скотчем.
  1. З іншого шматочка стрічки складіть кілька петель, зв’язайте бантик, який для надійності можна закріпити крапелькою гарячого клею.

  Якщо замінити блискучі пластикові кулі невеликими клубочками ниток для в’язання або скатаними з шерсті кулями, то такий новорічний вінок із куль привнесе у святковий інтер’єр більше затишку та тепла.

  Про те, з чого можна зробити основу віночка, і чим його прикрасити, читайте в нашій публікації «Новорічні віночки (від основи до прикрас) власними руками».

  Декоративні вінки на Новий рік власними руками з кульок:

  Як закріпити різні елементи декору

  ? Ялинові гілки кріпляться внахлест один до одного і щільно обмотуються нитками біля самої основи.

  ? Банти, горіхи, жолуді, каштани можна приклеїти на суперкелей.

  ? Кулі для ялинки можна приклеїти або пропустити за капелюшки-підвіски через дріт, потім намотуємо дріт навколо основи вінка.

  ? Стрічки можна клеїти або зав’язувати в бантики навколо основи-дроту.

  Тематичності образу вінка додадуть статуетки Сніговика або Діда Мороза, якщо у Вас є брелочки або м’які іграшки з цими персонами можете на якийсь час помістити їх на цей святковий предмет.

  Практичні варіанти, як зробити вінки

  Вінок із ялинкових куль на дротяній вішалці

  Вінок із фетровими трояндочками

  Вінок із Новорічної мішури

  Вінок з нитками та накрохмаленими фетровими листочками

  Новорічні вінки з тканини

  Виконані з тканини віночки виглядають досить пристойно. Їх можна робити за найрізноманітнішими технологіями, тому й результати виглядатимуть по-різному. Тут наведено лише два варіанти, як робити новорічні вінки з тканих матеріалів, хоча насправді їх набагато вище.

  З клаптиків

  До підготовленого дротяного каркаса близько одна до одної прив’язуються смужки тканини або маленькі стрічки.

  1. Підготуйте пристойну кількість стрічок довжиною 10 см та шириною 1,5-2 см. Щоб виріб був більш декоративним, краї стрічок можна обробити фігурними ножицями.
  1. Найскладніше зробити каркас, в якому має бути кілька рядів дроту. Його можна зробити з в’язального дроту або вішалок.
  2. Зверху на дріт зав’яжіть стрічки.
  1. Виходить чудовий пухнастий тканинний вінок.

  Для виробництва новорічних віночків найкраще підходить матеріал такого роду, як фетр. Як з його допомогою робити гарні віночки, розповідаємо в іншій статті на цьому сайті (там же знайдете і масу викрійок).

  Варіанти:

  З мішковини

  Для виробництва новорічного вінка можна застосовувати навіть мішковину.

  1. Щоб зробити каркас вінка, можна придбати оцинкований в’язальний дріт, який необхідно нарізати шматками довжиною 85, 100, 115 та 130 сантиметрів.
  1. Зволікання слід об’єднати, підігнувши плоскогубцями кінці.
  1. Потім необхідно відрізати ще кілька дротяних шматочків, багато разів їх скласти і підсунути під каркас, після цього загнути в лицьову сторону — цим методом встановлюються зовнішнє і внутрішнє кільця.
  1. Вільні кінці дроту необхідно обмотати навколо внутрішніх кілець, після цього каркас необхідно вирівняти.
  1. Мішковину поріжте смугами.
  1. Закріпіть до основи кінчик смуги шматочком дроту, гарячим клеєм або просто прив’язавши його. Перемістити смужку ближче до перемички, щоб та виявилася з лівого боку. Далі у кожен проміжок необхідно відпускати складочки. Стрічку перекрутити, пересунути до перемички, і ті ж дії повторити у напрямку всередині до зовнішнього краю. Якщо стрічка у своїй закінчиться, її необхідно закріпити як і її початок.
  1. Отриманий цікавий вінок можна потім прикрасити мереживами, іграшками для ялинки, штучними гілочками.

  Процес створення

  Якщо немає заготовки під каркас, беремо дріт (прути), об’єднуємо в коло необхідного діаметра. Для об’єму можна зверху намотати папір.

  Практично будь-хто може знайти вдома стару і запилену штучну ялинку, від якої можна відокремити об’ємні гілки та об’єднати їх у букетики маленького розміру. Потім закріпити їх на основу, дротом чи ниткою, щоб пишні букетики перекривали один одного, повністю закриваючи каркас.

  Альтернативою буде обмотування гілочок навколо основи. Таким чином заповнюємо все коло та отримуємо гарне новорічне «ялинкове коло».

  поетапно з фото ідей як робити вінок на Новий рік з куль, фетру, шишок, паперу, мішури

  Прикрасити квартиру на Новий рік не лише можна ялинкою. Пропонуємо вам добірку незвичайних і незабутніх новорічних вінків.

  З мішури

  Власними руками з мішури можна зробити досить естетичний та оригінальний вінок.

  Щоб зробити новорічний вінок з мішури необхідно приготувати:

  • мішуру одного кольору, але бажано взяти кольори, що виділяються по глибині-світло-зелений, зелений та темно-зелений;
  • щільний картон можна застосовувати непотрібну коробку;
  • широкий прозорий скотч;
  • ножиці та олівець;
  • шнурок;
  • кулі для ялинки, дзвіночки, бантики.

  З чого виконати основу для вінка? Навіть за відсутності пресованого картону, можна взяти звичайний білий папір, склеєний між собою кількома шарами.

  З картону необхідно вирізати кільце за розмірами майбутнього вінка. Якщо розміри картону не дозволяють відразу, то можна вирізати 2 половини найрізноманітніших шматків. Стики будуть закриті і не помітні.

  На заготівлі за допомогою скотчу закріпіть кулі для ялинки та інші вибрані вами прикраси.

  У вільні проміжки між кульками намотуйте мішуру. Стрічки іншого відтінку накручується так само. Вінок з ялинових куль та мішури фактично готовий.

  Як закріпити вінок на стіні зі шнура робиться петля, на яку вішатиметься вінок. Для цього нитки, складені петлею, кладуть під вінок, а кінці простягають крізь цю петлю, обертаючи навколо вінка.

  З гілок ялини та шишок

  Застосування натуральних матеріалів у створенні вінка додасть композиції яскравості та краси.

  Що б зробити новорічний вінок із гілок та шишок вам потрібно буде:

  • форма для вінка, її можна вробити з паперу або придбати готове коло з пінополістиролу;
  • широка яскрава стрічка із атласної тканини;
  • гілочки ялинки;
  • шишки;
  • декоративні гілки із блискітками;
  • штучний бутон великої яскравої квітки;
  • термо пістолет та стрижні;
  • швейні шпильки;
  • ножиці.
  • По-кроковий професійний майстер-клас, як зробити новорічний вінок з ялинових шишок власними руками:

  Перш за все необхідно оформити заготівлю основу для вінка. Як зробити вінок із паперу? Вам необхідно взяти газети, зім’яти їх, додаючи їм форму обруча. Краї газети з’єднуються скотчем. Якщо ж ви взяли за основу пінопластову заготовку, то можна відразу приступити до її оформлення стрічками.

  За допомогою клейового пістолета край стрічки фіксується з тильного боку заготовки, стрічка обмотується по всьому кільцю. Тканину можна класти з нахлестом на попередній ряд. Щоб стрічка не з’їжджала її можна кріпити шпильками. Приступаємо до попереднього розміщення елементів декору та гілок.

  Закріпіть декоративні елементи і гілки в порядку, що вам сподобався. Акуратно приклейте їх до основи за допомогою термо пістолета. Готову композицію прикрасьте бутоном квітки.

  Як повісити такий вінок? Петелька зі шнура клеїться до плоскої сторони заготовки, і оскільки вінок дуже легкий, він добре триматиметься на стінці.

  З гілок

  Для різдвяного вінка можна застосовувати виключно ялинові гілки. Крім краси він ледве пахне лісом, додаючи виняткову обстановку приміщенню.

  Для вінка з гілок вам потрібно:

  * оберемок гілок ялинки;

  * не тонкий дріт;

  * Витривала капронова нитка, бажано чорного кольору;

  Як зібрати такий новорічний вінок власними руками, по-кроковий професійний майстер-клас:

  З дроту потрібно зробити надійний каркас. Для цього її крутять у коло і дріт перекручують між собою.

  З гілок ялинки необхідно зробити маленькі пучки. Відокремлюємо невеликі гілки від великих і зберіть у невеликий букет. Низ закріпіть намотаною у багато разів ниткою.

  Підготовлені пучки кріпляться на каркасі, обв’язуючи їх нитками.

  Коли всі гілки будуть закріплені, приступаємо до оформлення в декоративному стилі. Кулі можна кріпити нитками або дротом.

  Наприкінці прив’язується петля та віночок, зроблений власними руками готовий. Повісити вінок можна на стінку або двері.

  З куль

  Щоб зробити вінок з куль потрібно:

  • пінопластова основа для новорічного вінка;
  • кулі для ялинки різноманітних кольорів та розмірів;
  • фарба у балоні;
  • пістолет для клею та стрижні;
  • стрічка для петлі.

  По-кроковий професійний майстер-клас з виготовлення вінка з куль:

  Пінопластову основу необхідно пофарбувати. Для цього її кладуть на стару газету або плівку і розпорошуючи фарбу з балона, покривають поверхню заготовки.

  На клей приклеюються по периметру із зовнішнього боку кола кулі великих розмірів, на внутрішній край невеликі кульки. Аналогічно заповнюється весь порожній простір основи.

  Закріпити вінок на стінці або іншій поверхні можна, зробивши петлю зі стрічки.

  З солодощів

  Новорічний вінок із цукерок можна повісити у дитячій або покласти на стіл.

  Для різдвяного вінка з цукерок вам потрібно:

  По-кроковий професійний майстер-клас як зробити вінок на Новий рік із солодощів:

  З картону вирізається основа, покривається клеєм. Поки ПВА не висох на нього прикладається поролон і притискається для кращого закріплення поверхонь.

  Коли основа просохне її необхідно ґрунтовно обмотати бинтом.

  Можна клеїти солодощі. Для кожної цукерки необхідно відрізати маленький шматочок скотчу та закріпити на основу. Цукерками заповнюється Все місце заготівлі.

  Наостанок на вимогу можна красиво оформити композицію намистом або мішурою.

  З фетру

  Щоб пошити новорічний вінок із фетру, необхідно:

  • пінопластовий каркас;
  • фетр різноманітних кольорів;
  • ножиці;
  • нитки та голка;
  • олівець;
  • бавовняна тканина різних візерунків та фарб;
  • синтепон;
  • бусинки, стрічки, гудзики, або будь-який інший оптимальний ваш задумі декоративний елемент;
  • нитка «травка».

  По-кроковий професійний майстер-клас як пошити новорічний вінок із фетру власними руками:

  На каркас накручується нитка «травка». Кінці нитки приклеюються до каркасу, ворсинки розправляються.

  З фетру за шаблоном, представленим у галереї нашої публікації, вирізаються потрібні статуетки. Так як фетр двосторонній матеріал, викройки просто зшиваються між собою, всередині їх наповнюють синтепоном.

  З червоного фетру теж виріжте равлики. Скріпіть равлики з використанням клею. Їх можна зробити акцентом на вінку.

  Готові фетрові статуетки фіксуються до основи. Прикрасити вінок можна стрічками, мішурою або бусинами.

  Новорічний вінок із мішури власноруч: як зробити поетапно на Новий рік

  Найприємніше у зустрічі Нового року — це підготовка до нього, домашня прикраса, покупка подарунків.

  З року в рік прикрашати одними і тими ж іграшками власний будинок не хочеться нікому. Ми намагаємося принести щось нове та гарне. Такою цікавою деталлю може стати новорічний вінок із мішури.

  У багатьох країнах таким вінком давно стали прикрашати вхідні двері власного будинку. Не обов’язково витрачатися на його виготовлення, адже можна зробити новорічний вінок із мішури власноруч.

  Супутні матеріали:

  • картон
  • скотч
  • сніг у балоні
  • клей
  • Біла фарба
  • прикраси
  • мішура

  Як зробити вінок з мішури

  З картону виріжте коло відповідного розміру. Це буде основою вашого вінка з мішури.

  Оберніть мішуру навколо цієї основи, при цьому кінці слід зміцнити скотчем.

  Постарайтеся крутити мішуру, щоб не було перепусток і основа не просвічувалася.

  Після того, як мішура намотана, можна приступати до декору. Можна зробити новорічний вінок з мішури та шишок. Для цього шишки спочатку можна пофарбувати фарбою білого кольору по краєчках.

  Застосуйте голографічні блискітки, щоб притрусити зверху на шишки.

  За допомогою клею зафіксуйте шишки на Ваш новорічний вінок з мішури.

  Цей вінок дуже простий у виготовленні. Зрозуміло, бувають варіанти розкішніших вінків для шанувальників багатьох прикрас.

  Виконуються всі вінки з одним принципом, а прикраси залежать від своєї фантазії.

  Ще один варіант як зробити новорічний вінок власноруч із мішури поетапно можете подивитися у статті

  Бажаєте щось оригінальне? — замість вінка можна повісити на двері квадратну рамку з мішури

  Гарно оформлений будинок — це запорука чудового настрою протягом усіх святкових днів. Вашим гостям буде комфортно у вас, а ви зможете тішитися часу, проведеному вдома.

  Тому не лінуйтеся зробити новорічний вінок із мішури власноруч.

  Покроковий опис варіанта номер вінка з мішури

  Супутні матеріали:

  • пінопластова основа
  • мішура
  • скотч

  1. Зафіксуйте кінець мішури скотчем на основі.

  2. Обмотайте щільно мішуру по колу

  3. Зафіксуйте другий кінець скотчем.

  4. Зверху зробіть петельку з атласної стрічки, щоб повісити вінок на гвоздик чи гачок.

  Можна взяти для вінка незвичайну мішуру із зірочками, тоді такий вінок не попросить зайвих прикрас.

  Ще цікаві статті з рукоділля:

  Новорічний вінок власноруч. 3 майстер класу поетапно з фото у першій половині 20-х років двадцять першого століття

  Зробити вінок на Новий рік власноруч – чудова ідея. Прийшла вона із Заходу і одразу захопила серця шанувальників краси та затишку в будинку. Маленькі зелені гілки, декоровані шишками, листям, маленькими ялинковими кулями, здатні миттєво створювати святкову чарівну атмосферу. Такий новорічний вінок може виявитися прикрасою для дверей чи самостійною новорічною композицією. Для його виготовлення застосовують круглу основу, до якої приклеюються шишки, гілочки ялини та інші декоративні матеріали. Superda4nik.jw.org uk пропонуємо вам кілька найпростіших ідей для створення чарівної атмосфери.

  Шишки – постійний предмет для декору та створення різних прикрас на Новий рік. Рекомендується збирати їх заздалегідь, у суху осінню погоду, підбирати найбільші та розкриті. Якщо ви запаслися таким натуральним матеріалом, то ми розповімо як зробити новорічний вінок із шишок у майстер класі.

  Матеріали для виробництва новорічного вінка із шишок:

  • ялинові або соснові шишки,
  • старі ноти,
  • дуже великий пакувальний картон,
  • клей Момент, Титан або пістолет для клею,
  • ножиці,
  • коричнева фарба та пензель,
  • штучний сніг чи блискучий глістер.

  Як зробити новорічний вінок своїми руками поетапно:

  • З картону вирізаємо основу для вінка того розміру, що хочеться. Визначимося з розмірами. Найкраще відразу примірятись до того місця, де він висітиме, щоб підібрати відповідний радіус. Якщо ви робите новорічний вінок на двері для входу, то діаметр зовнішнього кола, що вирізається, буде 50 см, внутрішнього 30 см. Ширина вінка близько 10 см. Для декору новорічного столу, розмір основи необхідно робити поменше, діаметр внутрішнього та зовнішнього кола буде приблизно 20 см і 7 ​​см виходячи з цього. Пофарбуйте основу у коричневий колір.
  • Зі старої книги або нот згорніть маленькі кульочки, щоб вийшли гострі куточки. Закріпіть їх до основи.
  • Кріпити паперові деталі необхідно з обох боків основи, прагнучи мальовничо розмістити гострі куточки нот.
  • Далі за допомогою клейового пістолета або відповідного клею приклеюємо шишки. Шишки повинні бути сухими і такими, що розкрилися. Краще їх класти в 2 ряди, не залишаючи щілин.
  • Наносимо блискучий клей або штучний сніг на шишки. Сушим протягом 24 годин. І наш новорічний вінок для прикраси дверей та кімнат на Новий рік готовий!

  Щоб зробити новорічний вінок власними руками існують спеціалізовані форми – заготовки у вигляді пластикового кола, на яке можна клеїти все, що завгодно. Зазвичай він буває об’ємним і вінки виходять красивими, товстенькими.

  Для майстринь ми рекомендуємо використовувати саме таку готову заготівлю, і ще вам знадобляться:

  • нитки різдвяного кольору,
  • фарба в колір підібраний ниток та пензель,
  • ножиці,
  • фетр або готові квіти з фетру,
  • кілька гілочок з ягодами живими чи штучними,
  • ПВА клей та пістолет для клею.

  Новорічний вінок власними руками професійний майстер-клас

  • Спочатку рівномірно фарбуємо округлу заготівлю фарбою та сушимо її. Краще застосовувати фарбу на акриловій основі, вона яскрава та висихає дуже швидко. Робить це для того, щоб раптом нитки ляжуть не щільно, не було видно яскравої білої основи.
  • Далі мажемо см 10 поверхні полівінілацетатним клеєм, трохи і намотуємо нитку щільно в ряд, потім знову мажемо і знову намотуємо. Не намагайтеся намазувати багато клею, інакше буде погано. Необхідно тільки щоб клей схопився, для цього необхідно почекати, щоб він підсох.
  • З фетру робимо квіти. Для цього вирізаємо коло розміром приблизно 5 – 6 см у діаметрі, а далі спіралью розрізаємо його на довгу смужку. Цю смужку збираємо разом щільніше, починаючи від центру, скручуючи навколо осі. Склеїти. Серцевину прикрасити бусинки. Необхідно зробити кілька подібних квіточок.
  • Наклеюємо на заготовку, обмотану ниткою квіти, додаємо кілька декоративних гілочок з ягідками, статуетки Діда Мороза, ялинкові кульки.

  Паперові вироби – найшвидші та доступніші, тим більше тепер, коли виникло багато гарних паперових патернів. Вінок на Новий рік власними руками можна зробити зі скрап – паперу, гофрованого, паперу для пакування… Основне, щоб вам подобалася палітра кольорів і ви отримували задоволення від процесу.

  Для паперових виробів у вигляді вінка буде потрібно:

  • гарний папір,
  • ножиці,
  • скобозшивач,
  • білий картон,
  • олівець,
  • тарілка або будь-який інший круглий шаблон.

  Як робити паперовий новорічний вінок своїми руками поетапно

  • Беріть білий картон, тарілку та намалюйте на картоні 2 кола, один більшого, другий з меншим діаметром. Виріжте внутрішнє коло. Для цього в самому центрі зробіть проріз хрест навхрест, а потім вирізайте кожну четвертинку.
  • З кольорового паперу виріжте листи того самого розміру. У самого основи листа злегка згорніть краї один до одного для об’єму і прикріплюєте скобозшивач по ободку картонної заготовки.
  • Прикріплюєте листя віялоподібно, чергуючи кольори. Розташовуйте недалеко один до одного, щоб різдвяна прикраса вийшла красивою та пишною. Новорічний вінок буде чудово виглядати, якщо пануватиме зелене забарвлення із вставками червоного та золотого.
  • Коли ви пройдетеся по всьому діаметру і заповните Все місце, то збоку будуть стирчати дужки. Їх можна закрити приклеївши ще одну аналогічну деталі з картону, як і основа.
  • З паперового листя можна зробити гірлянду, яка заповнить ваш новорічний декор на двері. Для цього два листочки, необхідно зігнути в основі для об’єму, скріпити їх декоративним зеленим скотчем навколо мотузки. Зробіть кілька подібних листочків і рівномірно розподіліть по всій довжині мотузки.
  • У вас виходять ось такі новорічні вінки на двері власними руками з невеликими витратами та з матеріалів, які завжди під рукою, оскільки папір можна застосовувати будь-який, навіть із маркетингових журналів. Повісьте її на двері для входу та чекайте на зустріч Нового року!

  Оцініть якість статті. Нам важлива ваша думка:

  Як зробити новорічний вінок своїми руками поетапно: відео, фото

  Для тих, хто любить атмосферність Різдвяних та Новорічних свят, пропонуємо найкращі ідеї, як зробити новорічний вінок власними руками поетапно: відео, фото та рекомендації для вас!

  Перед початком свят усі прагнуть прикрасити власний будинок та зробити атмосферу казкової краси. Зрозуміло, що головною героїнею в ці дні вважається ялинка, але необхідно пам’ятати і про декор стін, урочистого столу, дверей. Новорічний вінок власними руками – це те, що обов’язково має бути у будь-якому будинку.

  ? Давайте розберемо поетапно пару варіантів різдвяних вінків, зроблених власними руками майстрами хендмейду, щоб було легше вигадати та зробити свій шедевр.

  Вінок у ніжно-бузкових та рожевих відтінках зі сріблом

  Обговоримо процес створення дуже стильного та красивого новорічного вінка, який можна закріпити на двері або поставити по центру урочистого столу.

  Цей вінок зроблений із застосуванням елементів декору особливої ​​гами. Головні кольори: ніжно-бузковий, світло-рожевий та срібло. Можна підібрати для власного вінка такі ж відтінки, а можна вибрати і власну гаму.

  ? Основне необхідно не забувати нескладне правило — активних кольорів у композиції не повинно бути більше трьох.

  Отже, давайте спробуємо зробити цей шалено красивий новорічний вінок власними руками. Спочатку підготуємо все те, що буде потрібно в роботі:

  • Основа для вінка. Її можна зробити своїми руками з паперу та картону, а можна придбати у магазині для рукоділля пінопластову основу.
  • Ялинові штучні гілки.
  • Мішура. На зразку біла та матова, але можна підібрати будь-який інший відтінок. Краще взяти мішуру на тонкому дроті, вона буде найліпше тримати форму і на неї зручно кріпити подальші деталі.
  • Два набори кульок та прикрас у вказаній гамі кольорів. Для роботи можна вибрати подібні набори, вони якраз сортовані за кольором і містять і кульки, і зірочки, і дзвіночки і міні подарунки з пакувального паперу. Або оберіть невеликі кульки самостійно і підберіть до них ще кілька елементів декору.
  • Стане в нагоді стрічка. Можна взяти з набору, а можна вибрати за кольором будь-яку атласну чи капронову стрічку.
  • Декоративні сніжки на волосіні. Можна взяти намистини на волосіні. Подібні речі придбайте в магазині для рукоділля або зробіть самі. Можна підібрати потрібні намистини і нанизати на волосінь, закріпивши клеєм.
  • Спрей з блискітками або штучним снігом.
  • Гарячий клей у пістолеті.

  Коли все підготовлено, починаємо поетапно створювати власноруч новорічний вінок:

  1. Спочатку необхідно обмотати основу по спіралі мішурою. Для цього закріплюємо край мішури з іншого боку основи на клейову суміш і починаємо рівномірно накручувати по спіралі по всій основі. Кінчик також прикріпимо на клейову суміш з іншого боку там, де перший краєчок.
  2. Потім нудно закріпити до основи стрічку, за яку буде підвішено вінок. Для цього робимо петельку зі стрічки навколо основи та приклеюємо клеєм кінці стрічки для вірності.
  3. Тепер черга ялинових гілочок. Їх просовуємо під мішуру і сумбурно розподіляємо по всьому вінку. Природно кріпимо на клейову суміш. Перед цим деякі гілочки ялинки можна побризкати блискітками або штучним снігом.
  4. Після обмотуємо композицію ліскою з пушинками або бусинами. Закріплюємо окремі деталі на клейову суміш у проміжку між гілочками та мішурою. Важливо! Всі вищезгадані деталі необхідно розмістити досить недалеко один до одного, щоб повністю закрити основу.
  5. І ось головна складова процесу закінчена, залишилася найкраща – прикраса. для того щоб нарядити вінок компонентами декору, краще прибрати з кульок і зірочок кріпильні частини.
  6. Починаємо кріпити кульки з найбільших за розмірами. На зразку це сріблясті кулі та їх всього 3 штуки. Розміщуємо їх по найрізноманітніших сторонах вінка.
  7. Тепер заповнюємо простір кульками, подарунками та зірочками. Розміщуємо їх сумбурно та рівномірно. Після цього можна в певних місцях закріпити невеликі бантики з капрону.
  8. Залишилися дзвіночки. Їх необхідно приклеїти так, щоб вони були спрямовані вниз, якщо розглядати положення коли вінок висить на стінці.

  ? Покрокове відео зі створення різдвяного вінка:

  Гарний новорічний вінок готовий. Тепер він займає гарне місце на дверях або поверхні стіни в кімнаті. Ну а якщо домогосподарка вирішить прикрасити їм стіл до нового року, то це буде центральний елемент, що притягає всі погляди гостей. Всередині вінка на столі можна помістити звичайну циліндричну свічку.

  Фото-ідеї різдвяного вінка:

  ЕКО – вінок із виноградної лози

  ? Досить модно і стильно виглядатиме вінок із гілок, оформлений натуральним матеріалом. Його можна красиво прикрашати і він перетвориться на справжні твори художнього мистецтва. Необхідно розглянути, як зробити цей стильний новорічний вінок своїми руками поетапно.

  Перед початком цікавого творчого процесу необхідно приготувати всі матеріали:

  • готовий вінок із лози винограду.
  • справжні елементи декору: зірочки з гілочок, жолуді, шишки.
  • кульки з паперу: туалетний папір подрібнити, замочити в ПВА клей з водою і скачати в кульки, дати висохнути.
  • тонка мішура.
  • біла фарба, будь-яка.
  • блакитні нитки (вовна або акрил).
  • атласна блакитна стрічка та капронова біла стрічка.
  • клей – пістолет.
  • солоне тісто: борошно і сіль в однакових частинах, вода якщо потрібно. Тісто має бути по консистенції як м’який пластилін і не липнути до рук.

  Необхідно все приготувати перед початком процесу і починати:

  1. Підготуємо основу: вінок із гілок необхідно пофарбувати фарбою білого кольору з одного боку звичайними мазками. Краще взяти для цього широку кисть і злегка намастити нею вінок зверху. Залишити просохнути.
  2. Мішурою обертаємо вінок по спіралі. Для цього закріплюємо край мішури з іншого боку основи на клейову суміш і починаємо рівномірно накручувати по спіралі по всій основі. Кінчик також прикріпимо на клейову суміш з іншого боку там, де перший краєшок.
  3. Тепер закріплюємо найбільші декоративні елементи – зірочки. Їх беріть три штуки. Готові зірочки з гілочок необхідно довільно обмотати блакитною ниткою, краї нитки акуратно закріпити клеєм з іншого боку зірочки. Розміщуємо зірочки на основі у довільних місцях, закріплюємо на клейову суміш.
  4. Далі підготуємо декоративні елементи, що залишилися. Шишки, кульки з паперу, жолуді, все, що необхідно профарбувати фарбою білого кольору і дати висохнути. Потім закріплюємо всі деталі на вінок сумбурно та рівномірно. Однак необхідно залишити місце не заповненим для банта.
  5. Тепер робимо зірочки із солоного тіста. Для цього розкочуємо маленький млинець, завтовшки 3 – 5 мл. Вирізаємо з нього зірочку. Подібних зірочок зробіть штук 6 – 7. Їх необхідно підсушити в духовці при температурі 160 градусів протягом 20 хвилин.
  6. Зірочки клеїмо на основу у довільному порядку.
  7. Залишилося лише зав’язати прекрасний біло-блакитний бантик з двох стрічок і закріпити його до вінка у відведеному місці.

  Гарний та стильний вінок готовий. Він зробить красивіше будь-яку новорічну кімнату та Різдво. Його можна залишити вдома або презентувати близьким до свят.

  Зрозумівши, як зробити новорічний вінок власноруч поетапно з відео та фото-уроків, ви можете зробити подібний виріб і у вигляді подарунка рідній людині.

  Комфортний новорічний вінок із фетру

  Фетр – матеріал, який м’який і на дотик приємний. Прикраси та декор з нього надають особливого затишку приміщенню, а в різдвяні та новорічні деночки це найбажаніше почуття. Давайте зробимо разом новорічний вінок із фетру власними руками. Далі наведено опис та фото дуже красивого та по-домашньому затишного вінка.

  Для створення цієї краси нам буде потрібно:

  • пінопластова основа або основа, зроблена власними руками з газет та паперового скотчу.
  • акрилова золотиста фарба та губка.
  • шнурок або товста джутова мотузка.
  • декоративна тасьма золотого кольору та червоно-зелена.
  • фетр червоного, бордового, зеленого та білого кольорів.
  • акриловий контур по тканині золотистого або бронзового відтінку.
  • ножиці.
  • заготівлі – викрійки для пелюсток фетрових кольорів Пуансеттії.
  • клей – пістолет та прозорий клей – гель Момент.
  • бубонець, бусинки для прикраси.
  • нитка.
  • декоративні ягідки у червоному кольорі.

  Коли все готово, починаємо створювати:

  • Насамперед відтіняємо основу для вінка золотистою водоемульсійною фарбою на основі поліакрилату за допомогою губки, просто промокуємо її.
  • Залишаємо основу сохнути, а в цей час наносимо на фетр викрійку пелюсток і листочків, акуратно вирізаємо всі деталі, мажемо золотистим контуром краю всіх деталей. Це необхідно не тільки для привабливості, а для того, щоб деталі тримали форму і не розпушували по краєчках. Надягаємо всі деталі на нитку з голкою, перемежуючи їх намистинами, відправляємо сушитися.
  • Тепер обмотуємо основу мотузкою, краї кріпимо клеєм з іншого боку вінка. Мотузку укладаємо по спіралі і виконуємо шари дуже близько один до одного.
  • Після на всіх деталях листочків малюємо контуром прожилини, залишаємо сохнути, а коли вони підсохли, збираємо їх голкою з ниткою в суцвіття, деякі прикрашаємо в середині підготовленими бусинами або бубонцями.
  • Тепер необхідно подумати і підкреслити, де будуть квіти на вінку, а де розмістимо ягідки. Відокремлюємо по 2 – 3 ягідки та закріплюємо їх на дріт під мотузку, зверху примотуємо ще шаром мотузки у довільному порядку.
  • Тепер намотуємо по спіралі декоративні тасьми.
  • Вже наприкінці клеїмо на власні місця фетрові квіти.

  Вінок із фетру готовий! Він вийшов красивим, стильним та затишним, у різдвяному дусі.

  ФОТО: Стильний новорічний вінок власноруч

  Новорічний вінок із газет

  Для гарного різдвяного вінка можна створити основу з газетних трубочок. Вона буде виглядати як плетене ажурне кільце. Далі наведено відео з детальним покроковим описом створення декоративного різдвяного вінка із газет власноруч.

  Для нього знадобиться:

  • газета. З неї необхідно буде скручувати трубки – паперову лозу.
  • картон для основи. З нього вирізатимемо кільце і обплітати його трубочками.
  • акрилова золота фарба.
  • прикраса: гофрований папір, шишки та жолуді, атласна стрічка, кульки.
  • пістолет для клею.

  ? Загальний процес створення вінка наведено на відео.

  Досить звичайний вінок із мішури

  Необхідно розглянути поетапно, як зробити новорічний вінок власноруч із мішури. У нас вдасться зовсім не складний у застосуванні, але чудовий новорічний декор.

  Приготуємо те, що нам потрібно для роботи:

  • пресований картон для основи.
  • мішура. Можна взяти пухнасту мішуру різних кольорів, матову чи глянсову залежно від концепції автора.
  • ножиці.
  • клей – пістолет.
  • декор для вінка: шишки, кульки, цукерки, все, що знайдеться під рукою.
  • атласний або капроновий бантик.
  1. З картону необхідно вирізати кільце будь-якого бажаного діаметру.
  2. Обмотуємо кільце мішурою. Для цього закріпимо початок мішури з зворотного боку кільця клеєм і обмотуємо по спіралі, розміщуючи витки мішури поблизу один одного. Кінчик закріплюємо на клейову суміш також з зворотного боку.
  3. Наш вінок готовий, залишилося його прикрасити. Закріплюємо будь-який декор на клейову суміш з лицьового боку вінка.
  4. Залишилося приробити бантик. Закріплюємо його на клейову суміш так, щоб кінці банта звисали в середину кільця.

  Принципи створення різдвяного вінка

  ? Для будь-якого вінка необхідна основа та декор. Це основні два етапи, на яких базується створення цієї прикраси.

  Для основи можна застосовувати:

  1. Готову пінопластову заготовку у вигляді кільця.
  2. Дріт, зігнутий у кільце і обмотаний газетою та паперовим скотчем.
  3. Плетене кільце з паперової лози або гілок.

  Для прикраси можна застосовувати все, що завгодно:

  1. Мішуру, тасьму, стрічки.
  2. Натуральний матеріал: шишки, жолуді, горіхи, корицю тощо.
  3. Новорічні прикраси на ялинку: кульки, зірочки, дзвоники невеликого розміру.
  4. Навіть ті речі, які ніяк не викликають асоціації з Новим Роком: пряжу, гудзики, макарони, пір’я тощо.

  ? У ці святкові дні не треба лімітувати власну фантазію, тоді креативний процес створення унікального вінка до Різдва стане цікавим та святковим.

  Гілки берези за основу

  Кільце під основу для вінка з берези чудове рішення — воно робиться дуже швидко і просто. Для нього необхідні березові довгі гілки та дріт.

  Це кільце можна красиво оформити самостійно будь-якими компонентами декору у будь-якій гамі кольорів.

  У цій публікації розглянуто багато варіантів того, як зробити новорічний вінок власноруч. Виберіть той, який вам найбільше сподобався, дотримуйтесь покрокової фото та відео інструкції та створіть власний новорічний шедевр.

  ? Покрокове відео створення різдвяного вінка з березових гілок:

  Новорічний вінок самостійно або як зробити новорічний вінок – Домашній затишок

  Доброго дня, дорогі читачі! Передноворічні дні опускають людину в метушню, адже стільки всього необхідно встигнути: розрахувати меню до свята, подбати про подарунки для близьких, придбати ялинку, прикрасити будинок, зайнятися приготуванням смачних страв і нарешті чудово сервірувати стіл для свята. Щоб передсвяткова метушня Вас не вимотала, необхідно всі підготовчі етапи виконувати вчасно, наприклад, декоративні деталі, що прикрашають, можна вибрати заздалегідь, а щось і зовсім можна зробити своїми руками… У нинішньому огляді будуть представлені варіанти святкових новорічних вінків, які легко можна зробити власноруч! Треба сказати, що традиція прикрашати інтер’єр святковими вінками запозичена жителями Росії у Держав заходу, де без озвученого аксесуара, святкування Різдва та Нового року виразно не обходиться!

  Новорічний вінок власноруч.

  Святкові вінки з ялинкових куль.

  Для відтворення такого вінка слід запастися: великим дротом, різнокаліберними ялинковими кулями та клейовим пістолетом.

  З дроту формуємо кільце, не з’єднуючи кінці, беремо кульки з дірочками для нитки і по черзі надягаємо їх на дріт, після цього за допомогою клейового пістолета відзначаємо кульки в необхідному розташуванні (кришки кульок можна ще обробити клеєм, щоб вони не зісковзували з виробу), в кінці скручуємо кінці дроту, прикрашаємо вінок стрічкою, мішурою або бантиком.

  Новорічний вінок своїми руками фото

  Новорічний вінок з пакетів з поліетилену.

  Для роботи знадобиться: клей, картон, ножиці, пакети з поліетилену, що просвічуються, яскрава стрічка або бант.

  Вирізаємо з картону кільце-основу, беремо пакетики — ріжемо на смуги шириною 7-8 см, після цього розрізаємо смугу, що вийшла, з обох сторін (залишаючи місце в самому центрі) на не широкі смуги (см. схему). Як тільки всі смуги будуть підготовлені, беремо картонну основу-кільце і присборивая нарізані смуги, приклеюємо їх до картонної основи, заодно формуючи пишність виробу.

  Схема показує яким має бути картонне кільце. На схемі показано нарізування паперу на смуги (у середині лист залишається цілим).

  Новорічний вінок із паперу.

  Вирізаємо з щільного кольорового паперу листочки-заготовки, а з картону кільце-основу, після цього за допомогою клею, кріпимо вирізане листя на картонній поверхні (листя клеїмо внахлест).

  Новорічний вінок власними руками з паперових троянд.

  Беремо нешироку смужку (5 см завширшки) відповідного за кольором паперу, згинаємо її як на схемі нижче, беремо зубочистку і накручуємо на неї смужку паперу у вигляді трояндочки. Також слід заготовити кілька "ріжків" з паперу іншого кольору, для цього беремо смужку паперу, скручуємо конус, зайве відрізаємо. Далі всі отримані заготовки приклеюємо за допомогою клейового пістолета до поверхні картонного кільця.

  Схема показує, що паперовий лист необхідно зігнути більш ніж надвоє.

  Вінок із подарункових бантиків.

  Купуємо достатню кількість різнокольорових бантиків, які потім приклеюємо до заздалегідь підготовленого картонного кільця.

  Святковий вінок із тонких прутиків-гілочок.

  Беремо гнучкі гілки дерев (наприклад — верби), переплітаємо їх разом, заодно формуючи вінок, забарвлюємо з балончика кулевізатора в оптимальний відтінок, доповнюємо бусами, стрічками, ланцюжками, бантами.

  Новорічний вінок своїми руками фото

  Простий вінок з паперу.

  Беремо широку смужку кольорового паперу, згинаємо надвоє, склеюємо, ріжемо на ненаскрізні смуги. Після цього розправляємо рельєфний виріб, що вийшов, і склеюємо у вигляді віночка. Додатково виріб можна красиво оформити паперовими бантами чи сердечками.

  Вінок із гудзиків.

  Вирізаємо з картону широку основу-кільце, на яку наклеюємо багато різнокаліберних гудзиків.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із старих краваток.

  Вирізаємо основу у вигляді кільця з картону, на яке наклеюємо за допомогою клейового пістолета кінці краваток. Після закінчення виріб можна доповнити тонкою краваткою, пов’язаною у вигляді бантика.

  Вінок із паперових ріжків.

  Беремо кольоровий папір, можна взяти щільні журнальні сторінки. Ріжемо папір на смуги, з яких формуємо конуси, які на завершальній стадії клеїмо на картонну основу-кільце.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із пробок від вина.

  Потрібно придбати пристойну кількість пробок від вина, які щільно стикуючи між собою приклеїти на основу, вирізану з фанери або досить щільного картону. В кінці виріб можна доповнити квітами у світлій палітрі, стрічками, бантами, гілочками ялинки.

  Вінок із шишок.

  Наклеюємо шишки на щільну основу картону і доповнюємо виріб невеликими яскравими ялинковими кульками.

  Новорічні вінки фото

  Вінок із фотографій.

  Вибираєте підходящі за змістом фото і наклеюєте їх на картонне кільце, як на зображенні нижче.

  Новорічний вінок власними руками (відео):

  Новорічний вінок власними руками (відео):

  А тут представлені майстер-класи зі створення ялинкових іграшок (відео:)

  Також пропоную Вам прочитати наступні огляди, присвячені підготовці до Новорічних свят:

  — Прикрашаємо будинок на Новий рік;

  – Прикрашаємо земельну ділянку, яка перебуває в особистому користуванні на Новий рік;

  — Незвичайні Новорічні ялинки.

  Дорогі читачі, а Ви прикрашаєте будинок на Новий рік святковими вінками? Буду рада прочитати Ваші відгуки у коментарях! Друзі, не забувайте передплатити отримання новин з сайту “Домашній затишок”.

  Може, відвернемося?!

  Пошукайте 10 відмінностей!

  Показати прихований зміст

  Новорічний вінок власноруч поетапно з фото %

  Як можна бюджетно та красиво викрасти квартиру до свята? Варіантів безліч, але одним із звичайних варіантів новорічного декору – це зробити гарний простий святковий вінок у Стилі Нового року.

  Це звичайнісінька форма декору, але виглядає він дуже привабливо і святково. Ви вже, мабуть, у європейських фільмах бачили, що такими вінками люди прикрашають двері, стіни та каміни під час Різдва.

  Ми теж переймаємо їхню традицію і починаємо створювати власні віночки на свято з різних матеріалів.

  Мені такі прикраси відразу піднімають настрій!

  Новорічний вінок власноруч із шишок сосни

  Соснова шишка – вважається найбільш доступним видом декору на Уралі та в Сибіру. У нас так існує кілька парків міста, де посаджено сосни та ялинки, тому шишок вистачає в надлишку.

  Їх можна застосовувати в первозданному вигляді, а можна, обмазавши клеєм або лаком без кольору, всипати блискітками.

  До речі, дітям також сподобається заняття створення вінка.

  Будь-яка різдвяна прикраса, на кшталт вінка, складається з двох частин: основи та декору. Основи бувають найрізноманітніші: пінопластові, з паперу, дроту, тканини.

  Ви можете придбати їх у магазині, а можете зробити вдома власними руками.

  Розглянемо 2 варіанти основи:

  1. Робимо круглу підкладку для вінка з паперу. Беремо газетні розвороти або будь-який інший папір і згортаємо впоперек, потім обмотуємо його іншим таким же розворотом, об’єднуємо скотчем для малярських робіт.

  Спробуйте наростити кільце, щоб воно було товщим.

  Останнім шаром оберніть всю заготовку скотчем для малярних робіт, щоб одержати основу білого кольору.

  1. Також у вигляді основи застосовувати картон. Вирізаєте коло підібраного діаметра з листа картону.

  Щоб його зробити об’ємним, приклеюємо до основи м’ятий папір та обклеюємо скотчем для малярських робіт.

  Зробіть на основі петельку із міцної нитки, щоб повісити вінок.

  Гарячим пістолетом обклеюємо вінок шишками, можна їх пофарбувати або обклеїти блискітками. А можна зверху бризнути «снігом» з аерозолю.

  Залишайте місце серед шишок для куль, інакше вони погано виглядатимуть. Приклейте кулі для ялинки між шишками на основу гарячим клеєм або клеєм «Кристал».

  Зворотний бік задекоруйте стрічкою мішури.

  Так забереться кустарний вигляд виробу.

  Як зробити новорічний вінок власноруч на двері?

  Зовнішній бік дверей зустрічає ваших гостей, а коли вони вже прикрашені, то у гостей з’явиться бажання розглянути ваш шедевр ближче та створити подібну красу самим. Ну і настрій, зрозуміло, підніметься.

  Декор у вигляді вінка на дверях має добре триматися, тому робимо петельку з товстої нитки, за яку ви підвісите власний шедевр.

  Одним із легких варіантів вінка на двері – з ялинкових кульок.

  • Дріт товщі
  • 2 упаковки маленьких куль.

  З дроту робимо кільце.

  Тому необхідно взяти товстий дріт, щоб під вагою куль він не деформувався.

  Кінець дроту втягуємо в спідничку з отвором і надягаємо кулі, розгортаючи їх у різних напрямках.

  Кінці дроту закрутіть.

  Вінець власноруч із фетру: багато ідей

  Фетр дає можливість створити дуже реальні постаті. Він також чудово клеїться і на тканину, і на основу паперу.

  Основу можна сплести з об’ємної тканини у вигляді кіски, а от прикрашати вже фігурками оленів, куль, діда морозу та сніговиків із фетру.

  Можна зробити новорічні черевики, ялинки, квіти та іншу атрибутику Нового року.

  Наводжу пару варіантів ідей прикраси вінка фетровими виробами.

  Навіть із тканинних тасьм можна створити красу.

  Вінок на Новий рік із кульок і живих гілок ялинки

  Гілку потрібно розділити на маленькі гілки.

  Кожну подальшу кладемо на попередню зверху і часто обмотуємо ниткою чи мотузкою.

  Тепер об’єднуємо кінці гілок і обмотуємо їх по спіралі ниткою. Вийшло коло.

  Якщо де небудь залишилися лисиці, тоді в ці місця докладіть маленьких гілочок, обмотавши їх нитками до основи.

  Тепер прикрашайте кульками та іншим декоруванням.

  Кулі можна ще прив’язати ліскою до соснових гілочок, а можна приклеїти їх гарячим клеєм.

  Щоб хвоя швидко не обсипалася, пропонують поставити гілки на 7 днів у гліцерин, який законсервує вологу та пігмент усередині гілок.

  Можете зробити основу з товстої дроту, приклеївши до не ялинової гілки, можна ж самі гілки зв’язати між собою дротом у формі кільця.

  Якщо ви використовуєте сухі гілки або лозу, то її краще скручувати по спіралі.

  І брати необхідно гілки чагарників, які не колються.

  Простий вінець на Новий рік із мішури

  Мішура є у будь-якому будинку. Ця волохата стрічка – обов’язковий аксесуар Нового року. Її прикрашають стіни, вікна, ялинку. Але цікаво її застосовувати і для вінка. Тільки мішуру найкраще взяти яскраву, пишну і добре тримається на основі, щоб не було лисин.

  Можете зробити вінок із сріблястих, золотистих чи червоних елементів, підібравши потрібний тон мішури.

  • Дріт
  • Скотч для малярських робіт
  • Папір
  • Зелені фарби
  • 3 мішури по 2 м
  • Декор

  З товстої дроту формуємо кільце, щоб воно було міцним.

  Беремо будь-який папір, обтягуємо його навколо дроту і обмотуємо скотчем для малярських робіт.

  Фарбуємо заготівлю в зелене забарвлення і даємо просохнути.

  Тепер мішуру приклеюємо до основи. Край відзначаємо гарячим клеєм.

  У певних місцях вже намотану мішуру можна приклеїти гарячим клеєм.

  Можна вінок обмотати ялинковими намистами, стрічкою або тасьмою.

  Шишки краще пофарбувати в білий, золотистий кольори або обсипати їх шиммером або крупинками блискіток.

  Новорічний вінок власними руками з мішковини

  Зараз йде ідея всього природного. Тому можна взяти за пікантність віночка мішковину. Її продають у магазинах господарських товарів. А можете придбати сам мішок та розстригти його на стрічки необхідної ширини та довжини.

  Красива фактура і навмисна грубість тканини тільки додадуть естетики прикрасі, тим більше, якщо прикрашати його також матеріалами від природи: сухими гілочками, персиковими кісточками, шишками, джгутом або апельсиновими, або лимонними кружальцями.

  • Основа для вінка з паперу, обтягнута скотчем або основа з дроту
  • Відрізки мішковини
  • Шишки, кульки, свічки та інший декор
  • Гарячий пістолет для клею

  Можна скрутити підкладку для вінка з трьох дротяних кілець різноманітного діаметру, але легше замінити її на дуже легке паперове коло. З газет формується кільце і обтягується скотчем простим чи малярським. Пофарбуйте його в білий колір або заклейте білим папером.

  Мішковину можна покласти в відбілювач, тоді вона матиме дуже цікавий колір, можете пофарбувати її водоемульсійною фарбою на основі поліакрилату.

  Обмотується мішковиною, клей приклеює всі складки та гарні вигини. Намагайтеся надати більше обсягу та складочок.

  По ній вже клеїться декор: шишки, фарбовані абрикосові ядра або кісточки авокадо, намистини, тасьма та інше.

  Ідеї ​​вінків з паперу та серветок

  Занадто багато ідей вигадується, застосовуючи лише папір та його похідні у творчості.

  Гарно буде, якщо з паперу зробити зірочки та приклеїти їх на основу.

  А можна беремо каркас від паперу для туалету, вони тверді, щоб зберегти форму і надати необхідну композицію вінку.

  Застосовуємо втулки від паперу для туалету

  • 5 втулок
  • Зелена фарба чи аерозоль
  • Пістолет для клею
  • Намистини

  Втулки необхідні не екологічні, які розчиняються у воді, а традиційні, тому що ми їх фарбуватимемо зеленою фарбою з двох сторін.

  Як тільки просохнуть відзначаємо лінії по всій довжині 1,5 см і розрізаємо.

  До речі, ви можете спочатку нарізати деталі, а потім їх пофарбувати, але так вони будуть удосталь і процес стане складнішим.

  Тепер формуємо квітку з п’яти пелюсток і склеюємо їх.

  Складаємо квіточки круглої форми, що виходять, і також всі частинки приклеюємо.

  По центру приклеюємо намистини або ґудзички червоного, або бордового кольорів, як предмет нового року.

  Спробуйте приклеїти стрічки, мішуру або золоту тасьму.

  Вінок із серветок

  Серветки коштують досить дешево і продаються різноманітних розмірів та фарб. Краще взяти з одним відтінком відтінки.

  • Основа для вінка
  • Пачка серветок
  • Гарячий клей
  • Декор

  Робимо підкладку, згорнувши газетні розвороти в коло і обмотавши їх скотчем для малярських робіт.

  Тепер упаковку серветок в одному кольорі ріжемо на чотири частини.

  Беремо квадратик з 3-4 шарів, всередину вкладаємо олівець, щоб квадратик ніби надівся на нього, але не продирявився, і зовнішній кінець приклеюємо гарячим клеєм до основи.

  Так робимо весь по всій основі.

  Тепер вклеюємо намистини, легкі кулі, блискучі стрічки.

  Знайшли з перерахованого що вже перераховано що-небудь підходяще для себе? Є ще багато цікавих оглядів, як створити вінок із цукатів, найрізноманітніших дрібних іграшок, застосовую свічки та гірлянди.

  Бачили кола, декоровані мандаринами чи цукерками?

  Основне, щоб дотримувалася композиція та співвідношення елементів по відношенню один до одного.

  Також дозволено робити не лише традиційну форму кола, а й квадратну або у формі зірки.

  Сама ж композиційна точка може бути зверху, знизу або збоку.

  І ще поступово розділена по всьому колу.

  До речі, в цій публікації про новорічні вироби я наводила приклад цікавого віночка з денців пляшок із платика, що з’єднуються між собою ниткою. Будь-яка деталь фарбується заздалегідь.

  Потрібно погодиться, зовсім не виглядає дешево? Навіть навпаки!

  Додавання статті до нової збірки

  Новий рік вже не далеко, і настав час подумати про оформлення будинку. Поговоримо про те, як зробити вінок на Різдво та Новий рік із засобів, що знаходяться під рукою власними руками, щоб створити настрій свята прямо зараз.

  Заготівлі для новорічних вінків продаються у спеціальних магазинах. Дуже популярні дротяні каркаси та пінопластові форми. За бажання основу можна зробити фактично з чого завгодно. Можна вирізати коло з пресованого картону або пластикового круглого пакування від торта і обмотати його тканиною або паперовим скотчем. Ще один варіант — скрутити каркас із дроту або кабелю.

  А тепер для вас – ідеї новорічних вінків. Надихайтеся та творіть!

  1. Новорічний вінок із газетних трубочок

  Плетіння з газетного паперу не втрачає актуальності протягом кількох років. З цього звичайного матеріалу рукоділки роблять не тільки маленькі декоративні предмети, але і цілі скрині! Щоб зробити вінок, поріжте газети на довгі смуги шириною 10 см. За допомогою в’язальної спиці скрутіть щільні трубки, накручуючи папір навскіс. Кінець паперу змастіть полівінілацетатним клеєм, щоб заготовка не розкрутилася. Кількість трубочок залежить від потрібного розміру вінка.

  Кожну трубочку пофарбуйте морилкою (якщо хочете, щоб вони були схожі на лозу) і дайте просохнути. За бажання замість морилки застосуйте білу фарбу на акриловій основі, трохи розведену водою.

  Далі складіть кілька трубочок разом (кінці можна закріпити скотчем) і сплетіть косу. Якщо володієте іншими техніками плетіння, – вперед! Також можна взяти основу для вінка та красиво обмотати її трубочками.

  2. Новорічний вінок із фотографій або листівок

  Такий вінок зробить красивішим ваш будинок не лише у різдвяні свята, але також і в інші дні. Вам потрібно буде каркас для новорічного вінка. Його можна придбати в магазині товарів для рукоділля або виконати своїми руками, зробивши кілька витків із міцної дроту та скріпивши їх разом у кількох місцях.

  На каркас, який вже готовий за допомогою термопластичного клею (зазвичай його наносять клейовим пістолетом), закріпіть фотографії власних рідних. Дуже чудово виглядатиме добірка із біло-чорних знімків. Для композиції можна використовувати також яскраві різдвяні листівки.

  3. Новорічний вінок із фетру

  Ось де можна пофантазувати! Обміркуйте композицію і виріжте з кольорової повсті різні фігури. Це може бути листя, квіти, пряники з імбиром у вигляді будиночка чи серця, сніговик, ялинка – все, що хочеться! Фігури можуть бути одношаровими або складатися з декількох шарів (для цього їх зшивають між собою). Коли деталі аплікації будуть готові, обмотайте основу для вінка в’язальними нитками та зафіксуйте елементи декору за допомогою клею.

  4. Новорічний вінок із пробок від вина

  Про те, що порожні пляшки вина – чудовий матеріал для тих, хто любить креативити, ми вже писали в статті «14 ідей, як можна застосовувати порожні винні пляшки». А тепер подивіться, які симпатичні новорічні вінки можна зробити, декоруючи основу пробками з-під спиртних напоїв.

  5. Новорічний квітковий вінок гортензії

  Чому ж не застосовувати для зимового вінка реальні квіти? Висушені кисті гортензії виглядають чудово. Більшість домогосподарок прикрашають цим сухоцвітом вдома, роблячи букети, які надто довго стоять у вазі. Закріпіть суцвіття гортензії на каркас для вінка та повісьте на чільне місце.

  6. Новорічний вінок із шишок

  Один із звичайних варіантів святкового оформлення будинку – ялинові та соснові шишки. Спробуйте згадати шкільні роки: які тільки вироби не робили із цього популярного натурального матеріалу! Настав час «повернутися до природи» та скористатися її дарами. А ось і наш майстер-клас про те, як зробити новорічний вінок із шишок власними руками:

  7. Новорічний вінок із фоамірану

  Фоаміран – матеріал, знайомий багатьом рукоділкам. Собою представляє м’які пінисті тонкі листи, що на дотик нагадують замшу. З листів фоамірану виходять гарні квіти, дуже схожі на живі. З таким матеріалом дуже зручно працювати: він еластичний, його легко розрізати та зшивати. Прикрасьте основу для вінка деталями з фоамірану і милуйтеся цією красою хоч цілий рік!

  8. Новорічний вінок гачком чи спицями

  Напевно рукоділки, які вміють в’язати, думали про те, що в цій техніці можна виконати практично все, що завгодно. Для вас – в’язані новорічні вінки. Подивіться, як комфортно та по-домашньому вони виглядають! Вінок може бути прикрашений в’язаними деталями або повністю пов’язаним. Спочатку обв’язується основа вінка, потім до смаку додаються деталі композиції.

  9. Новорічний вінок із лози винограду

  Якщо у вас є виноградник, то після обрізки, напевно, залишається дуже велика кількість непотрібної лози. Спробуйте зробити з цього натурального матеріалу різдвяні прикраси для дому. Щоб зробити новорічний вінок із лози, сплетіть основу та прикрасьте на власний смак.

  Лозу необхідно замочити у теплій воді на кілька годин, інакше сухі пагони будуть ламатися і погано гнутися.

  Вінок можна покрити золотою, білою чи сріблястою фарбою, залежно від того, наскільки це відповідає домашньому інтер’єру.

  10. Новорічний вінок з бісеру та намистин

  Тим, хто знайомий з бісероплетінням не з чужих слів, не складно сплести новорічний вінок з бісеру. Принадність такого виробу – у його мініатюрності. Такий вінок можна використовувати як брошку або прикрасу для невеликої композиції. Ще один «лінивий» варіант – основу для вінка накрийте клеєм чи смолою на епоксидній основі, а потім присипте бісером та бусинами.

  11. Новорічний вінок із пряжі

  Щоб зробити такий вінок, виріжте з пресованого картону коло необхідного діаметру. Щільно обмотайте картонну основу пряжів, щоб не було просвітів. Потім підключайте фантазію і не боячись прикрасити вінок деталями. Ще один варіант: особливо дивно вінок, оформлений клубками пряжі різноманітного розміру. Можете додати сюди ж і спиці.

  12. Новорічний вінок із різнокольорових лампочок

  Такий варіант сподобається тим, хто не любить нічого викидати. Потрібні використані лампочки розжарювання (цікаво виглядатимуть лампочки витягнутої форми). Пофарбуйте їх у різноманітні кольори (підійде фарба для вітражів) та зафіксуйте на основі для вінка.

  13. Новорічний вінок із шарфу

  Новорічний вінок на двері можна зробити з непотрібного предмета одягу, наприклад старого шарфика. Каркас для вінка обмотайте будь-яким шарфом, зафіксуйте шпильками. Прикрасьте такий вінок стрічкою або іншим елементом декору.

  14. Новорічний вінок із гілок

  Зробити новорічний вінок із гілок дуже легко. Чудово підійдуть гнучкі гілки берези, верби. Замочіть їх у теплій воді на пару годин. Потім можна приступати до виготовлення. Пруття можна скрутити в коло і перев’язати, а можна закріпити на дротяному каркасі, залишивши кінці гілок необережно стирчати.

  15. Новорічний вінок із дерев’яних спилів

  З дерев’яних спилів можна зробити чимало цікавих речей для будинку: підставку під гаряче, панно, блюдо для торта і т.д.д. Вінок з цього матеріалу більш довговічний і виглядає стильно. Детальніше про те, як зробити такий вінок, читайте у нашому матеріалі.

  16. Новорічний вінок із картонних втулок

  Картонні втулки від паперу для туалету та рушників з паперу – екологічний та несподіваний матеріал для новорічного вінка. Розріжте картонні циліндри впоперек і приклейте кільця між собою, щоб вийшла цікава композиція. Застосуйте втулки різноманітного діаметру, за бажання пофарбуйте їх фарбою.

  17. Новорічний вінок із цукерок

  Для виробництва такого вінка можна використовувати як справжні цукерки (у цьому випадку його згодом доведеться розібрати, а цукерки з’їсти), так і «підробки» (наприклад, зім’ятий шматочок паперу, загорнутий у цукерковий фантик).

  18. Новорічний вінок із пінополістиролу

  Ось уже справді «зимовий» вінок! Подивіться, кулі з пінополістиролу виглядають як реальні сніжки. Прикрасьте будинок таким ніжним вінком — і навколо в той же час запанує різдвяний настрій!

  19. Новорічний вінок з різних дрібниць

  Основа для різдвяного вінка в даному випадку має бути досить міцною, щоб витримувати вагу оригінального декору. Приклейте кілька шарів картону в один або скористайтесь пластиковою заготовкою. На основу приклейте все, що «погано лежить»: дрібні іграшки, приладдя канцелярії, годинник, різноманітні дрібнички.

  20. Новорічний вінок із електричної гірлянди

  Для цього вінка можна використовувати дротяний каркас, а можна обійтися і без нього, сформувавши з гірлянди коло і закріпивши його на стіні (якщо гірлянда досить тверда і тримає форму).

  21. Новорічний вінок із подарункових коробочок

  Щоб зробити цей новорічний вінок власноруч, потрібно буде витратити чимало часу. Спочатку необхідно зробити кілька «подарункових коробок» маленького розміру. Для цього поріжте з пінополістиролу або поролону кубики різної величини та оберніть різнобарвним папером для пакування. Потім приклейте коробочки до основи для вінка.

  22. Новорічний вінок із прихваток для кухні

  Якщо текстиль для кухні у вас надміру, застосуйте його для створення незвичайного різдвяного вінка. Для натхнення подивіться, як цікаво виглядає такий вінок на кухні.

  23. Новорічний вінок із мішури

  Дуже класично виглядає новорічний вінок із мішури. Його зробити дуже легко. Щільно обмотайте мішурою основу для вінка, кінці зафіксуйте ниткою або клеєм. Вінок можна прикрашати деталями або залишити «як є».

  24. Новорічний вінок із котушок ниток

  Ще один варіант для шанувальників всього незвичайного. Напевно, у вас завалялися непотрібні дерев’яні котушки зі швейними нитками. Наклейте їх на основу для вінка в хаотичному порядку — вдасться дуже симпатично. Додати яскраві стрічки або інші різдвяні деталі.

  25. Новорічний вінок із пряних трав

  Екологічний та ароматний, такий вінок можна застосовувати як прикрасу не лише у різдвяні свята, а й цілий рік. У вигляді основи чудово підійде вінок із виноградної лози або молодих гілок дерев.

  26. Новорічний вінок із паперових листочків

  Досить мінімалістично виглядатиме вінок, виготовлений не з натурального матеріалу, а з листя, вирізаного з паперу. Папір можна залишити білим або застосовувати кольоровий. Якщо покрити такий вінок срібною або золотою фарбою, листи будуть ніби металеві.

  27. Новорічний вінок із куль

  З міцної дроту зробіть коло і щільно нанизайте на неї кулі для ялинки різної величини. Місця з’єднання куль між собою змастіть клеєм, щоб зафіксувати кулі на каркасі. Ще один варіант: приклейте кулі до плоскої основи з пінополістиролу або пресованого картону.

  28. Новорічний вінок зі спецій

  Для такого різдвяного вінка чудово підходить основа з пінополістиролу або широке картонне коло. Беріть різноманітні спеції (зірочки анісу, палички кориці, гвоздику тощо).д.), засушені часточки апельсина, зерна кави та приклейте до основи. Прикрасьте шпагатною ниткою.

  29. Новорічний вінок із прищіпок

  Щоб підходити новорічній гамі, прищіпки мають бути зеленого, білого та червоного кольорів. Зафіксуйте їх на основі для вінка, розбавляючи великими бусинами (як на фото опубліковано нижче), прикрасьте стрічкою і повісьте на двері вашого будинку.

  30. Новорічний вінок із трубочок для коктейлю

  Застосуйте коктейльні соломинки для оформлення будинку. Приклейте на основу для вінка трубки різної довжини, додайте пару деталей, наприклад, яскравий бант зі стрічки. Чудово виглядають соломинки однакового фарбування, але цілком можна взяти і два варіанти трубочок, щоб вінок був яскравішим.

  Оформлення новорічних вінків – лише невелика частина підготовчого процесу до новорічних свят. Пропонуємо не на цьому зупинятися та продовжувати створювати:

  Новий рік – свято, дуже шановане в нашій країні. Це новий етап життя, багато хто вірить у те, що з приходом наступного року обов’язково мають статися зміни. А залежать вони від того, як ти це свято проведеш. У народі навіть є прислів’я: «як Новий рік зустрінеш, так і проведеш його». На це свято прийнято готувати дуже багато і різних страв, прибирати в будинку і по-різному прикрашати його. Навіть не дотримуючись традицій люди все ж таки прикрашають власні житла перед цим святом, тому що прикраси – це провісники свята. Вони створюють особливу атмосферу, створюють різдвяний настрій та дозволяють вразити гостей майстерністю власника. Сьогодні ми присвятимо день, щоб створити з вами разом новорічний вінок власноруч.

  Новорічний вінок – трохи історії

  У нашій країні прийнято робити вінок як новорічну декорацію. Але він має конкретну історію та символіку. Прийшла ця прикраса до нас із Європи, де вона вважається символом Різдва. І справжня назва йому «новорічний вінок». Вважають, що його відкриття ставитиметься до 1839 року, і приписується рукам Йоганна Хінріха Віхерна. Гамбурзький теолог, лютеранець виховував дітей із бідної родини. З настанням зими вони часто запитували у наставника, чи скоро настане Різдво (а за католицькими традиціями це 25 грудня). Щоб вихованці могли відраховувати дні до Різдва він змайстрував вінок із старого колеса, гілок із саду та атласних стрічок, і поставив у нього 24 маленькі червоні свічки та 4 великі білі. Повсякденно діти запалювали по одній свічці, а в неділю одночасно з невеликою підпалювали також велику білу свічку. Так 24 грудня на Святвечір було спалено останню свічку, що говорило про настання Різдва.

  Ця версія вважається найбільш відомою. Втім, існують відомості про стародавні німецькі поселення, де перед Різдвом виготовлялися такі вінки. Стародавні слов’яни виготовляли такі ж вінки з колосків, вішали на двері біля входу. Вони вважали його за оберег і дуже шанували. Але правильних даних про те, як виглядали ці вінки та яку символіку несли немає. За старих часів українські слов’яни, наприклад, застосовували як символ Різдва прикрасу дідух. Це сніп соломи, яких встановлювався у кутку будинку під іконою. Він вважався оберегом, символом багатства, благополуччя та збереження роду прадідів.

  У сучасних традиціях новорічний вінок втратив власну символічність і використовується як прикраса. Дуже часто для його виготовлення застосовують ялинові гілки, гостролист, омелу та пуансетію. Ці рослини уславилися власними здібностями залишатися всю зиму зеленими. Плюс до цього є забобони, які кажуть, якщо двоє закоханих поцілуються під вінком омели в різдвяну ніч, їхнє спільне життя буде сповнене щастя. Так, цю прикрасу вішають над дверима для входу або встановлюють на стіл для свята. В іншому варіанті дуже часто застосовують свічки, щоб запалити їх у новорічну чи різдвяну ніч.

  Загалом ця традиція характерна для держав заходу. Однак як прикрасу зустрічаємо її і в нашій країні. Тільки тут він не несе особливої ​​символіки, і роблять вінки не під Різдво, а для новорічної прикраси. Виглядають вони дуже гарно. Пропонуємо створити це диво.

  Єдині правила

  Хоча новорічний вінок пізнаваний у будь-якому вигляді, у різних країнах він має власну модифікацію. Так у Шотландії побачимо шматочки картатої тканини на виробі одночасно з ялиновими гілками. В американських прикрасах застосовуються червоні стрічки, що підтримує класичне для цієї країни новорічне комбінування червоного та зеленого. У Франції зустрінемо вінки із вплетенням сухоцвітів. А в нас застосовуються всі підручні засоби. Так ви можете побачити на дверях сусідів вінки з шкарпеток, краваток, мішури, і звичайно класичних гілок ялинки.

  Червоні стрічки застосовують у американських прикрасах

  Але незалежно від їх модифікацій, різдвяні вінки мають єдиний принцип створення. Розрізняються тільки застосовувані інструменти і матеріали, в більшості випадків можуть відрізнятися кількість етапів і принципи створення. Розділимо роботу на кілька етапів.

  Як зробити новорічний вінок — керівництво Філіппи Креддок

  Вінок – чудовий варіант привітати відвідувачів у власний будинок у святковий сезон, хоча до того часу нам, можливо, дозволять мати лише деякі. Філіпа Креддок дає нам по-кроковий урок, як зробити новорічний вінок, застосовуючи лише простий список обладнання та листя.

  Прокрутіть вниз, щоб побачити сходи до цього прикрашеного вінка, або дотримуйтесь інструкцій Філіппи в даний час за більш звичайним вінком із зібраних кормів нижче:

  Щоб побачити це вбудовування, ви повинні погодитись на використання файлів cookie соцмереж.Відкрийте мої налаштування cookie.

  Крок перший

  Вам потрібно буде одне кільце для вінків, ножиці, зелений шпагат, квітковий дріт і мох, до цього всього до витривалого листя з різною текстурою, такою як ялина, слонова кістка, вічнозелений дуб і самшит. Різдвяні прикраси, наприклад ялинові шишки, сушені апельсини та палички кориці, ефектно виглядають і створюють чудовий святковий аромат.Ми також обернули фенечки гесіаном, щоб створити текстурний вигляд.

  Крок другий

  Закріпіть великі жмені моху до верхньої частини віночного кільця, щільно закріпивши зеленим шпагатом, щоб створити невелику начинку та міцну основу для роботи.

  Крок третій

  Продовжуйте, доки все кільце не буде покрито рівною кількістю моху з кожного боку.Завершіть петлю із зеленого шпагату з іншого боку, яку можна повісити на двері для входу.

  Крок четвертий

  Беріть маленькі пучки листя, перемішуючи їх по ходу руху, і закріпіть їх до основи моху, застосовуючи зелений шпагат, внахлест по ходу, щоб уникнути пробілів.

  Крок п’ятий

  Продовжуйте, доки не покриєте весь мох.Необхідно перевірити власний дизайн з кожного боку, щоб переконатися, що ви заощадили хорошу форму.

  Крок шостий

  Зв’яжіть палички кориці дротом, завершіть стрічкою і закріпіть їх на рівній відстані до вінка за допомогою дроту для флористики.

  Крок сьомий

  Продовжуйте прикрашати власний вінок, закріпіть дріт для флористики до кожної прикраси, пропустіть дріт прямо через листя та мох, з іншого боку, зігніть і віддайте назад, щоб сховати кінці.І ось, ви завершили робити новорічний вінок!

  Як зробити величезний ефірний сосновий вінок із хробака Лондона

  Як зробити новорічний вінок — шість кроків до святкового квіткового шедевру

  Ми отримуємо комісію за товари, придбані за посиланнями у цій публікації.

  Зробіть святкову першу виставу на ваших гостей та перехожих, Виявивши винахідливість у це Різдво.У шести звичайних кроках ми постараємося розповісти, як зробити новорічний вінок прямо біля зовнішніх дверей. Або, звісно, ​​повісьте над каміном, якщо хочете.

  Пов’язано: Різдвяні ідеї каміна – для створення стильної обстановки у святковий сезон

  Усього за шість кроків ви можете створити власний центральний предмет, який можна повісити на зовнішніх дверях або почесному місці в гостьовій або коридорі. Спробуйте вдома, щоб заощадити у святковий сезон.

  Як зробити новорічний вінок — поетапно

  позику зображення: майбутнє

  Що знадобиться для виробництва вінка:

  Більшість з того, що вам необхідно, має бути доступним у вашому місцевому садовому центрі.

  1. Зберіть листя

  Зображення надано: Макс Аттенборо

  Це можна зробити кількома варіантами. Ви можете придбати кілька букетів із супермаркету. Для повнішого вінка додайте до стебел додаткові матеріали, вирізані з вашого саду, або зберіть трохи під час зимових прогулянок за межею міста. Гарно заповнюють березові гілки, падуб та плющ.

  У вигляді заміни можна придбати готовий комплект, як було запропоновано вище.

  2. Підготуйте кільце для вінка

  позику зображення: майбутнє

  Спочатку беріть лист моху і оберніть ним кільце для вінка.Потім оберніть квітковий дріт навколо моху за годинниковою стрілкою, залишаючи зазори 4 см рівномірно навколо вінка. Щільно натягніть дріт, щоб він був хорошим і хорошим. Цей натяг також допомагає приховати дріт серед листя.

  Коли ви створите повне коло, обрізайте дріт і скрутіть кінці разом, потім складіть їх, щоб не було видно.

  3. Обкласти мох зеленню

  Зображення надано: Future

  Набийте основу святковою зеленню, наприклад, стеблами ялинки.Хоча це може бути будь-яке зелене листя, яке ви збирали, якщо воно покриває у безлічі. Підготуйте листя, щоб зробити зв’язки вручну, щоб прикрасити покриту мохом раму. Складіть живці групами по 2-3 стебла, нахиляючи їх униз так, щоб кінці лежали трохи нижче один одного. Застосуйте дріт, щоб зв’язати їх разом. Зверху закріпіть каркас із моху.

  4. Обрізати стебла

  Зображення надано: Bloom #038; Wild

  Додайте до зелені квітковими стеблами на ваш вибір. Обрізати стебла так, щоб вони були довжиною 8-15 см, і, застосовуючи аналогічний принцип, що й вище, зв’яжіть їх у пучки з 3-4 різних гілочок.Щоб заповнити вінок, вам необхідно зробити приблизно 18 згрупованих зв’язок.

  5. Розпочати оформлення

  Зображення надано: Bloom #038; Wild

  Беріть першу групу стебел і покладіть їх уздовж діагоналі поперек кільця вінка. Застосуйте більше дроту, щоб закріпити основу стебел до кільця для вінка, але не обрізайте дріт квітника від котушки! Все буде ясно

  Тепер беріть другу зв’язку стебел і покладіть їх трохи нижче за першу. Знову ж таки, зафіксуйте дротом такої ж довжини.Продовжуйте обертати вінець за годинниковою стрілкою, ніколи не обрізаючи дріт, заправляючи останню частину стебел під попередні, доки не буде покрито все кільце.

  5. Обрізання та персоналізація

  Зображення надано: Рейчел Уайтінг

  Підніміть вінок і перегляньте його на предмет щілин, які можна заповнити залишками листя. Ви також можете роздрукувати трохи по краєчку, щоб отримати чітку форму кола. Однак не перестарайтеся, адже ви все одно хочете натурального вигляду.

  Для трохи гламуру, ви можете подумати про додавання декількох дрібничок, що залишилися, або плетіння чарівних вогнів. Нарешті, прив’яжіть стрічку для підвішування.

  За темою: Дешеві ідеї різдвяного аксесуари для чудового та дешевого Різдва

  Ваш гарно виготовлений вінок повинен тривати не менше 3 тижнів. Ви можете завжди видалити та замінити гілки листя, які починають виглядати трохи сумно, що продовжує експлуатаційний термін.

  25 найкращих ідей та посібників — шматочок веселки

  Покрокове керівництво про те, як зробити вінок: найкращі ідеї для весни та осені та різдвяних прикрас.Звичайні покрокові посібники та креативні рекомендації!

  Коли доходить справа до звичайного та гарного декору в будинку власними руками, я люблю робити вінки! Щоб зробити гарний вінок, що прикрасив двері для входу, нам не потрібні незвичайні інструменти або розхідники.

  Навчальні посилання на цей вінок з локшини для басейну та інші статті нижче!

  Природа пропонує так багато чудових та безкоштовних матеріалів. Навіть речі у сміттєвому кошику можуть стати чудовим матеріалом для виробництва вінків!

  У цьому докладному посібнику ми дізнаємося, як зробити вінок у різних стилях, щоб відзначати сезони та свята від весняних квітів, осіннього врожаю до Хеллоуїна, Дня подяки та Різдва!

  * Деякі ресурси у статті є партнерськими посиланнями.Повне розкриття тут.

  Головне приладдя для виробництва вінків

  Базова структура вінка — це зазвичай форма вінка з прикріпленими до нього сезонними та компонентами декору. У цьому посібнику ми розглядатимемо багато творчих варіантів.

  Дуже часто ми застосовуємо інструменти та розхідники: : гарячий клей і пістолет для клею чудової якості, шпагат з конопель або джутовий шпагат, який чудово виглядає з натуральним листям і гілками, прозорий шнур для намиста або волосінь, міцний і практично непомітний, квітковий дріт. (у більшості випадків дуже простих кольорових скріпок для паперів) як відправна точка і гарячий клей чудової якості

  Традиційні форми вінків – це дротяні каркаси, лози винограду, поролонові чи солом’яні вінки.Ви також можете зробити гарні вінки, застосовуючи вішалки з хімчистки, старі рами для картин або навіть картонні вирізи!

  Як зробити свіжий новорічний вінок із дротяного каркасу

  Коли ми думаємо про вінки, перше, що спадає на думку, це, можливо, непідвладний часу новорічний вінок, виконаний з вічнозелених рослин, наприклад дерева хвойної породи, самшит, падуб або евкаліпт, з подібними акцентами, як різнокольорові ягоди або соснові шишки.

  Це докладний посібник із зображеннями або відео вище вам покаже, як зробити свіжий новорічний вінок із простим дротяним каркасом менш ніж за годину.

  Як застосовувати вішалки для хімічних чисток для виробництва каркасу з дроту

  Зробити каркас із дроту для плетіння вінків дійсно просто. Беріть вішалку для хімічних чисток та сформуйте її у формі відра. Це безкоштовно і займає лише хвилину!

  З цього дротяного каркаса власними руками можна зробити багато вінків. Приміром, цей гарний квітковий вінок DIY із застосуванням квітів Dollar Store, докладний посібник тут.

  Як зробити вінки без форм для вінків

  Одна з найкращих особливостей плетіння вінків – це те, що ми можемо робити це у будь-який час та у будь-яких місцях, без спеціалізованих речей!

  Виріжте шматок картону, зберіть кілька листків магнолії, і за годину у вас буде гарний і безкоштовний вінок з магнолії, виготовлений власними руками!

  Перетворіть корзину для білизни з магазину за долар на пристрій для виробництва вінків, і все, що вам знадобиться для виробництва вінка, — це деякі садові прикраси і мотузки.Підручник тут!

  Ви можете застосувати контейнер для зберігання продуктів, щоб зробити міні-вінок з розмарину, ідеально оптимальний для подарунків та декору кухні, підручник тут.

  Навіть велика літера-монограма або стара рамка для фотографій можуть стати чудовим вінком! Рамка для картин з благодійного магазину DIY з мішковини Новорічний вінок підручник тут.

  Як зробити вінки з виноградної лози

  Вінок з виноградної лози ефектно виглядає сам собою і стає природною формою вінка для розробки всіх видів нових вінків — см. Наступну ідею.

  Якщо у вас є садові лози, наприклад виноград або жимолість, ви можете дуже просто зробити власні вінки з виноградних лоз, дотримуючись цього посібника.

  Як зробити вінки зі штучних квітів

  Корисна порада при розробці барвистого вінка зі штучних квітів — зберегти збалансованість та природність композиції.

  У цьому уроці ви можете дізнатися якнайбільше покрокових порад і прийомів про те, як зробити осінній вінок, застосовуючи квіти з доларового магазину на формі вінка з виноградної лози.

  Як зробити квітковий вінок

  Вінки зі свіжих квітів вражаючі, хоча тримаються всього 2-4 дні.Ось посібник та відео нижче про те, як зробити новорічний вінок із свіженьких квітів на квітковій піні, щоб він протримався довше.

  Сушені квіти будуть збережені значно довше, ніж живі. Ось інструкція, як зробити вінок із сушених гортензій, та урок, який можна подивитися у відео форматі про те, як сушити квіти гортензії, нижче.

  Як зробити вінок із шишок

  Вінок із соснових шишок наповнений красою природи та чарівністю фермерського будинку.Соснові шишки такі популярні в природі і більше підійдуть для прикраси осені, Дня подяки та різдвяних прикрас.

  Ось докладний посібник про те, як легко і практично безкоштовно зробити вінок із соснових шишок, елегантний декоративний елемент для ваших зовнішніх дверей!

  Як зробити вінки з перероблених чи перероблених матеріалів

  Так, ви можете зробити чудові вінки, застосовуючи все що завгодно: від старих светрів та рулонів туалетного паперу до кукурудзяних пластівців та зефіру! Важко повірити? Познайомтеся із цими креативними перепрофільованими вінками, виконаними власними руками тут!

  Цей святковий Новорічний вінок із цукерок виконаний із пакетів із поліетилену всього за півгодини, детальне керівництво тут!

  І не забудьте, що папір – дуже багатофункціональний матеріал для мистецтва! Ось справді креативний вінок із старих книжкових сторінок та паперової тарілки!

  Зробіть цей вінок з паперових квітів у стилі кантрі зі сторінок старих книг.

  Ці вінки з кавових фільтрів, виконані власними руками, такі пухнасті та гарні! Відеоуроки нижче, в одному застосовується форма соломки, а в іншому – паперова тарілка!

  Як зробити вінок із мішковини

  Якщо ви любите сільський стиль, зробіть вінок із мішковини! Вам потрібно буде всього 2-3 рулони даних стрічок з мішковини та дротяний каркас.

  Дотримуйтесь звичайного покрокового відеоуроку нижче.

  Ви також можете додати сезонні прикраси до власних вінків із мішковини, як у цьому уроці.

  Як робити вінки із сітки чи стрічок

  Deco можуть бути різноманітних кольорів, що робить їх чудовим матеріалом для виробництва вінків для особливих випадків, наприклад як 4 липня, Хелловін, День Подяки та Різдво!

  Ви навіть можете зробити вінки, схожі на соняшники (інструкція тут і відео нижче) або гарбуза з різнобарвною декоративною сіткою!

  Як користуватися пінними або солом’яними вінками

  З вінками з пінополістиролу чи соломи легко працювати.Вони чудово підходять як базовий матеріал для композицій, вінків зовні і всередині, і ще для виробів.

  Давайте подивимося на два різдвяні вінки власноруч! В даному випадку як відправна точка застосовується кільце з пінополістиролу для локшини, а гарячий клей чудової якості дає можливість швидко і легко закріпити прикраси до форм вінків.

  Другий метод застосовує солом’яні вінки як початкові точки. Це чудова ідея, тим більше, що колір соломи чудово гармонуватиме із золотими та сріблястими прикрасами! Дивіться урок, який можна переглянути у відео форматі нижче.

  Як перетворити штучний вічнозелений вінок на сезонні вінки

  Штучно-зелений вінок, аналогічний цьому вінок з самшиту, добре виглядає незалежно від пори року. Це також ідеальне полотно для створення сезонних вінків!

  Додати штучні або реальні квіти, він стане весняним вінком. Додати лимони або апельсини, це зимовий вінок Каліфорнії. Додайте кілька очей і зубів монстрів або кажанів з рулону паперу для туалету власними руками, тепер у вас є вінок на Хелловін! Підручник тут.

  З вінком! Позначте нас в instagram @apieceofrainbow власними улюбленими вінками власними руками, ми будемо щиро раді їх бачити!

  Як зробити новорічний вінок

  Вам потрібно буде кільце, квітковий дріт, шпагат, свіжі або штучні гілки листя, прикраси та стрічка, щоб зробити свій власний новорічний вінок, дотримуючись цього керівництва Dobbies експерта з квітів Клер Бішоп.

  1. Створіть базу

  Для початку вам потрібно буде основа для вінка — вибирайте із дротяного кільця або свіжого ялинкового вінка.Ви можете зробити власне кільце з товстої дроту або металевої вішалки, зігнувши його в коло, або ви можете придбати основу в садовому центрі. Потім беріть справжній шпагат, щоб прив’язати все до вашої основи — він тримається значно довше, ніж клей.

  2. Підбираємо тему

  Вирішіть, як ви прикрасите свій вінок. Для класичного образу застосуйте багато пишних червоних кольорів з імітацією пуансеттії, троянд чи ягід та трохи червоної стрічки. Для більш сучасного образу виберіть блискучі дрібнички та блискучі вогні.Або створіть вінок на садову тематику з безлічі ягід та шишок.

  3. Підключіть стрижні

  Щоб побудувати власний вінок, почніть із закріплення стебел квітів або листя до основи за допомогою легкого квіткового дроту. Перекривайте стебла, щоб уникнути щілин. Продовжуйте додавати стебла, доки основа вінка не буде повністю покрита.

  4. Оберніть шпагат

  Оберніть стебла мотузкою і зв’яжіть, при необхідності відрізавши додаткову мотузку.

  5.Додаємо іграшки на ялинку

  Ваш вінок повинен почати набувати форми, тепер ви можете додати прикраси. Їх можна закріпити шпагатом. Додайте петлі до куль та іншим особистим деталям, потім прив’яжіть їх до свого вінка.

  6. Згорнути у вінок

  До теперішнього часу ваш вінок має виглядати чудово зимовим, і цей крок насправді призначається виключно для вас, щоб відрізати всі незакріплені частини та надати йому міфічного вигляду. Ви можете прив’язати до вінка шматочки стрічки, щоб додати трохи текстури, або, якщо ви хочете триматися садової тематики, додайте трохи рафії.

  Подобається? Вам сподобається …

  Відео: Як прикрасити новорічний вінок

  Найкращі ідеї різдвяних вінків власноруч

  Ще ідеї різдвяних прикрас від Good Housekeeping

  Цей контент створюється та підтримується третьою стороною та імпортується на цю сторінку, щоб допомогти користувачам показати власні адреси електронної пошти. Ви можете знайти більше інформації про цей та аналогічний контент на ресурсі piano.io.

  Прекрасні ідеї різдвяних вінків власноруч

  Новорічний вінок власними руками із чудовим бантом зустрічає вашу родину та гостей під час сезону курортів.Створити самостійно вінки та банти, які комбінують з вашим декоруванням, – це весело та дешево. Я приєднався до кількох разючих блогерів, які поділяються власними прекрасними ідеями вінків та бантів власними руками для отримання тонни натхнення.

  Чудовий новорічний вінок своїми руками

  До магазинів надходить лише одна партія різдвяних товарів для рукоділля; Таким чином, не потрібно чекати, щоб взяти його, якщо він вам сподобався. Нижче я склав список речей, щоб почати робити поклади для всіх ваших різдвяних та зимових виробів.

  Я хотів запросити вас приєднатися до мене в інших творчих пригодах, рецептах, прикрасах та багато іншого. Це так просто; заповніть форму нижче, і ви вже в дорозі.

  Приладдя для виробництва вінків

  Коли я планую зробити вінок, я починаю з форми вінка, а потім вибираю квіти та стрічки для цибулі.

  Цей пост містить партнерські посилання. Це означає, що якщо ви здійсните покупку за однією з цих посилань, я зроблю маленьку комісію, але будьте впевнені, ви не платити будете більше за жодні продукти.

  Інструменти для вінків

  Мені подобається робити, але я виявив, що наявність відповідних інструментів робить це набагато приємнішим. У мене мають бути гострі ножиці, якісні кусачки, бездротовий пістолет для клею (попросіть у Санти) та килим для рукоділля.

  Як зробити новорічний вінок

  Протягом тривалого часу мене питали, як зробити вінок та банти зі стрічок, тому я подумав, що зроблю відео, щоб показати мої звичайні техніки виготовлення цибулі.

  Цей чудовий вінок буде повішений у моєму будинку над моєю «новою» драбинкою з ковдр у стилі кантрі, яку мій чоловік зробив для мене, щоб я могла повісити мої різдвяні панчохи DIY Modern Farmhouse. Дивіться цей пост Тут.

  Покрокове виготовлення різдвяного вінка власноруч

  Перший крок у виготовленні домашнього вінка — це зібрати на циновці все, що необхідно і інструменти.

  Приладдя для різдвяних вінків своїми руками

  Приладдя для вінків

  Потім зріжте квіткові пікірування та кущі.

  Обрізання квіткового куща сосни.

  Тепер можна починати розміщувати медальйони на формі вінка.

  Регулювання розташування квітів на формі вінка

  Заповнення вінка додатковими квітковими стрічками

  Коли ви залишитеся задоволені зовнішнім виглядом, ви можете застосувати дріт або гарячий клей, щоб закріпити все на місці.

  Тоді зробіть власний вінок уклін. Вішай та насолоджуйся!

  Новорічний вінок та бантик власноруч

  Я додала власну милу прикрасу для вишивки оленів власноруч у Новорічну цибулю Rustic Farmhouse.

  Новорічний бантик DIY із п’яльцями для вишивки оленями

  Навчіться робити Easy Bow Тут .

  Навчіться робити Easy Bow Тут .

  А тепер найефективніше — тур по блогу Wreath. Так що беріть гарячу какао і насолоджуйтеся!

  Щорічний святковий вінок. Блог-тур

  Чи є оптимальний спосіб привітати гостей, ніж чудовий вінок, що висить на зовнішніх дверях? Ласкаво просимо на блог-тур різдвяним вінком, організований Kippi at Home.Ми збираємось поділитися 12 чудовими різдвяними вінками, щоб надихнути вас сьогодні!

  Прекрасні ідеї різдвяних вінків власними руками

  DIY Штучний зимовий евкаліптовий вінок — Hello Central Avenue

  Вінок для светра Thrift Store — Thrifted Nest

  Новий прибережний новорічний вінок — Підтримайте мою ремісничу звичку

  25 різдвяних вінків, які дуже просто зробити — Our Crafty Mom

  Перетворіть власний вінок за 17 доларів на вінок за 170 доларів — Приголомшливі вікна та інтер’єр

  Веселий та барвистий вінок з помпонами — Jessica Welling Interiors

  Створення скандинавського різдвяного вінка – Каста Бертона

  Новорічний вінок із цукерок у стилі кантрі — Just That Perfect Piece

  DIY Нейтральний святковий вінок із помпонами — Сестри з кабачків

  DIY п’яльці Новорічний вінок — DIY Vibes

  Чудовий вінок власними руками

  Новорічний вінок із виноградної лози

  Цей красивий вінок з виноградної лози пошив моя подружка Лія з Southern Yankee DIY.Лія застосувала тканину в клітку буйвола замість стрічки, і це вийшло чудово.

  Дуже дякую за ваш візит сьогодні. Сподіваюся, ви знайшли натхнення. Вам також може сподобатися мій домашній тур-пост, щоб отримати трохи більше натхнення.

  Будь ласка, приєднуйтесь до мене ( Тут, ), поки ми створимо трохи веселощів. Ви можете розраховувати на отримання нового натхнення щотижня. І ще спеціалізовані онлайн-заходи з крафтингу, сезонні та святкові крафти.

  Кіпі

  Як зробити свіжий новорічний вінок із вічнозелених рослин з нуля

  Рік у рік ми любимо вішати новий новорічний вінок на двері для входу під час свят.Ми зібрали колекцію вінків, які відповідають напрямкам святкового сезону: блискучі червоні ягоди, різдвяні прикраси, павичі пір’я та самшит у формі квадрата, але мені найбільше подобаються справжні свіжі вінки.

  Свіжий новорічний вінок — це індивідуальний художній твір, який пахне так само добре, як і виглядає. Флористи та садові центри — чудові місця, де можна знайти той, який підходить для різного стильового рішення, проте якщо ви любите пригоди, домашній вінок, виконаний із садових вирізок або купленої зелені, може бути найприємнішим.

  З огляду на нинішню популярність бічного озеленення, є матеріали для різних посадок вінків. Вічнозелені, соковиті, мохові та вінки з квітів — чудові мікросади, які підійдуть фактично для різного стильового рішення та клімату. Догляд залежить від того, який тип посадки ви підберете, але більшість із них триватимуть місяцями, якщо не роками, з парою щотижневих бризок з пульверизатора.

  Подивіться відео про вінчання!

  Крок 2: Застосовуючи вінок із виноградної лози у вигляді основи (ви можете придбати його або виконати своїми руками), почніть з вибору твердої гілки з досить товстим стеблом, щоб він не згинався легко.Додайте зверху інші живці іншого листя і зберіть пучок у руку. Обрізати всі довгі стебла.

  Крок 3: Застосовуючи шпагат, кілька разів оберніть разом гроно та вінець із виноградної лози до фіксації. Для першого пучка зав’яжіть вузол на шпагаті, щоб утримувати його на місці, але не обрізайте кінець шпагату.

  Крок 4: Зберіть другий пучок листя. Укладіть цей пучок внахлест на шпагат, фіксуючи перший пучок до вінка.Кілька разів оберніть шпагатом основу нового пучка та покладіть.

  Продовжуйте додавати листя до вінка, закриваючи попередній пучок і кріплячи шпагатом до того часу, поки залишиться порожніх місць, які потрібно заповнити.

  Крок 5: Зафіксуйте останній пучок, обережно піднявши листя з першого пучка і підімкнувши під ним стебла. Зафіксуйте шпагатом і зав’яжіть останній пучок кількома вузлами.

  Step 6: Тепер востаннє погляньте на вінок.Ви можете додати ще кілька зелені, щоб вирівняти дизайн, або додати кілька прикрас, наприклад соснові шишки (закріпіть їх дротом для квітів), ягоди, стрічки або навіть прикраси. Крок 7: Повісьте та насолоджуйтеся!

  Останнє слово про створення ідеального вінка: просто отримуйте задоволення. Проведіть експеримент з різним листям, і вінок стане класичним чи сучасним, стриманим чи диким, тематичним чи звичайними.

  Особлива вдячність чудовим сусідам, які пред’явили все листя, вино та частування, які йдуть одночасно із щорічним днем ??покладання вінків.

  Щоб дізнатися якомога більше про вінки, прочитайте цей пост.

  Як зробити вінок: докладний посібник зі створення гірлянди у стилі кантрі у цей святковий сезон

  Нарешті, пошукайте велику чисту поверхню для роботи (наприклад, стіл кухонний або підлога без покриття килима) у будь-яких місцях ви можете легко очистити обрізки. Простір розміром 3 на 3 фути або більше підійде.

  1Б. Збирайте зелень та квіти. Ми радимо вам відвідати місцевий магазин квітів або ринок, щоб знайти те, що вам потрібно!

  У цьому стильовому рішенні вінка застосовуються два або три типи листя, один вид ягід та центральна квітка.Як листя ми застосовували кедр, сосну та евкаліпт. Нам вони подобаються за їхні різні зелені відтінки та чудову текстуру. Ми також думаємо, що кедр і сосна за відчуттями (і запахом!) ??Чудово підходять для свят. Але все-таки наша філософія Farmgirl Flowers полягає в тому, щоб завжди триматися того, що вважається сезонним і виглядає найбільш красиво!

  Ми застосовували протей у вінку для нашої фокусної квітки. Протея – це серйозна плата за ваші гроші та чудовий контраст на тлі нашого листя. Якщо протеїни недоступні у вас у регіоні (чи коштують дуже дорого), ми радимо застосовувати такий же жирний або текстурований варіант з більшим нальотом.

  Нарешті, ми застосовували коралові ягоди як фінальний дизайнерський елемент. Знову ж таки, не бійтеся застосовувати тут будь-яку заміну, яка легко доступна. Ідея полягає в тому, щоб додати до букету іншу текстуру та колір, щоб підійдуть будь-які щільно змотані барвисті ягоди!

  2. Тепер настав час починати! Усі наші вінки ми починаємо зі створення пучків листя.

  Джерело: childrenart.ru