Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

3 питання, на які необхідно відповісти перед вибором покрівлі

1. Якою має бути службовий термін покриття для покрівлі?

Для літньої дачі навряд чи необхідний дорогий і супердолговечний матеріал, але для будинку тривалого проживання необхідні це необхідність.

2. Яке навантаження будуть?

Важливо передбачити навантаження, які будуть надавати на конструкції несучого типу будинку сама покрівля, маса снігу і вітер. Покрівлі з важкої кахельної або ЦПЧ, можливо, зажадають розрахунку і застосування кроквяних ніг зі збільшеним перетином.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

3. Які специфіці монтажу у будь-якого варіанту?

Наприклад, легку черепицю на бітумної основі кладуть виключно на безперервне підставу. Значить, додатково знадобляться водостійкі Орієнтовано-стружкові плити або фанера марки ФСФ, і, виходячи з цього, стануть більше витрати. У той же час даний матеріал найзручніший на дахах криволінійних форм. У всякому разі, щоб оцінити витрати на облаштування п’ятого фасаду, правильніше зіставляти не ціна окремих покриттів для покрівлі, а ціна систем покрівлі в загальному.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

монтаж матеріалу для покрівлі на звичайну щипцевого дах — самий швидкий і недорогий: Від 150 руб. / М²

Деталі покрівельної конструкції

 • Покриття для даху з потрібними комплектуючими.
 • Решетування, конструкцію якої визначає вид матеріалу для покрівлі, і контрообрешётка.
 • гідроізоляція — захист елементів з дерева системи крокв і теплової ізоляції від вологи зовні.
 • теплова ізоляція — підтримує сприятливу температуру у будинку.
 • пароізоляція — захист елементів з дерева системи крокв і теплової ізоляції від вологи всередині будинку.
 • деталі вентиляції — об’єднують простір під покрівлею із зовнішнім.
 • Технічні комунікації — система вентиляції, антени, димові труби і т. п.
 • снегобарьер — попереджають лавиноподібний схід снігу з даху.
 • Сходи, огорожі та інші елементи — для безпечного обслуговування покрівлі та технічних комунікацій.
 • система водостоку — організовує водовідведення зі схилів, не дає можливість їй потрапляти на фасад і вимощення, перешкоджає руйнуванню конструкцій.
 • підшивка звисів — додає покрівлі красивий вид.
Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Покрівельні види

шиферна покрівля

Хвилясті листові покрівельні матеріали дуже добре себе зарекомендували в якості покриття для покрівлі. Роблять асбестоцементний хвилястий покрівельний лист з трьох елементів. Це цемент, вода і справжній мінерал азбест, а якщо бути точним, один з його багатьох видів — хризотил, який армує розчин з цементу. термін «азбест» з’єднує групу мінералів зі схожими якостями, але з найрізноманітнішим хімічним складом, і хризотил — найбезпечніший з них.

Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Азбестоцементний хвилястий покрівельний лист — один з деяких матеріалів для покрівлі, який не підтримує і не поширює вогонь і може витримати нагрівання до 600 °З

Покрівельний асбестоцементний хвилястий покрівельний лист собою являє хвилясті листи шириною 980–1130 мм, довжиною 1750 мм, товщиною 4,8–5,8 мм. Кількість хвиль на аркуші: від 6-ти до восьми. Крім непокрашенном сірого асбестоцементного хвилястого покрівельного листа сьогодні випускають кольоровий: синій, зелений, коричневий і червоний. Пофарбований на виробництві матеріал більш стійкий до негативних впливів погоди. У нас на ринку цей покрівельний вид представлений великою кількістю компаній — це «Брянський асбестоцементний завод», «комбінат «хвиля», «скаи», «Фібратек». Одне з основних конкурентних переваг азбестоцементного хвилястого покрівельного листа — низька ціна 1 м² — 120–280 руб. Даним матеріалом покривають дахи з ухилом від 10% і більше. Ціна роботи невелика — від 200 руб. за 1 м².

переваги

 • Водо- і морозостійкий
 • Має малу теплопровідність, допомагає тримати тепло в будинку.
 • Відрізняється хорошими шумопоглинаючими якостями, приглушує шум дощу.
 • Вельми міцний і надійний.
 • Чи не боїться пожежі.
 • Бюджетна ціна матеріалу і обслуговування покрівлі.
 • Ремонтопрігоден, допускається відновлення покриття при місцевих ушкодженнях.
 • Службовий термін не менше 30 років.

мінуси

 • Листи тендітні, перевезення та монтаж вимагають дбайливого і акуратності в обігу.
 • Відрізняється не дуже презентабельним видом.
 • підходить для дахів звичайних форм.
Вибираємо покрівлю 3 основних питання та огляд матеріалів

Обрешітку під асбестоцементний хвилястий покрівельний лист виконують з бруса перерізом не менше 60 × 60 мм. Встановлюють листи горизонтальними рядами знизу вгору. верхній ряд
повинен шукати на нижній на 120–200 мм. отвер­сті під кріплення висвердлюють заздалегідь діаметром на 2–3 мм більше діаметра шиферного цвяха

Металочерепиця для покрівлі

Покрівельну черепицю з металу роблять з тонколистової сталі товщиною 0,40–0,55 мм (рідше до 0,7 мм). Під час виготовлення її покривають цинком або сплавом цинку з алюмінієм, пасивують, наносять грунтовий шар, потім на лицьову сторону — покриття на основі полімерів, а на задню — лак із захисною функцією. Профілювання збільшує жорсткість листового покрівельного матеріалу, а візуально він стає схожий на рельєф покрівлі з натуральної керамічної черепиці. У нас на ринку представлена ​​металева черепиця з різними видами покриттів на основі полімерів (поли­естер, пластизол, поліуретан, ПФДФ і ін.). випускають матеріал компанії «метал профілю&з полівінілхлориду;, «Унікма», Grand Line, Ruukki, Stynergy. Вартість 1 м² змінюється від 297 до 800 руб. Сталь для листа може бути нашого і закордонного виробництва. Довжину листів вказують при замовленні.

Увага своє зверніть на товщину стали металевої черепиці: чим вона вища, тим краще. Дізнайтеся кількість цинку, який оберігає метал від іржі. Його зміст може бути від 140 до 275 г / м². Такі характеристики визначають службовий термін покрівлі з металу. Ціна роботи по монтажу — від 200 руб. за 1 м².

Гідроізоляція для покрівлі з малим ухилом. Наплавляється бітумно-полімерна або ПВХ мембрана? порівняння.

Підбір матеріалу для Гнучкої черепиці

Шифер: міфи і робота з матеріалом // FORUMHOUSE

ВИБІР МАТЕРІАЛУ для МЯГКОЙ ПОКРІВЛІ

Related Post

Як вибрати покрівлю для нового будинку стаття від користувача обі клубуЯк вибрати покрівлю для нового будинку стаття від користувача обі клубу

Як підібрати покрівлю для нового будинку? Будівництво нашого будинку на дачі було вже розпочато, коли питання про те, яку вибрати покрівлю для будинку, поставив нас перед болісним вибором і на

Яка дах краще для заміського будинкуЯка дах краще для заміського будинку

Конструктивні елементи даху. Природно, під час планування забудови напрошується питання, який вид даху вибрати, чи якась дах краще — дешевше, дорожче, ламана або двосхилий, а може вальмовая?

Яку покрівлю краще вибрати для заміського будинку популярні матеріали — блог про будівництвоЯку покрівлю краще вибрати для заміського будинку популярні матеріали — блог про будівництво

Яку покрівлю краще підібрати для будинку за містом: поширені матеріали Сьогодні будемо розбиратися в актуальному для будь-якого будівництва питанні — яка покрівля краще.